DIY: GOLDEN HOME DECOR


Čauky! :) Dneska mám pro vás tip na tři easy peasy DIY doplňky, kterými si můžete trochu zkrášlit interiér svého bytu či pokoje. Všechny tři návody jsou si celkem podobné: figuruje v nich zlatá akrylová barva (místo zlaté můžete zkusit stříbrnou, měděnou nebo jakoukoliv jinou), štětec a kreativní nálada! ;) Nutno říct, že tvoření mě teď docela chytlo, prokrastinace jede na plné obrátky, tak pokud chcete, budu vám sem průběžně přidávat své výtvory a můžeme se třeba inspirovat navzájem, hm?

__

Hey guys! :) Today I wanna show you three easy peasy DIY's for your home. All the tips are similar, because for each of them you just need an acrylic color (or silver, copper or any other), a brush and a creative mood! ;) I have to say I really enjoyed it and I'm planning to make some more DIY, so I can make these posts more often, if you want. Let's go!


Jak oživit starý a poničený rámeček? Samozřejmě, zlatou barvou! Po třech nátěrech je jako nový a už má čestné místo v mém pracovním a blogovacím koutku. Jinak tenhle rámeček starý nebyl, koupila jsem ho v Nanu Nana... a tak nějak se mi ty oprýskaniny přestaly líbit. ;)

__

How to decorate an old and damaged photo frame? Of course, with some gold color! After three coats of painting it looks pretty amazing, what do you think? Btw this frame wasn't old, it's from Nanu Nana, but I didn't like how chipped it was. ;)


Nejlepší způsob, jak přeměnit starou, nudnou a zničenou korkovou nástěnku v něco inspirativního. Potřebujete jen milion výstřižků z módních časopisů a pak už jen popusťte uzdu své fantazii! Samozřejmě, bez zlatého rámu by to nešlo. A pokud to chcete mít úplně vymakané, vylepšete si i připínáčky (já je natřela mint barvou určenou na modely vojenských letadel, takže s tím moc neporadím, ale akrylovka na nich nedržela :D) a můžete si nástěnku obměňovat každou sezonu. Ta moje teď hlásí jaro!

__

The best way how to change an old and boring cork noticeboard in something inspirational. You just need a lot of cuttings from your favorite fashion magazines and then just make some magic! If you want to have it perfect in all ways, you can paint pins too (I used mint color for aircraft models which I found in David's stuff :D). And last but not least - you can change the board every season. Mine is in a spring mood!


Taky máte doma plno mušlí ze všech různých koutů světa a už ani nevíte kde jsou zašantročený? Tak hledejte, vyhrabte pár větších a během pár tahů štětcem (tři vrstvy jsou ideální) je proměňte v krásnou mističku na bižuterii, sponky anebo třeba na připínáčky! Podle mě to vypadá úplně úžasně. :)

Dejte mi vědět, jestli se vám tenhle typ postů líbí a pokud jsem vás alespoň trochu inspirovala, vyfoťte mi svůj výtvor na Instagram s hashtagem #TheBlondieverseDIY. Moc ráda se mrknu a třeba i sdílnu! xx Martina

__

Do you also have tons of shells from all over the world and don't know what to do with them? Try to create a pretty jewelry tray! You can use it for pins, hairclips, all the tiny things you can imagine and I think it looks absolutely wonderful. :)

Let me know if you try some of my tips and in the case I inspired you to some DIY, post a photo on Instagram with hashtag #TheBlondieverseDIY. I'm dying to see it! :) xx Martina

14 komentářů

 1. Ten rámeček na fotku je fakt nádhernej! I ta fotka, je krásný pár :))

  OdpovědětVymazat
 2. Rámček nádherne ožil :) Krásne fotky :)

  www.danycuks.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ta nástěnka je skvělá! Ssi taky dám taky nějaký ten makeover té svojí staré oprýskané :D

  OdpovědětVymazat
 4. Taky asi začnu ujíždět na zlatý. Všecko vypadá fakt krásně!
  Díky za inspiraci! (:

  ♥ www.thekawaiiplanet.com

  OdpovědětVymazat
 5. jednoduché, rychlé skvělé!:)

  OdpovědětVymazat
 6. Výbornej nápad s tou mušlí,pěkně jsi to všechno "zrenovovala" :)

  OdpovědětVymazat
 7. vsechny veci byly hezci pred promenou..

  OdpovědětVymazat
 8. Všechn krásně prokouklo, ale třeba ten rámeček se mi líbí víc bílý. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Tak to je velmi dobry napad.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Ta nástěnka se ti fakt povedla! Mě se hrozně líbí zlaté nebo stříbrné doplňky, jen se pořád nemůžu rozhodnout, která z těchto barev se mi sem hodí víc :D

  OdpovědětVymazat
 11. krásne si to premenila všetko! nástenka úplne ožila :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 12. so zlatou má všetko lepšie grády! víš jaaak:)
  hlavne tá mušľa je super

  OdpovědětVymazat
 13. mně se ta zlatá strašně moc líbí na ty mušli, vypadá to skvěle a je to fakt super nápad. Mušlí mám mraky, tak třeba najdu vhodnou a vyzkouším :))

  http://gagenka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.