MOJE RÁNO S GARNIER BB CREAM (+ SOUTĚŽ)


Miluji rána v mém bytě. Když se první sluneční paprsky prodírají skrz žaluzie, hladí mě po tváři a já vím, že je přede mnou další produktivní den... To se pak překonám, vstanu na první zazvonění budíku, proberu se pořádnou dávkou kofeinu a teprve když pořádně rozlepím oči, uvědomím si, že nestíhám. To už je taková moje klasika. Zároveň si však nedokážu odpustit pár svých rituálů, které si skutečně užívám, a sice pořádnou snídani (ta se obvykle skládá z müsli a jogurtu, smoothie a kávy), hlasitou hudbu (můj momentální playlist najdete TADY) a rychlé dodělávání restů, vyřizování e-mailů, dopisování článků, zatímco se líčím a dělám ze sebe člověka... Správně, i tenhle článek píšu u snídaně. Uspěchaný pražský život miluju, ale neustále hraju o čas a time management je pro mě věda, do které zatím jen tak lehce pronikám. Proto jsem šťastná, když můžu uloupit nějakou tu minutku navíc. A ušetřit jich rovnou deset? To je luxus.

Skvělým pomocníkem je mi BB Cream od Garnieru, který je teď na léto úplně ideální, hezky sjednotí, zhydratuje a rozjasní pleť a jeho aplikace je snadná a rychlá - 30 vteřin. A ani o trochu víc. Pak už jen stačí zvýraznit oči a rty a lehký letní look je na světě. Ušetřený čas můžu věnovat třeba přípravě vydatnější snídaně, krátké rozcvičce, koukání z okna a přemýšlení, co všechno mě v ten den čeká. Anebo výběru outfitu, to bývá docela oříšek, po jehož rozlousknutí mi v předsíni obvykle zůstane hromada oblečení a bot. Tradičně se totiž minimálně třikrát převlékám. Řekněte mi, že nejsem jediná! :))

SOUTĚŽ!
Pojďte taky ušetřit čas s Garnier BB! Napište mi, jak vypadá vaše typické ráno a jak byste využily těch deset minut navíc vy! :) Za 14 dní vyberu z komentářů tři z vás, které spolu s Cosmopolitanem odměníme balíčkem Garnier. Tak do toho! ;)


I WAS WEARING:
Dress - Choies
Shirt - New Yorker
Headphones - Frends
Watch – Daniel Wellington
Bracelet - Be Angel Bijoux

Photo by Milan Karmak Jäger

43 komentářů

 1. Ráno vstanu v 6:30, vkročím do sprchy, umyji si vlasy a dám je do ručníku. Během toho, co mi schnou, si sednu k TV a při ní se namaluji, nasnídám a vypiju si kávu. V 7:00 si dofénuju vlasy, dám na ně olejíček a vyžehlím si je. Poté si vyčistím zuby, přichystám si nějaké věci do školy a kráčím ke skříni, kde si nejméně 10 minut vymýšlím outfit :D, a samozřejmě se minimálně 3x převléknu. Okolo 7:30 letím do školy, kterou máme na 7:55. Po škole jdu zpět domů a vyvenčím psíka, a buď zasednu na chvíli k PC, dodělávám věci do školy nebo jsu někam ven. K večeru si jdu zacvičit, opět se psem ven a něco malého povečeřím. Spát chodím okolo 22:00, ale ještě předtím než usnu, si pouštím videa na YT, jsem na Insta, nebo kouknu na nějaké blogy. A takto to praktikuju pořád dokola. :)

  A kdybych měla ráno o 10 minut navíc, zasedla bych k mobilu a projížděla své oblíbené eshopy a čerpala inspiraci. kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Mě tedy ráno baví snídat na zahradě, krmit rybičky a pokud možno sesbírat nějaké ovoce nebo zeleninu a integrovat je do toho, co jsem si původně přinesla. Pokud nechci vyloženě dělat dojem, tak mám líčení vyřešené rychle, trochu řasenky na obočí, barevného balzámu a tvářenky/bronzeru postačí. Oblečení si připravuju většinou večer (ale zase jsem schopna ho několikrát měnit během dne). philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky, ale teď máš ty vlasy nejlepšíí :)!
  A mé typické ráno vypadá asi takto: probudím se a rychle prolétnu instagram, facebook a snapchat :D. Potom si jdu udělat čas a nějakou snídani, což je nejčastěji ovoce. Pak jdu buď rovnou do fitka a když ne, tak se jdu nalíčit a u toho sleduju youtube videa nebo pročítám blogy. A jak bych využila těch 10minut navíc? Asi bych vyšla z domu včas a nemusela věčně bežet na tramvaj nebo autobus :D.

