INSTA LATELY

1. New hair color calls for a new selfie, David is such a talented (and cheap :D) hairdresser! 2. Breakfast in bed. 3. First purchase in MAC... and definitely not the last ;) 

4. DIY inspo board. 5. Jeremy Scott for Adidas Originals - limited fragnance, love it! 6. My fav #barbiiie gym - Expreska. ;D

7. The Little Prince: a pure love. 8. My fashion corner. 9. Mr. Right and Mrs. Always Right - EXACTLY! Thanks to Snapmade. :)

10. Time to relax. 11. Breakfast at school. 12. My first healthy purchase: soya milk (or should I say soya drink?), chia seeds, goji, vegetable crisps and soya/broccoli medaillons.

13. Sunny day = happy face! 14. Details, details, details. 15. My new phone, Honor 6.

16. Just another #fromwhereistand. 17. Surprise from my boyfriend - tons of sushi! 18. Cool personalized magnets and lighter from Snapmade, love this site! ;)

19. Me and my girls in a new issue of Cosmopolitan CZ, yaaay! <3 20. I think I want this kitty in my life. 21. Healthy lunch, yummy!

SHOP THE POST:


17 komentářů

 1. Barbie gym nemá chybu :D :D jinak fotky jsou skvělý

  OdpovědětVymazat
 2. Bezvadný fotky :))) kde je ta posilka?:D vypadá bezvadně! To by se to cvičilo :D :)
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anetko, je to Expreska, najdeš jí na několika místech v Praze a po ČR, a cvičí se tam fakt parádně! :)) Nikde žádní upocení funící chlapi, kteří by tě očumovali, příjemný personál, fajn hudba, je to takový můj útěk z reality do růžového království ;D

   Vymazat
 3. pekný odtieň MACu!
  a congrats ku Cosmu, kočky ste

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné fotky, tvůj Instagram sleduju moc ráda a jsem ráda, že tady můžu vidět to, co mi třeba unikne. Jinak polštářky jsou dokonalé :)

  GIVEAWAY: I Love... Cosmetics

  OdpovědětVymazat
 5. Malý princ je nejvíc..knížka, v které po každém dalším a dalším čtení člověk objeví nové moudrosti a myšlenky..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 6. Fotky skvelé ♥ Tvoj istagram síce sledujem, ale pozrieť si ich takto po kope je oveľa lepšie :) Niektoré som dokonca ani nevidela yay!

  Fairytale Tea♥

  OdpovědětVymazat
 7. skvělý fotky, Malého prince mám také ráda a M.A.C je závislost :)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.