ROADTRIP WITH COSMOPOLITAN & PEUGEOT 208


I když je náš road trip pasé jako kalhoty do zvonu s kapsama na boku a my se zase s Olí z blogu Everyday-Runway začlenily do pracovního procesu, ráda se k tomu skvělýmu víkendu vracím a mám ještě tooolik fotek, které vám musím ukázat!

Jak už víte, jely jsme si oddechnout do Luhačovic do hotelu Augustiniánský dům v rámci projektu s časopisem Cosmopolitan a značkou Peugeot, která nám zapůjčila šedého mazlíka Peugeot 208. Autům rozumím asi tak dobře jako molekulární podstatě chorob meruněk, takže technické věci přenechám řidičce (její článek najdete tady) a zaměřím se spíše na ty povrchní věci, jako třeba design, který má fakt šmrnc. Baví mě jeho šedá barva, neonové detaily a především matný povrch, který přitahoval pohledy lidí v okruhu pěti kilometrů. Další plus je kufr, do kterého jsme naskládaly polovinu našich skříní, deset párů bot a jídlo, které by vystačilo pětičlenné rodině na měsíc. A co musím ještě vypíchnout je fakt, že jsem do auta naskládala nohy, což je každodenní problém, který dlouháni určitě znají. No, kvůli tomuhle kocourovi bych se možná i naučila řídit. :))

Jinak tyhle fotky ve mě vyvolávají přesně ty euforický pocity, jaký jsem v tu chvíli měla - břicho plný dobrot, mokrý vlasy z wellness, infantilní šaty z dětskýho za stovku a těšení se do Prahy, až si sednu u sebe doma k notebooku a vstřebám všechny ty zážitky, tanec a zpěv. Hlavně ten tanec a zpěv. Ale to ostatně uvidíte ve videu, který pro vás chystáme. :) xx Martina

I WAS WEARING:
Jacket - Takko
Dress - C&A
Shoes - Vans
Backpack - Mi-Pac
Tattoo - GoldenTats
Sunnies - Roberto Cavalli

8 komentářů

 1. Achjoo, vubec mi to nejde barevné k sobě:( jak od kolotočů:(

  OdpovědětVymazat
 2. Ty šaty by byly hezký bez toho šílenýho obrázku a možná k nim jednobarevný boty :)

  OdpovědětVymazat
 3. outfit je na mě docela divočina, ale nevěřila bych, že někdy řeknu jak pěknej je tohle Peugeot :D jejich staré modely se mi hrozně nelíbí, tenhle je však úplně jiný kafe! :)

  OdpovědětVymazat
 4. krásný outfit, šaty bych také preferovala bez toho obrázku, to už mi přijde moc :) ale jinak jsou fakt nádherný.

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.