  OdpovědětVymazat
 4. Klasika, první si udělám výbornou snídani, pak make up a oblečení..:) pokud bych mela 10 min na víc tak bych si upravila vlasy, protože normálně nemám čas a nechám je prostě rozpuštěné.

  Barbora.skrenkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Byt sis zařídila krásně, těším se, až nám ho někdy ukážeš celý! :))
  Já nic jako typické ráno poslední dobrou nemám.. jasně, jsou tady rána aneb čeká mě dvanáctka v práci, rána aneb jsem po dvanáctce a dneska nevstávám z postele, rána, kdy zaspím do práce, nestíhám a koušu zmrzlou housku zatímco sprintuju, abych to stihla, rána, kdy se probouzím ve stanu kdesi na fesťáku a celá rozlámaná mířím vstříc dalšímu dnu.. ale ať je už je ráno kdekoliv (a v kteroukoliv dobu) jisté je to, že těch deset minutek navíc bych využila na delší spánek, protože v každodenním zápasu s budíkem je každá minuta drahá ;)

  anotherdominika.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. ahoj :) no keby som mala opisovať svoje momentálne rána, tak by to bolo asi nudné a bez adrenalínu, keďže v lete sa väčšinou váľam v posteli za zatiahnutou žalúziou koľko chcem :D ale cez školský rok na intráku to už naberá grády...takže... ak vôbec v noci spím tak ráno začne tak, že moja roommate 13x posunie budík (teraz nepreháňam ani si nevymýšľam, vážne v priemere je to 13x lebo "tak sa lepšie a pomalšie preberieme") potom vstanem nasleduje proces výroby človeka, aby som mohla vyjsť do ulíc :D rýchle striedanie sa v kúpelni, nadávanie okolo toho, keď už 10.krát nemôžem rovno potiahnuť linku na oku, potom plač nad tým, že zase neviem čo na seba z toho úžasného výberu oblečenia, ktoré sa mi v priebehu semestra podarí navláčiť do intrákovskej skrine :D roommate zatiaľ raňajkuje a mixuje Beyoncé dostatočne nahlas, aby nezaspali do školy ani susedia (hm neviem prečo sa nám niektorí nezdravia)... moje raňajky závisia od toho ako dlho som plakala pred skriňou, ale väčšinou to je tak že raňajkujem v milovanej školičke... potom nasleduje beh na električku (každý večer si hovoríme že pôjdeme skôr aby sme mali miesto na sedenie, nebudem ani písať, že aká je skutočnosť) :D
  takže ak to mám zhrnúť 10s by sa mi zišlo napríklad na to, keď si vo výťahu spomeniem, že nemám slnečné okuliare a musím bežať späť do izby, a viem, že čo sa času týka som beznádejný prípad, ale tak BB ľúbim, a rada ho u seba privítam :D

  OdpovědětVymazat
 7. To jsou krásný fotky, Marti :)
  Jinak já svoje ráno trávím tak, že se tak hodinu přemlouvám, abych vůbec vylezla z postele, pak se zase přemlouvám, abych si udělala něco výživnýho k snídani a pak si zapisuji do diářku nějaké plány na den a projíždím blogy :) 10 minut navíc bych využila k poklidné snídani, protože právě díky dlouhému vstávání z postele, pak vůbec nestíhám klidnou snídani:)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj, mé ráno momentálně není nijak zajímavé, jelikož mám prázdniny. Ale vstávám většinou kolem 9 hodiny (záleží asi na počasí - pokud je hezky, tak i dřív). Mé první kroky vedou do koupelny, kde si umyju zuby, občas si dám i vlažnou sprchu. Potom se přemístím do kuchyně, kde si dám snídani. Teď v létě to je většinou jen ovoce nebo řecký jogurt s medem. U snídaně prolítnu mail a kouknu do diáře. Pokud mám něco v plánu, nalíčím se, oblíknu a jdu. Pokud jsem jen doma na zahradě, ani se nelíčím.
  Kdybych měla 10 minut navíc, využila bych to na cvičení.

