EMIRATES: ASK THE CREW


Když jsem byla mladší, přála jsem si být letuškou a za tuto příležitost bych asi trhala ruce. :) Teď už mám sice trochu jiné sny a cíle, ale myslím si, že pro některou z vás by mohl být tenhle článek skvělým impulsem pro začátek něčeho nového a vzrušujícího. V jedné z nejznámějších leteckých společností, Emirates, totiž právě teď nabírají nové posily. Jak určitě víte, letuška není jen "servírka v oblacích"... je to náročný job, který někteří nezvládnou déle než tři roky, po fyzické, ale i psychické stránce. Jedná se o práci s lidmi, což není vždy úplně lehké, proto musíte být usměvaví, milí, optimističtí a hlavně - umět zvládat stresové situace. Musí vám být alespoň 21 let, musíte dosáhnout do výšky 212 cm a důležitý je samozřejmě i vzhled, tedy bez viditelných tetování a piercingů. Taktéž se musíte na nějakou dobu rozloučit se svými nejbližšími, s přáteli, partnerem a rodinou. Odměnou vám však bude poznávání nových zemí, zajímavé platové ohodnocení, možnost kariérního růstu (od economy class přes business class a první třídu až třeba k vedoucí letu), byt v Dubaji a jsme na fashion blogu, tak přeci nesmím zapomenout ani na krásný letuškovský outfit. ;) Zkrátka a dobře, je to zkušenost, která vám dá do života spoustu užitečného.

Pokud si tedy myslíte, že na to máte a chcete procestovat svět, můžu jen říct, jděte do toho! ;) O práci můžete zažádat ZDE a když se zadaří, budete koncem března pozváni na interview v Praze. Držím pěsti!

__


When I was younger I wanted to be a flight attendant and I would jump with joy for this opportunity so I think this article could be such a great impulse for a start of something new and excited in your life. :) Emirates, one of the largest airlines in the world, is recruiting a new staff all over the world. As you may know, being a part of cabin crew doesn't mean just "waitress in the sky". It's a physically and mentally demanding job and not for everyone as you need to be at least 21 years old, to reach a height of 212 cm with your hands, not to have visible tattoos or piercings and the most important thing - you need to be flexible, optimistic, kind and to know how to cope with stressful situations. A lot of things needed, but the reward is worth it: traveling the world, discovering new countries, attractive salary, career growth (from economy class through business and first class to the head of flight), a flat in Dubai and of course, I can't forget these cute and stylish outfits! ;) Well, I think this is an irreplaceable and great experience, one of those "once-in-your-life" moments.

If you are not afraid and want to try something new, watch the video and definitely: go for it! You can apply for a job HERE. Fingers crossed!


8 komentářů

 1. Taky to bylo mým snem! Že bych to zkusila? :)

  Hanka z www.fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Trosku nechapem co taky typ clanku robi na tvojom blogu ale budis reklama je reklama...

  OdpovědětVymazat
 3. o práci s lidmi toho vím až až a je pravda, že není vždy lehké se nutit do úsměvu. :D

  OdpovědětVymazat
 4. Moc nevím, proč tu čtu článek, který byl před pár dny na iDnesu... No ani teda co to má za smysl a souvislost s tvým blogem (že bys dostala letenky zdarma?), ale ok, tvůj blog :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mám u Emirates dvě blízké kamarádky..je to určitě práce, která je ideálni pro ty, co touží cestovat a poznávat svět..možnosti jsou fakt nevídané..chce to ale obrovský entuziasmus, sebeovládání a trpělivost..

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 6. počkej, počkej, 212 cm? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi myšleno, když dáš ruku nahoru, aby si dosáhla do výšky 212 cm

   Vymazat
 7. Taky mě to spíše ruší :(

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.