KDYŽ MI BYLO 16


Tak jsem našla svůj sedm let starej blog, z dob, kdy bylo cool blogovat na blog.cz, designu se říkalo desing nebo dess, blogy se spřátelovaly a kdo měl víc glittersek, byl pánem celýho internetu. Bylo mi šestnáct, byla jsem debil, neustále jsem všem předhazovala, jak jsem vtipná a jak po mě všichni kluci pálej... a dělala jsem rozhovory sama se sebou. Přikládám pár úryvků pro pobavení:

„Víkend jsem strávila u mého milého:*.. V sobotu jsme šli kalit na pyžamový ples a na bar atd. Já v tílečku, kraťáskách, jeho podkolenkách a mých keckách plejbojkách, jsem opět přitahovala pohledy jak kluků, tak i holek.. bože:D.“ (Nejspíš si říkali, co je to za ichtyla.)

Výňatek z rozhovoru sama pro sebe: „Jak jsi na tom teď s klukama? - Výborně. Zatím mám štěstí na samý skvělý a hodný. Momentálně jsem přes čtvrt roku s jedním, a myslím a doufám, že to bude na dlouho.“ (Asi ani nemusím psát, že pár dnů potom dostal košem.)

„A včera večer, maškarní ples? Škoda mluvit. Můj večer se skládal z litrů perlivý vody, asi 5 panáků a hromady ožralejch okolo. Tudíž já jako jediná střízlivá jsem se málem ukousala nudou.“ (Tyvole. Dneska si dát pět panáků, tak jí mám jak z praku a jsem nepoužitelná ještě v pondělí.)

„Zítra nejdu do školy:P Rozhodla jsem se zatáhnout to, nemá to cenu:D. Půjdeme s kámošem krmit kapry.“ (Krmit kapry místo školy... K tomu není co dodat.)

„Nedávno jsem se jen tak z legrace přihlásila do TeenTopmodel 2010. Říkám si dobrý no, to mě nevyberou. A ejhle, profíci z modelingové agentury mě pozvali na semifinále!“ (Pak jsem s těma „profíkama“ podepsala smlouvu, rodiče vyplázli čtyři tisíce za odporný fotky, který by si nikdo teda za rámeček nedal, leda by to chtěl zabalit do obálky, poslat poštou největšímu nepříteli a tím mu způsobit zrakový postižení... a tím moje velkolepá modelingová kariéra začala a zároveň skončila.)

Na závěr přikládám make-up tutoriál na školní look á la Shelbynka, kde hrají prim uhlově černé oči a na obočí se kašle, protože je zbytečný.

Co z toho vyplývá? Že i z náctiletý blbky, co zatahuje školu, protože může (individuál kvůli zlámaný páteři), každej víkend chlastá první ligu a myslí si, že má na to bejt celosvětově známou modelkou, se může v budoucnu stát někdo jakž takž normální.

Závidím dnešním šestnáctkám, jak jsou vyspělý a uvědomělý. To tehdá bejvalo všechno jinak!

10 komentářů

 1. Jeste ze ja jsem si v sestnacti nepsala blog jako dukaz sve pubertalni blbosti :-D Jsem rada, ze tyto casy uz jsou davno minule, ptz ja byla neskutecna katastrofa!

  OdpovědětVymazat
 2. haha :D takéto veci je niekedy sranda si prečítať :D aj keď ja sa za tie svoje väčšinou cítim trápne a radšej nečítam :D
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. umírám, umírám, umírám! :DDDD to je tak skvělý! naprosto se v tom vidím :D. a taky bych řekla, že dnešní šestnáctky jsou mnohem víc cool než jsme byly my :D...

  OdpovědětVymazat
 4. lol perfektne na zasmiatie ja mam taketo ked sa vratim k svojim starim dennikom to sa chytam za hlavu
  galantosfun giveaway

  OdpovědětVymazat
 5. Nene, ještěže můj blog z té doby už neexistuje :D Ale občas mi stačí ty šílený statusy a fotky na FB, co mi tak ochotně připomíná po x letech :D

  OdpovědětVymazat
 6. jo jo, to byla jiná doba :-D u nás toto spíš probíhalo tak ve 14 a v 15 na gymplu, pak jak jsem byla na střední tak už to bylo lehce jiné, ale byla jsem také praštěná :D kdybych si psala v tý době blog asi bych dnes nechápala, stačí si občas vzpomenout na určité blbosti a kroutím hlavou xD BTW. měla jsi dobrý jméno!xD

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 7. Naše generace byla téměř dokonalá! :D Upřímně jsem ráda, že už svoje "teen" léta mám za sebou... Znovu bych to absolvovat nechtěla :D

  OdpovědětVymazat
 8. krmení kaprů mě opravdu rozesmálo :D

  OdpovědětVymazat
 9. No já jsem odpadla :DDDDDD
  takovou si tě ale ještě pamatuju bejb ♥ :D

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.