  Skrankova.petra@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Krásný článek :-)
  Mé typické ráno začíná zvoněním budíku, po kterém se mi (ne)pokaždé podaří vstát. Hnedka si ustelu peřiny, protože nesnáším neustlanou postel a moje první cesta vede do koupelny, kde udělám základní hygienu a vyčistím si pleť, dám si sprchu a nakrémuju se. Potom jdu do kuchyně a udělám si nějakou velkou a dobrou snídani. Když mám dost času, jsem schopná jíst třeba hodinu, když spěchám, tak většinou jím tak 10 minut a čaj/kafe/jiný nápoj piju při dalších činnostech. U snídaně vyřizuju emaily, projíždím sociální sítě a projíždím si plán věcí co musím udělat v daný den. Po jídle jdu do pokoje, s sebou beru kafe nebo čaj nebo co zrovna piju a u toho vymýšlím outfit, který si vezmu na sebe. Pak už se jen převléknu, nalíčím, učešu a můžu vyrazit vstříc novému dni :-)
  Kdybych měla 10 minut navíc, určitě bych to využila na nějaké menší cvičení nebo protažení.

  valouchovadagmar@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Když vstávám brzy do školy, tak si vše radši udělám večer, nebo až přijedu. Když musím vstávat brzy, tak raději dělám věci, co jsou jen nutné. :D Ráda bych posnídala, dala si kafe, ale komu by se chtělo v 5 ráno? :O O prázdninách to je jiné, ikdyž jdu do práce, je to znát, takže to udělám ráno už více věcí. :) A nevím, co bych dělala nějak extra ráno. :D
  Za 10 minut? Buď bych si dala to kafe a nebo si zacvičila, abych byla na ten den krásně ready! :)))))
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Budím se brzo ráno, takže mám na vše relativně čas :-) Ale jestliže mám popsat typické ráno, tak....nejprve jde na zahradu pejsek čůrat (pak já :-D ). Pak si dám snídani - nemusím nad ní moc přemýšlet, připravuji si den dopředu dietní rozpis, takže sáhnu po věcech, které mám předepsané a v klidu (za občasného loudění psa - tedy přesněji fenky) se nasnídám. A pak už volá koupelna - vyčistit zuby, vyčistit pleť (ráno si vystačím s pleťovou vodou), denní krém, arganový olejíček na oční okolí, zvýraznit obočí, zakrýt pupínky...ježíšmarjá, toho je! Pak musím ještě cvičit cviky na záda, aby paní rehabilitační sestřička nenadávala. Jo a samozřejmě do toho už jsem oblečená, nelítám doma nahá. K tomu mám většinou zapnuté ČT24 ať vím, co se děje. Počítač mě čeká celý den, tak ho ráno fakt nemám potřebu zapínat. Při tom všem ještě házím psí hračky. U nás doma je trochu blázinec :-D A najednou hurá do práce. Jo a pokud je víkend, snídám hezky v posteli. Ale to už třeba u nějaké pohádky.
  A těch 10 minut bych využila na delší cvičení, bohužel to potřebuji.
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Garnier je TOP!!!!už niekolko rokov si neviem prestaviť leto bez garnier BB krému pre mastnú pleť...ešte som nenašla make up, po ktorom by som tak dobre vyzerala :D a toto leto je mojím záchrancom garnier miracle skin cream :) moja pleť môže dýchať aj v týchto horúčavach a stále vyzerať dokonalo :) GARNIER DAKUJEM TI :)
  a tych 10 minút by som si asi pospala :) ale strávila pred skriňou vyberaním outfitu :D
  Barborqaaa1@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 13. Ahoj!
  Vstávám kolem 6h, pokud možno před probuzením mého syna. Mezi mé každodenní ranní rituály patří osvěžení vodou, abych se probrala, převléknu se chystám si snídani. Nakopne mě musli s ovocem a jogurtem, k tomu popíjím caro se sojovým mlékem. Snídaně musí být sladká! Zapnu počítač a u snídaně pročítám blogy. Pak se jdu rychle nalíčit, protože na rodičovské dovolené přece nemusím vypadat jako zombie :) Syn vstává asi do půl hodiny od mého probuzní, a to se věnuji hlavně jemu. Hrajeme si, jdeme do parku..Kkdyž je zabavený a nebo spí, mám 10minut a více, většinou relaxuji u časopisu a nebo si pustím oblíbený seriál (momentálně už jen Hannibala :) PS: rodičovská "dovolená" opravdu není dovolená :)) Vojtiskova.R@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Ja to mam take komplikovanejsie,kedze robim na trizmeny. Tym padom po nocnej moje rano vyzera tak, ze zacinam sladko zaspavat. Ked mam poobednu, budim sa hocijak a vybavujem o treba. Ked mam ranne a vstavam o piatej, tak kupelna a potom 20 minut cumim do skrine akoby z nej vhodne saty mali kazdu chvilu vyskocit a nestane sa :) takze si vyberiem a frcim do prace. Ak by mi zostalo este 10 minut (paraaaada) jednoznacne by som sa vrhla na kavicku doma a pekne si ju vychutnala.

