LIFE LATELY


Kdybych teď měla zhodnotit svůj život jedním slovem, asi bych řekla: spontánní. V pondělí jsem se po dvouhodinové cestě autobusem do práce rozhodla, že takhle to teda nedávám, a v úterý ráno už jsem se trmácela s kufrem na kolej. Byt se mi uvolní až za dva týdny (to čekání za to stojí, fakt - jinej nechci!!!) a každodenní dojíždění z/do vesnice by nebylo úplně ideální, mám taky jenom jedny nervy a vstávání v pět rovná se sebevražda. Takže teď si nějakou dobu užiju můj vysněnej studentskej život - nedostatek jídla, špinavý oblečení, společný sprchy a prostěradlo, který mě nutí se škrábat v intervalu stokrát za minutu. Dost mi teď hoří za zadkem, za týden státnice, začátky v práci, spousta akcí, projektů, povinností. Ale miluju to a jsem nakopnutá to všechno zvládnout! Jinak vám chci moc poděkovat za reakce u minulého článku, ani nevíte, jakou jste mi udělali radost. Dostala jsem od vás spoustu milých vzkazů a jsem šťastná, že se tolik z vás odhodlalo změnit svůj život. Držím vám pěsti a posílám sílu! ;) A vy za odměnu držte pěsti mně a sledujte Instagram @theblondieverse, kde najdete nejčerstvější novinky z mýho šílenýho života. <3 xx Martina

__

If I had to evaluate my life using just one word, I would say: spontaneous. This Monday I decided to stay with my friends in the university dorm and on Tuesday I moved in. So crazy, I always wanted to try the real student's life and now, before final exams, my dream came true, haha! I will stay here until I get my apartment, which will be... in two weeks, yaaay! Can't wait. I have to say I spend most of my time at work or studying, so it's not so good at all, but I love it anyway. Oh and I would like to thank you for all the comments in the latest post, I am so happy that a lot of you decided to radically change your life. Sending you all my love, power and positive energy! ;) And don't forget to follow my Instagram @theblondieverse where I post all the news from my crazy life. <3 xx Martina

18 komentářů

 1. Jsi úžasná Marti! Září z tebe tolik energie!

  OdpovědětVymazat
 2. Marťi, asi si musíš vybírat lepší koleje, takové ty... kde prostěradla nekoušou! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha kočko, na vybírání nebyl čas! :D Ale poučila jsem se a vezu si svoje. ;D

   Vymazat
 3. Také držím v novém startu pěsti ;) jsi úžasná osoba ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ti držím palečky, Marti, ať to všechno zvládneš :):* a doufám, že budou nějaké fotky z nového bytečky- nějaký inspirační fotoreport :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě budou, plánuji na blog zařadit inspirační a home decor posty. :)) Děkuju, Anetko! :*

   Vymazat
 5. S tvým nadšením a pozitivním myšlením to rozhodně všechno zmákněš ale pro jistotu držím palce a moc ti fandím! :-* Život je někdy šílenej, ale je to lepší než nuda!

  OdpovědětVymazat
 6. Opravdu moc krásné fotky.
  Takové pěkné a plné energie.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Kradnem trocha z tvojej energie, ktorú teraz potrebujem pre svoj nový štart - hľadanie novej práce, nového bývania a nových výziev. :) Ale teším sa na všetko!

  OdpovědětVymazat
 8. skvělý post, moc ti fandim, prave mi taky hori celkem za zadkem a mam pred statnicema, tak tu u tebe hledam motivaci!!:) jsi super!
  Style by Eliza

  OdpovědětVymazat
 9. Ta poslední věta to vystihuje uplně nejvíc :D <3

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.