NESCAFÉ 3IN1 CONTEST #mixujtepodlenalady


Miluji ochucený kafe, miluji soutěže a miluji hudbu. Proto jsem byla fakt happy, když mě NESCAFÉ 3in1 oslovilo, abych se stala ambasádorkou v jejich velké letní soutěži #mixujtepodlenalady. Celé léto si můžete ve speciální aplikaci přehrávat zdarma hudbu podle nálady na základě už vytvořených playlistů. K tomu se tam často pořádají různé akce a soutěže. A ta největší přichází právě teď, tak nastražte uši.

Jak se zúčastnit? Nahrajte do appky NESCAFÉ 3in1 #mixujtepodlenalady fotku vyjadřující vaší náladu, přidejte produkt NESCAFÉ 3in1 a vyhrajte profi focení, voucher na zážitek či spoustu dalších skvělých cen! A co vás bude zajímat asi nejvíce, já s Ejvi a A Cup of Style vybereme jednoho speciálního vítěze, který si s jednou z nás užije oběd v Ginger a Fred v hodnotě 5 000 CZK. Wau! Tak na co ještě čekáte? Do toho - více info najdete tady: http://www.mixujtepodlenalady.cz! :)) xx Martina

P.S. Nové příchutě NESCAFÉ 3in1 nemají chybu, s hudbou či bez. Mě osobně nejvíc oslovila vanilka a myslím si, že v letní verzi s ledem to bude ještě větší pecka!

2 komentáře

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.