  petronela.la@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Sleduji tě už dlouhoo, již od dob, kdy jsi sídlila ještě na blog.cz. Nikdy jsem nic nekomentovala, pouze zřídka, spíše jen pasivně čtu články, ale poslední dobou jen vrtím hlavou a něco se mi nezdá. Marti, ruku na srdce, ale tohle nejsi ty. Nepoznávám tě. Buď tě tak vzal rozchod nebo se prostě něco stalo v tvém životě. Ano, je to tvoje věc a já nechci vysvětlení, jen ti musím tohle sdělit, protože mi to opravdu nedá. Seš celá vyhublá, vypadáš nezdravě a přijde mi, že si na něco hraješ. Tohle prostě nejsi ty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D :D boli ma brucho od smiechu :D takto vyzeraju stastni ludia :D peace :)

   Vymazat
 16. tak moje ráno teraz cez prázdniny je dosť hektické, keďže vstávam skoro ráno na brigádu, je to manuálna práca, takže žiadna kancelária, takže sa vôbec nemaľujem, iba sa umyjem, nakrémujem, očešiem, oblečiem, dám si vodu s citrónom, zoberiem vodu a nejakú svačinku, väčšinou ovocie, odtrhnem mätu, aby som si v práci uvarila čaj, sadnem na bicykel a už letím :)
  btw. šaty sú boží! a ty si ich super skombinovala :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 17. Dobré ráno...ehm... většinou vstávám tak v 1 odpoledne:D To pak probémy se snídaní odpadají:D Jinak do práce a do školy vstávám už trošku dřív, ráno není moc zajímavé, nejdřív jdu do koupelny a zjistím jak je na tom moje pleť (většinou dost blbě), vytrhám si obočí když je potřeba, jdu snídat, u snídaně většinou blbě čumim do blba a pak si jdu vybrat něco do skříně (zítra se na to obzvlášť těším, protože jsem si přeskládala oblečení) a udělam si nějakej obličej na xicht. Podle nálady si zvolím složitost líčení, většinou je to podle toho jestli je vedro jako včera a vím, že se mi to stejně rozteče tak na to kašlu, nebo podle toho co chci ten den dělat. Jak bych využila +10 min navíc? Asi nijak, je jedno jestli vstanu dřív, nic produktivního stejně nedělám. Cvičení? Ha-ha. Využiju je asi na to čumění do blba:D

