2015


2015 si zaslouží malou rekapitulaci. Byl to rok, který byl v mnohém zlomový. Naučila jsem se opouštět ty, co mi ubližují. A obětovat se pro ty, co mě nikdy nenechali ve štychu. Měla jsem růžový vlasy a pak fialový. Nechala jsem se potetovat. Třikrát. A třikrát jsem za to dostala vynadáno.

V podstatě ze dne na den jsem se osamostatnila a našla si byt v centru Prahy. Udělala jsem státnice a rozhodla se skončit u Bc. Strávila jsem dokonalý chvíle s přáteli a nedokázala bych spočítat, kolikrát mě bolelo břicho od smíchu. Naučila jsem se hrát šachy... neúspěšně. Našla jsem si #dreamjob v Bonami a začala se živit tím, co miluju nejvíc - psaním. Vytvořila jsem svojí vlastní kolekci oblečení pro Zoot. Bylo toho tolik! Ale hlavně a především, žila jsem naplno a všechno, co jsem za ten rok udělala, mělo nějaký smysl. Je to poprvé, kdy mám ze sebe skvělý pocit a kdybych mohla vrátit čas a něco udělat jinak, nechtěla bych. Těším se, co přinese 2016. A vám přeji jen to nejúžasnější!


DĚKUJU! / THANK YOU!

32 komentářů

 1. Marti, hodně štěstí a ať se ti dál daří! Je zajímavé sledovat, jak se vyvíjíš a asi sama víš, že v uplynulém roce ten vývoj probíhal dvojnásobnou rychlostí! :)*

  OdpovědětVymazat
 2. Tyhle rekapitulace jsou strašně super :) moc mě to u mých oblíbených blogů baví! Kéž by mi už taky nadešel ten rok, kdy si splním vše, po čem toužím :)
  Tak šťastný nový..!!! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný "kéž by", pořádně se do toho opři a bude to tenhle:)) hodně štěstí, kočko!.)

   Vymazat
 3. Tři tetovani? Které mi uniklo? :D XXII, svět na zápěstí a..?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mami? :D Haha, dělám si srandu. Psací pero na levé ruce:))

   Vymazat
 4. tak hodně štěstí i v Novém roce :) sleduji tě (a nejen tebe, ale i spoustu dalších blogerek) snad už od samých začátků, tak je zajímavé vidět jak se všichni měníte ;)

  Materialistické Vánoce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodně štěstí i tobě!:) A děkuju, vážím si toho, že mě sleduješ už tak dlouho:))

   Vymazat
 5. Marti, na te posledni fotce s pritelem, nejsi tehotna? Nebo jsi jen pribrala, jak mas silnejsi nohy? :)

  OdpovědětVymazat
 6. " Naučila jsem se opouštět ty, co mi ubližují. A obětovat se pro ty, co mě nikdy nenechali ve štychu. " - toto je úplne skvele napísané, tiež sa veľká časť môjho roka niesla v tomto duchu.
  inak prajem ti všetko len to dobré v 2016 a nech je aspoň taký super ako ten minulý!! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to je jedině dobře!:) Všechno nejskvělejší i tobě! <3

   Vymazat
 7. Marti skvělá rekapitulace celého roku! Neuvěřitelně mě baví to, jak moc jsi se hnula dopředu! Růžový vlasy byly super, ale tahle blond, co teď máš je nejlepší:)) Moc ti přeji úspěšný rok 2016, ať jsi šťastná a děláš to, co tě baví a v životě naplňuje:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kristýnko, děkuju!<3 To teda jo, růžová byla fajn úlet, ale blond je prostě moje:)) přeji ti krásný a úspěšný rok:)

   Vymazat
 8. Ty růžové vlasy jsou super, moc se mi to líbí :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
 9. Růžové vlasy ti tak strašně slušely! :) Super fotky!

  Nikola Mills

  OdpovědětVymazat
 10. Já si nemůžu pomoct, ale ty když jsi blond, tak jsi jak dvojče Pazderkové :) Nádherný fotky, šmahem bych tě poslala na modeling, na sezení na židli a psaní je těch tvých krásných noh škoda :D (ale samozřejmě ti to přeju :))

  Zrzavá katastrofa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, podobnosti s Pazderkovou už si pár lidí všimlo, hehe, asi na tom něco bude;D a děkuju moc! Modeling mě upřímně vůbec neláká, radši pisálkuju:))

   Vymazat
 11. Když čtu všechna ta shrnutí roku 2015, co holky blogerky všechno dokázaly, tak z toho mám obrovskou radost a naplňuje mě to energii tvořit neustále nové věci!:) krásně napsaný článek!:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super!:)) Jsou dva způsoby, jak si to můžeš vzít, buď z toho být špatná a mít blbej pocit, anebo tě to nakopne a nabije energií, to je ta správná cesta:)

   Vymazat
 12. Když tak na to koukám, pro většinu lidí byl loňský rok jeden z nejlepších, takže zase jsem to jenom já nějak zhnojila, že stál za pendrek :D Ale dělá mi radost, když vidím, kolika lidem přinesl spoustu skvělých věcí do života. Letos ovšem budu nekompromisně patřit mezi vás! :D

  OdpovědětVymazat
 13. Krásný článek, růžová na tobě byla fakt TOP, vrátíš se k ní?:D

  OdpovědětVymazat
 14. Mám ráda tyhle pozitivní články o shrnutí roku :) spousta lidí většinou dokáže nadávat jak jejich rok stál za prd. Jsem ráda, že se ti dařilo, tak ať se daří i v novém roce!

  OdpovědětVymazat
 15. Martinko, skvělý článek! A tobě to šíleně sluší. :)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.