ONLINE FAVORITES

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Jsem zpátky! <3 Jak už asi víte, před pár dny mě skolila chřipka, a tak jsem si dala lehkou technickou dietku - žádný blog, žádný FB a jen malililčko Instagramu. Prostě jsem se zavrtala do peřin, četla si anebo spala. Nebýt té horečky, asi bych si tenhle život dokázala zamilovat. :D Takže jsem včera vylezla ze své no-stress pohádkové nory a zjistila, že se všude řeší Grey, že mi e-mailová schránka praská ve švech, že je dneska pátek třináctého (všichni OK?), že je zítra Valentýn, že mě čeká poslední semestr, že bych měla začít s bakalářkou a že jsem už asi šest dní nic nepřidala na blog. Okay, dám si poslední klidný víkend a pak začnu panikařit, jak nic nestíhám. Tak moc si přeju jaro, že to ani není možný... hodit na sebe lehký trench, nazout baleríny anebo tenisky (když už jsme u toho, patříte do týmu Converse, Nike Air Max anebo New Balance?) a vyrazit do sluncem zalitých ulic na zmrzku. Tááák moc mi to chybí! Mějte krásný víkend, kdekoliv, s kýmkoliv!;)

I'm back! <3 As you may know, I've been sick these last few days so I decided to take a little break from blog and social media - just me, my bed, hot ginger tea and a looot of books. It was almost perfect ("almost" cause it would be better without fever I think :D). So yesterday I climbed out of my burrow and realized a lot of things: the whole world is crazy about Grey, my e-mail box is full, today is Friday 13th (everyone OK?), tomorrow is Valentine's day, the last semester is waiting for me, I should start write my bachelor work and I haven't posted anything in the last six days. Okay, I deserve one last relaxing weekend and the panic can start on Monday. I'm looking forward to spring, really. Can't wait to be able to wear light trenchcoat with some flats or sneakers (talking about sneakers, are you in team Converse, Nike Air Max or New Balance?) and go out for some ice cream. Need it for my nerves! :D Have a wonderful weekend, loves!;)

13 komentářů

 1. To bola zlá otázka, hrozí nebezpečie diskusie :D. Ja za seba hovorím Converse #forever proste. Ja som bola chorá cez víkend, ale už som ok. Nech ťa hlavne nezahltia povinnosti :).

  OdpovědětVymazat
 2. Taky už chci jaro! Ten růžovej svetr bych brala :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 3. http://www.theblondieverse.com/2012/10/autumn.html Toto ti taaak pristalo! <3 nechaj si narast opat dlhe vlasy:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady jsi byla nejlepší.. :(

   Vymazat
  2. Tam mám umělý vlasy! :D Ale narůst si je nechám :))

   Vymazat
 4. Tak doufejme, že už ti je lépe.:) Pátek 13 jsem přežila naštěstí celkem v pohodě! A abych pravdu řekla, nepatřím do ani jedné skupiny výše zmiňované. Converse mi přijdou opravdu na prd kvůli výdrž a Nike Air Max a New Balance se mi nelíbí vzhledově..

  http://www.letsspeakwithchrisdoke.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ja osobne za seba hovorím converse ;D

  OdpovědětVymazat
 6. Ten kryt na mobil s obtisky rtů je fantastický :)

  New in: January 2015

  OdpovědětVymazat
 7. Ani jedno, za mě jednoznačně Vans :D

  OdpovědětVymazat
 8. bože.. Air max , kdy už to skončí :D Už se na ně nemůžu dívat.
  pořídila jsem si Adidasky ZX flux a jsou boží, (zatím) neokoukaný a pohodlný.

  www.bornfromstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.