  Měj se krásně a přeju pohodová rána:)
  vsylwerkav@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Tak každé ráno probíhá tak, že většinou tak hodinu odkládám budíka s tím, že i přeci za 30 minut můžu všechno stihnout. Ve chvíli kdy vylezu z postele mi dochází, že ne :D Takže běžím do koupelny, čistím si zuby, zároveň se snažím učesat ( ať žije suchý šampon :D ) a maluju se. Po dentální hygieně běžím do pokoje pro kosmetické ubrusky abych odstranila řasenku z nosu a házím kapsli do kávovaru a čekám na 200ml probouzejícího kouzelného nápoje :D Mezitím se snažim nacpat si do pusy celý croissant a během dušení velkým soustem vybírám outfit dne. Když se po páté převléknu a zjistím, že první šaty byly bezkonkurenčně nejlepší, konečně šťastná, že stíhám vyběhnu ze dveří, praštím dveřmi a čekám na výtah, který jako na potvoru je úplně jinde. A když už se mi povede sjet do přízemí, zjišťuji že nemám Ipod ( a bez hudby bych asi umřela :D ) a utíkám zase zpátky na pokoj. Tudíž ušetřit 10 minut nanášení makeupu by mi dovolilo jíst pomalu a neuhnat si žaludeční vředy a možná neodejít s každou ponožkou jinou. :D

  ps: chci mít nohy do nebe jako ty, hned by se mi ráno lépe oblíkalo :D
  ter.buresova@seznam.

  OdpovědětVymazat
 19. Moje typické ráno je v týdnu vždy stejné - vstávání v 5.45, 15 min. pro sebe a pak vzbudit a vypravit dětičky do školky a školy a hurá do práce. O prázdninách je to ale jiné, děti jsou u babičky a těch 10 minut navíc využívám třeba na můj nový Curl Revolution :-)
  macu@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Pekný článok. Ja som ranný človek, takže vstávam dosť skoro. Milujem ten ranný pokoj a ticho. Ráno si neviem bez kávy ani len predstaviť, takže to je asi to prvé čo urobím. Rada si pri raňajkách niečo pustím alebo prečítam. A v lete si tie moje rána užívam ešte viac, keď viem, že sa nemusím hneď učiť alebo sa ponáhľať na prednášku.
  Garnier BB používam veľmi často, hlavne teraz v lete je úžasný.

  hanzalikovam@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Ahoj, typicky každé ráno několikrát odložím budík, ale potom co vstanu jedu na pohodu, nechci se ráno stresovat:D Takže pokud nestíhám vypustím make-up, ale snídani nikdy! Ta je pro mě základ dne, nejlépe neuspěchaná a pěkně se zeleným čajem, co mě probudí. V průběhu snídaně přemýšlím nad outfitem a pak hurá do práce/školy! :) 10 min navíc bych využila k tomu, abych se namalovala a nevypadala jako obluda :D
  jiranova111@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Ráno si musím dát minimálně půl hodinky, jinak bych byla celý den naprosto nepoužitelná :). Takže proběhne taková ta základní hygiena a hodím na sebe lehoučký makeup a když mám na makeup delší dobu, tak přitvrdím, ale 10 min navíc by se hodilo :D, aspoň bych měla čas na venčení pejska :). Ten by těch 10 min také určitě ocenil :) (email: m.grosslova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 23. Moje ráno^^
  Většinou vždy kolem 8:00 vstanu, trochu se osvěžím, obleču do sportovního a jdu si zaběhat. Je to pro mě dost důležité, protože bez pořádného nastartování jsem pak celý den jak neohrabané kotě. Po raním proběhnutí (5-10 km) se někdy ještě skočím ovlažit do bazénu, ale jinak si udělám snídani. Nejčastěji asi ovoce nebo pohanková kaše s malinami, ostružinami. Při snídani si projedu instagram, facebook, nová videa na youtube a přečtu blogy. Když dojím příjde na řadu cesta do koupelny... Kromě osobní hygieny si dám korektor a BB, popř. make-up (nějak výrazně se nemaluju). No a pak zakotvím u skříně. Většinou to vyhraje overal, který jsem si toto léto opravdu zamilovala. A nebo taky ještě vysoké kraťasy do pasu a nějaké volné triko. A jde se :) Děkuju, že píšeš - jseš v tom dakt dobrá, nepřestávej!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ještě email: viktorie.hanzelkova@gypri.cz
   Děkuji :)

