ASICS CHAMPAGNE


Zítra je Štědrý den a atmosféra nikde... co to? Až tenhle rok jsem si uvědomila, že být dospělá fakt není žádná sranda. Nestíhám se připravit! Nestíhám uklidit byt, nestíhám péct cukroví, nestíhám koupit dárky, nestíhám koukat na pohádky, nestíhám NIC. Na druhou stranu se na to všechno strašně těším. A říkám si, občas není na škodu se i v tom největším spěchu zastavit a flákat se/zavzpomínat/vydechnout/přemítat/dosaďte si, tak jsem se rozhodla, že se chvilku přestanu stresovat a sepíšu pár zajímavých událostí posledních dní tohoto roku.

O víkendu jsem viděla všech 7 dílů Star Wars a dost mě to poznamenalo. Pod stromečkem bych nejradši našla světelnej meč, plyšovýho Yodu a tepláky s Darth Vaderem.

Zažila jsem první firemní vánoční večírek v mém životě a byl to masakr. Ještě, že je to jen jednou za rok, uff.

Dostala jsem seriózní pracovní nabídku. Ve tři ráno, po pár ginech s tonicem, celá okytičkovaná a s růžovým plameňákem v ruce. V takových chvílích si říkám, já k tomu vždycky přijdu jako slepej k houslím.

Poprvé budu slavit Štědrý den bez rodiny. Na jednu stranu je mi to líto, na druhou stranu se fakt těším, až mi zítra cukroví provoní byt, zatímco budeme s mým klukem zdobit můj historicky první koupenej smrček, kterej píchá, padá z něj jehličí, má ohnutou větev a je trochu nakřivo. Je nedokonalej a zbožňuju ho:))

Nestíhám vůbec fotit, protože se vracím z práce za tmy. To je trochu opruz, ale já to vymyslím. A hádejte co, v blízký době se můžete těšit na videa. Třikrát hurá! Zatím mám pro vás fotky, které jsme fotili asi před měsícem s Footshop týmem v Anonymous baru a teď nastal jejich čas. Ty metalický Asics jsou strašně pěkný a měkoučký jako bačkůrky, ale úspěšně jsem odolala a v botníku je nemám. Zatím:)

Tak já pádím dokoupit poslední dárky a připravit se na to vánoční šílenství. Přeji vám nádherné svátky a před Silvestrem se tu sejdeme u dalšího článku, jo? Pac a pusu!:) xx Martina


OOTD:
Boty - Asics (zlaté & stříbrné)
Mikina - Adidas
Kalhoty - New Look
Náušnice - C&A

6 komentářů

 1. Pěkné fotky :). Přeji krásné Vánoce!

  OdpovědětVymazat
 2. Preji ti krasne Vanoce, ja jdu jeste zitra do mesta neco pokoupit, cukrovi bohuzel nepecu nemam na to cas.

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 3. Tak si pekne užite Vianoce :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat
 4. Veselé Vánoce a šťastný nový rok! ♥ ♥ ♥

  OdpovědětVymazat
 5. Dokonalé tenisky, hotová ozdoba :)

  NITA

  OdpovědětVymazat
 6. Vánoce jsou za námi:),do roku 2016 Ti přeju jen to nej...,nej...,nej...!!!!
  Hezká mikina i boty:)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.