INDIAN LIFE


Ještě teď vstřebávám svoje indiánské zážitky a i když jsem se těšila domů na sprchu, tak od první chvíle, co jsem vstoupila do dveří bytu a hodila na zem tašku se spacákem, pociťuji, jak mi to všechno chybí. A že bych se docela vrátila, protože tenhle teambuilding byl naprosto dokonalý. Chtěla bych zase poslouchat zvuky lesa, odhánět vosy, stavět teepee, pít lahodnou vodu ze studánky, ležet na trávě, sledovat padající hvězdy, střílet z luku, tečkovat mandalu, máčet si nohy v potoce, smát se jako blázen, večer u ohně zpívat trampský písničky, pochutnávat si na bramborách z popela, šít koženou kabelku a vztekat se u lapače snů, který mi dal tolik práce a teď mi visí nad hlavou v obýváku jako vzpomínka na ty nepopsatelný momenty.

Možná to zní divně, vzhledem k tomu, že jsem dvacet let žila na vesnici obklopená lesy a loukami, ale asi jsem si musela vyzkoušet uspěchaný městský život abych si uvědomila, jak mi chybí příroda a klid. Občasný únik z reality, zastavení se... prostě si vypnout telefon, odpoutat se od starostí, od práce, od snahy něco dokázat. A jen si užívat kouzlo okamžiku. Zajít do parku, sednout si na deku, opřít se o strom, začíst se do knihy a dýchat čerstvý vzduch. Je to tak jednoduchý! No a taky mi došlo, jaký mám vlastně štěstí. To, že mě moje práce baví, je jedna věc. Ale právě ti úžasní lidé jsou to, co mě nutí všem říkat: "Mám job snů." Díky za to! xx Martina

P.S. Všechny fotky jsem fotila s mým novým parťákem Sony DSC-HX90, o kterém vám brzy napíšu trochu víc. Nejhezčí (první) fotku, tu siláckou se špalkem a posledních devět snímků má na svědomí náš šikula Vašek. Lámu ho na nafocení outfitu, tak držte pěsti, protože to by byla pecka. Brzy budete moct omrknout jeho další tvorbu na facebookové stránce TADY. :))

(Nefotím si selfíčko, promlouvám k ukradenému avokádu ve stylu Hamleta, jen jsem nedomyslela, že zelený objekt v zeleném lese zanikne... :D)

Díky celé Bonami rodině a Kůčovi za nezapomenutelný zážitek. ♥

18 komentářů

 1. Ježiš tohle vypadá tak úžasně! Hned bych jela taky.. a třeba na 2 měsíce, odtamtud by mě jen tak někdo nedostal! Sakra Marti, já chci! :D Mimochodem lapač i taška paráda, nejsi vůbec nešika! <3 :)) Koukej už zabookovat letenky a přiletět se za námi podívat. Slibujeme, že ti postavíme na pláží "týpí" a večer si budeme nad ohýnkem povídat o mimozemšťanech, duchách a u toho se opíjet..

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je nádhera:),úplně mě ty fotky vtáhly do děje,jsem ráda,že jste si to fakt užili a že jsi se obešla pár dnů bez mobilu a internetu,je dobré občas "vypnout" a pořádně si vyčistit hlavu:) a taky je vidět,že kabelku si dokážeš ušít i sama a docela použitelnou:)

  OdpovědětVymazat
 3. Jde vidět, že jste se rozhodně nenudili :) A přesně jak píšeš, člověk se občas potřebuje dosat trošku mimo realitu, nic neřešit a jen si užívat :)

  OdpovědětVymazat
 4. jůůů to muselo být moc príma :)

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Probuďte své chutě... Tu mám :D
  Jinak úplně úžasná atmosféra z fotek! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Tak ta první fotka nemá chybu!! Nádhera! a jinak souhlasím, poslední dobou taky ráda vypadnu někam, kde je klid a nemusím si s ničím dělat starosti:) No, z fotek jde vidět, že jste si to pořádně užili!

  OdpovědětVymazat
 7. krásne fotky, muselo tam byť úžasne. niekedy vypnúť a dýchať čerstvý vzduch v prírode je to jediné čo človek potrebuje :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. To je krásné,ta první fotka je dokonala!!

  OdpovědětVymazat
 9. takový víkend je k nezaplacení :) a ta noční obloha plná hvězd :)

  OdpovědětVymazat
 10. To muselo být nádherné! Taky mám ráda, když můžu na chvíli vypadnout z toho spěchu někam do přírody, ale na druhou stranu jsem ráda za moderní civilizaci v podobě sprchy :D

  OdpovědětVymazat
 11. Ježiš to vypadá tak super ! A ta první fotka se fakt povedla :)

  OdpovědětVymazat
 12. Nádherné fotky, musel to být nezapomenutelný zážitek! :)

  OdpovědětVymazat
 13. No úplně ti to závidím, muselo to být úžasné.

  OdpovědětVymazat
 14. Wow! To muselo byť fakt supeer! :)

  OdpovědětVymazat
 15. Vypadá to moc krásně, všichni jste si to museli hrozně užít. Vlastně ti to tak trošku závidím, navíc oblohu tolik posetou hvězdami ve městě člověk prostě nenajde...
  Skvělé fotky!

  OdpovědětVymazat
 16. To vypada jako super zazitek :) Hlavne to nebe plne hvezd :) Mne taky ve meste chybi priroda :)

  xxx

  Cury in the City
  Bloglovin
  Instagram

  Fashion Paris & Prague

  OdpovědětVymazat
 17. Nádhera, miluji tenhle styl, prostě vyrazit do přírody, nejlépe na blid, pod širák...

  OdpovědětVymazat
 18. To vypadá skvěle! Z takových akcí bývají nejlepší zážitky a nejlepší vzpomínky!

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.