   Vymazat
  2. A těch 10 minut?
   asi bych je využila k rannímu protažení :D

   Vymazat
 24. Mé typické školní ráno začíná zvukem budíku, umocněný štěkotem mých dvou psů, pokud však stále nevstávám, holky jsou schopné po mě skákat tak dlouho, dokud prostě nevylezu :D Následuje jejich venčení, při kterém kontroluji na mobilu jestli náhodou neodpadla první hodina, že bych si přispala...Při líčení snídám, nejčastěji jogurt a ovoce, poté následuje ranní hygiena, asi 20 minut tupého zírání do skříně, poté rychle nachystám věci příteli do práce, zkontroluju, jestli holky mají granule a vodu a utíkám na autobus. 10 minut navíc bych využila na lepší snídani, vždy se odbudu a neužiju si jí, kávu si dávám až ve škole, takže mé rána jsou jako ploužící zombie :)

  OdpovědětVymazat
 25. Ráno ráno raníčko,budí mě moje zlatíčko,13ti měsíční Karolínka mě skoro každý den kolem 7 hodiny budí svým MAMA MAMA,poslední dobou i MAMI MAMI :o) Vyskočím z postele,dám jí hudlana na tvář a jdu připravit mléko,to dostane ještě do postýlky a já pospíchám do koupelny vykonat ranní hygienu-zoubky a vyčištění pleti,více už nestihnu. Pak jdu berušku přebalit,obléct a vstáváme.Rychle postavit na kávu,připravit snídani sobě a dceři,mezitím co dcerka v židličce "snídá",většinou je to všude jinde než v pusince,já mám pár minutek na rychlý make-up..,mám ráda jen lehké a přirozené líčení.A pak už šup šup věnovat se mé berušce :o)

  OdpovědětVymazat
 26. Ráno ze všeho nejdřív posnídám, udělám si kávu, pak zamířím do koupelny, kde strávím minimálně 20 minut, abych vypadala jako člověk :-) To znamená, umýt zuby, namalovat se a když mě vlasy neposlouchají, tak i vyžehlit nebo rovnou umýt a vyfénovat.. Co si vezmu ten den na sebe se rozhodnu už den předtím, abych další ráno nestrávila ještě dalších 10 min u skříně. A je hotovo

  niki.dorka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Moje rána jsou vždy uspěchané. Večer skoro vždycky prijíždím ještě do poslední chvíle života mé baterie, než ho připojím a nechám přes noc nabrat zas 100% energie :-), prijíždím všechny různé sociální sítě. Á podle toho pak vypadají právě moje uspěchana rána...
  ...Budík slyším a vnímám až na potřetí a když se pak po deseti minutách podívám na čas,tak dostanu takový šok, že vypětím z postele...ani nevím jak. Rychle se umiji a obléknou a tím i někdy dokážu nahnal nějaké ty minuty na mou snídani...tu si musím vychutnat vždy v klidu a pohodě. Po snídani mě čeká návštěva koupelny a než mi zrcadlo dokáže povědět ,,Kdo je na světě nejkrasnejsi" tak zase nestíhám...proto by mi Garnier BB cream moc pomohl...a zrcadlo by hned vědělo, kdo že to je nejkrásnější :-)

  OdpovědětVymazat
 28. Skvělý článek! :-)

  Mé ráno vypadá asi takhle:
  Momentálně mám prázdniny, takže kromě týdenní praxe se zatím válím doma a užívám volna - nicméně, když jdu na brigádu či někam ráno musím vyrazit, musím si samozřejmě přivstat. Pustím si nějakou tu fajn letní muziku a pustím si jí pěkně nahlas, aby mě to po ránu příjemně naladilo! :-) Pak se vrhnu do koupelny, umeju obličej, vyčistím zuby a když je potřeba, tak umeju vlásky. Pak se přesunu do ložnice k líčení. Nejdřív si důkladně vyčistím pleť micerální vodou a pak nanáším nanáším make up a zbytek líčení.. Nemám momentálně žádný podkladový krém ani nic takového.
  Proto mě na léto tenhle BB cream velmi zaujal, jelikož mě příjde, že teď obyčejným make upem moji tvář zbytečně zatěžuji.. :-)

