RIPPED


Uuuf, ani nevíte, jak mi to blogování chybělo! Ale znáte to, když máte chuť psát, tak nemáte žádný pěkný (a aktuální) fotky a když máte fotky, tak vám zase pro změnu nejde to psaní... Tak tedy v bodech - co se za poslední dobu dělo?

Koncem ledna jsem odstrojila stromeček - už bylo na čase. A přesně v tu chvíli jsem pochopila, proč si všichni pochvalují ty umělý. Bylo mi toho stromku líto, všude bordel jak v tanku a ještě teď sem tam šlápnu na jehličí.

S Ondrou jsme měli čtyři měsíce a chtěli jsme si to udělat hezký. Já uklidila celý byt a objednala tunu sushi, on přinesl víno a kytku, dali jsme si jeden lok a pár soust... načež se nám udělalo ukrutně blbě a nechtějte vědět, jak náš večer pokračoval. Nebylo to hezký, ale zase si můžu ve svém životním to do listu odškrtnout položku "otrava jídlem" a když na to přijde, tak i rozdávat cenný rady a tvářit se důležitě jakože vím jaký to je, až na tohle téma někdy někde dojde. A neříkejte mi, že za to mohlo to paví pero v kytce!

Byli jsme na horách, lyžovala jsem a přežila to! Vy, co mě čtete dlouho, víte jaký jsem střevo co se týče sportů. Pro vás ostatní long story short: v 16ti jsem sáňkovala s kámoškou, přerazila se, dvě operace, šrouby v páteři, tři měsíce života v prdeli, au au au, problémy s páteří až do smrti smrťoucí, ještě jednou au, a tak. Ten víkend byl boží, miluju takový ty typický horský chaty... třípatrový, s bazénem, saunou a solárkem.))

Byla jsem na Lídě Baarové a líbilo se mi to... jsem divná?

Bonami se tolik rozrostlo, že nám holešovický kancly už nestačily, a tak jsme se přemístili do centra na Vinohrady. Říkala jsem si jak je to skvělý, že to mám do práce pět minut a určitě se díky tomu naučím vstávat dřív a budu chodit na osmičku. Nooo... ne. Nezvládám přijít dřív jak v půl desátý a nechápu to.

Na Instagramu vás je už přes 7000! Já vím, není to převratný číslo, ale zase si představte, kdybych vás měla někde pohromadě - to už by byla slušná party, hm? A ani jeden fanoušek není nakoupenej, haha, to se v dnešní době taky cení. Díky moc, jste skvělí!

Zamilovala jsem se do Havlíčkových sadů a těším se, až tam budu na jaře chodit odpočívat s knihou - u jezírka je to fakt kouzelný. Schválně jestli poznáte, kde jsme nafotili tyhle fotky?:) Užijte si víkend! xx Martina


OOTD:
Svetr - H&M
Jeany - Topshop
Boty - Casnaboty
Náramek - Vant Jag

17 komentářů

 1. Fotky jsou parádní! Neni to Jelenní příkop? Je tam taky taková "lavička" :D :)

  OdpovědětVymazat
 2. veľmi ti to pristane v tomto štýle. :) pekný článok!

  OdpovědětVymazat
 3. Veľmi ti to pristane ! :) Jednoduchý, ale krásny outfit :) A tie nohavice sa mi veľmi páčia.
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 4. Outfit je skvelý rovnako ako aj fotky:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. Pekné fotky. Tebe to tak pristane. Priznám sa že sa mi nepáčia žlté vlasy ale tebe pasujú. Strašne jednoduchý outfit ale krásne skombinovaný. My preto máme umelý stromček lebo by sa mi nechcelo pratať to ihličie. A toho výročia mi je ľúto :( snaď o mesiac to bude krajšie :)

  Discoveringglam

  OdpovědětVymazat
 6. A nejlepší na tom je, že to mám všeeechno z první ruky ♥
  (v týdnu budu uklízet, nezavoláme si zas? :D)

  .. a stromeček mám taky. Ale už od začátku listopadu #tragéd.

  OdpovědětVymazat
 7. Zažila si toho veľa. Ale je skvelé mať stále čo robiť, aspoň sa človek nenudí. Prajem ti peknú nedeľu.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 8. Na těch fotkách ti to hodně sekne!

  OdpovědětVymazat
 9. Koukám,že boty jsi zachránila :),jsou super,gatě bych už vyhodila,jinak pěkný fotky ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Parádní fotky, Marti! Ta otrava jídlem zní děsivě, naštěstí se mi zatím nic takového nestalo (klepu). A my máme umělej stromek přesně z toho důvodu, letos jsem ho odstrojovala myslím v půlce ledna, ale jsou i roky, kdy ho máme do Hromnic, děs :D

  OdpovědětVymazat
 11. To je skvělé prostředí! A tobě to moc sluší, Marti. :)

  OdpovědětVymazat
 12. Parádní fotky, to místo vypadá super :) jinak na ten film chci jít taky a konečně někdo napsal, že se mu líbí, super!:D:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 13. Jsi krásnáá, ale malinko to kazí ty kalhoty. Zdá se mi to nebo jsou to ty předešlý, ale s většíma dírama? :D Vendy

  OdpovědětVymazat
 14. První a čtvrtá fotka sexy! Nesleduju tvoje fotky, nevím, jakou máš figuru bez volnýho svetru, ale líbí se mi tvoje stehna a boky, nebo to co je z nich vidět.:)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.