  pistilka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Ráno většinou nechám zvonit budík a nemám ani sílu jej vypnout :-). Když se rozezní znovu za deset minut, dám ho ještě o deset minut odložit. Pak, když zvoní napotřetí, vyletím, jak střela. Nejprve si nadávkuji vakcínu, kterou mám na špatnou imunitu, musím po ní čekat dvacet minut, než můžu jíst. Proto se zatím trochu nalíčím a uchystám do práce. K snídaní si většinou dávám nějaké musli s jogurtem či mlékem, ovoce, nebo třeba borůvkový koláč, který občas upeču. Pak už samozřejmě zase nestíhám a rychle letím na kole do práce, kam skoro vždy přijdu cca o deset minut pozdě :-D
  verca.cvejnova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Jak vypadá moje ráno? :D Vstanu nesmyslně brzy, protože nemůžu poslední dobou spát a než bych ty hodiny jen tak proflákala, jdu si zaběhat a trochu pocvičím. Pak následuje snídaně se spoustou ovoce, müsli a bílýho jogurtu. Pak až si můžu dovolit flákání a zkouknout seriál. Ale klasicky mám strašně moc času a pak nestíhám :D Takže 10 minut navíc bych využila, abych stíhala a nechodila pak do práce děsně těsně na vteřinu přesně :D

  OdpovědětVymazat
 31. Moc krásný článek!:)
  Moje ráno je celkem hektické. Vstanu 6:30. 6:45 vylezu z postele. Do sedmi většinou se stihnu jen obléct a vyčistit zuby. V sedm vyrážím do školy a make-up dělám v autě. Někdy si říkám jak to dělám :D. Uvažovala jsem že bych mohla vstanout o 15 minut dříve, ale na to mám spánek až moc ráda.
  e-mail- klarusa2001@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Hezky napsané jako vždycky. ♡
  Mé ráno začíná v 6:40 kdy mi zazvoní budík, ale z postele se vyhrabu až o 5 minut později. Poté se dobelhám do koupelny, kde si vyčistím zuby a umyju obličej. Když se vrátím zpět, tak dalších 10 minut strávím nad tím, co si dnes vezmu na sebe. A když už jsem oblečená, přichází čas na líčení. To už je většinou 7:15 takže rychle dodělám co potřebuju a s taškou v ruce vybíhám ven na metro. Snídani si většinou dám po cestě nebo až na místě. :)
  A jak bych využila těch 10 minut navíc? Pravděpodobně bych si přispala, nebo měla nějakou tu chvilku na pořádnou snídani. ;)
  nguyenova.luongduyen@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Ráno vstávám mezi šestou a čtvrt na sedm... Jako první samozřejmě mířím do kuchyně pro kávu a zapínám notebook, abych při kávě zkontrolovala e-maily a zprávy co je ve světě nového. Poté jdu do koupelny a do sprchy a po sprše to přichází - nestíhám a začíná boj. První vymyslet líčení a pak sladit k němu oblečení, nebo naopak? Rozhodnout zda bude dnes stačit jen pudr, nebo opravdu jako většinou bude moje pleť potřebovat přikrášlit víc? Dejte mi do ruky BB crém a já si z rána vyčaruju nejoddychovější den a 10 minut největší relaxace.

  sarka.Sukopova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Typické ráno mám teď na mateřské úplně jiné, než celý život :)
  Ráno mě místo přesně nařízeného budíku budí dcerka, než jí obléknu, učešu a připravím snídani, mám pocit, že je ráno fuč :D Než se nasnídá, dám vařit vodu na kávu a běžím na ranní očistu, kolikrát jsem ráda, že se učešu a vyčistím si zuby, takže nahodit za pár vteřin ještě BB krém by mi bodlo jako sůl. Jinak se často stíhám namalovat až když dovařím oběd a malá jde chrnět "po O". Abych potěšila aspoň manželovo oko po návratu z práce :)
  Když vyrážíme hned dopoledne mezi lidi, stihnout to musím hned ráno. A to je pak boj. V ideálním případě mi dcerka asistuje a říká, jak mi to dnes sluší. Naposledy skončil jeden z mých štětců v záchodové míse - to jsou ty horší případy. Každá minuta navíc bodne.
  A já bych si tak možná stihla i v klidu vypít tu kávu, když se dcerka u snídaně zakouká do pohádky :) A navíc už mi ho chválila i kamarádka, že teď v létě na nic lepšího nenarazila..

  kristyna.gabrielova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. ráno vstanu, 10 minut sedím jen tak v kuchyni na židli a probírám se :-) mezi tím kolem mě poskakují 2 vlčáci a nosí mi hračky abych jim je házela. Občas mi přinesou vodítko že chtěj ven nebo na mě štěknou že mají hlad. V polospánku jim hážu hračky a oni mi je nosí. Až se proberu, přemýšlím, jestli mám jít první vyvenčit psy nebo sebe. Nachystám snídani psům, pak sobě. Většinou se jen něčím odbydu nebo nesnídám vůbec. Jdu vyvenčit ty 2 otravný šílence :-) tedy dva miláčky jsem chtěla říct :-) Venku asi 10 minut hážu klacky a přijdu špinavá jak čuně. Jdu rovnou do sprchy. Psy vyhodím na dvůr aby mě neasistovaly i v koupelně. Udělám ze sebe člověka a to už zjištuji že nestihám. Rychle nahážu do tašky co potřebuji, něco nahážu na sebe, první co mi padne pod ruku a letím na autobus, Pokud jedeme autem, mám těch zminěných 10 minut navíc, které využiji na namalování a úpravu mého ksichtíku za jízdy, protože řídí manžel. Aspoň nemám čas sledovat že jede rychle a šílet a kecat mu do řízení :-) občas se cestou stihnu i nasnídat. Pokud jedu autobusem, tak pak vše doháním v práci, hlavně snídani. Oblečení si raději chystám večer, protože ráno na sebe hážu první co najdu, tak bych riskovala že lapnu třeba tepláky :-) A kdybych měla dalších 10 minut navíc, tak věřím že bych je prospala, protože bych si o těch 10 minut natáhla budík později

  marketa.heinrichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. I když bych ráda měla poetická rána jako z reklamy na krémové kafe, ta má se podobají spíš živelné pohromě. Tedy to alespoň tvrdí přítel - jak jinak prý vysvětlit, že během ranní hygieny, snídání a balení věcí do práce se půl věcí v našem bytě předmístí z původního bodu A do nového (a často zcela nečekaného) bodu B, případně C, někdy i D... :P Je to jasné - jsem prostě tornádo!
  A jak bych využila případných deset minut navíc? Verze pro přítele - úklidem následků své "živelnosti". A pravda? Zachumlala bych se pořádně do peřiny a udělala si konečně to krásné poetické ráno :)

  Jana.stoper@post.cz

  OdpovědětVymazat
 37. Mé ráno se snažím začínat tak, že si přivstanu o pár minut dříve, ať se nehoním, nestresuji a v pohodě se na den připravím. Můj rituál začíná tím, že vypiji sklenici vlažné vody s vymačkaným citronem, udělám si kávu, pustím potichu písničky a jdu se malovat. Použiji make up, stíny, líčka, řasenku, rtěnku. Nelíčím se nijak zvlášť dlouho, pár minut, ale nechávám si záležet, protože, když jsem namalovaná, cítím se hezky a v pohodě. Tento ranní rituál si nenechávám vzít, je fajn začít v klidu a ne hekticky, pak je pohodový celý den.Deset minut navíc bych věnovala například nějakému rannímu lehkému cvičení, protažení se.
  Jen teď v létě mám problém s tím, že mám zřejmě příliš hutný make up a proto bych i ráda vyzkoušela BB krém, zkusila bych pleti odlehčit a nechala jí přirozenější. Nebráním se novinkám. S pozdravem, Markéta Bouchalová :-). (kettymarket@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.