7 CREAMS OF THE WEEK


Jak víte, kosmetické posty zase tak často nepíšu, ale poslední dobou utratím víc peněz za kosmetiku než za oblečení, postupně měním drogerkové kousky za ty kvalitnější a výsledky jsou znát, proto bych se s vámi sem tam ráda podělila o nějaké ty tipy. :) Jako první bych vám chtěla představit kosmetiku značky Karin Herzog, která si získala celebrity jako Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow či Kate Middleton. A já si jí zamilovala taktéž! 

Před pár týdny jsem dostala set 7 Creams of the Week, který je úplně geniální a péče o pleť s ním dostává nový rozměr, protože na každý den je určen úplně jiný krém, z nichž pondělní, středeční, páteční a sobotní obsahují 1% či 2% aktivního kyslíku, kterým je tato značka proslulá. V balení je i štětec, kterým se krémy snadno aplikují (a který jsem bohužel uklidila tak šikovně, že ho už asi týden nemůžu najít #jsemblbeček). 

Po čtvrt roce používání můžu říct, že mi tenhle systém moc vyhovuje, krémy skoro neubývají, protože stačí jen miniaturní kapička a když nějaký den zapomenu, je to znát: pleť není tak vyživená a má tendenci se mi mstít vyrašením nějakého toho pupínku. Samozřejmě, že před aplikaci musí být obličej perfektně vyčištěný - i na to jsem si pořídila skvělé spojence, které mi velmi rychle spravují mou ne-až-tak-dokonalou pleť, ale o tom až příště. :) Máte zkušenosti s kosmetikou Karin Herzog?

__

As you may know I don't do cosmetics posts so often but as I spend more money for cosmetics than for clothes last few weeks, maybe it's time to start posting few tips sometimes. :) As the first one I would like to introduce you Karin Herzog, a brand loved by celebrities such as Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow or Kate Middleton. No wonder, I fell in love too!

Few weeks ago I got this set 7 Creams of the Week which I find absolutely genial as there is exceptional care and one special cream for each day. Some of them contain 1% or 2% of active oxygen which makes the brand unique. There is also a brush in the package with which is the application easier (but someone had stored it so cleverly that it's impossible to find it, yeah... it was me #callmeidiot).

After three months of using these creams I can say they are super-duper! The tubes are almost full cause you only need a small amount of the cream and the results are brilliant: moisturized and glowing skin, less pimples... But of course you need to wash your face before applying. I will show you my cleaning routine soon. :) Has anyone tried some of Karin Herzog's products?* This article is sponsored by Karin Herzog. Opinions expressed are solely my own.

20 komentářů

 1. Tiene buena pinta esta crema.
  Te espero en mi blog y te invito a seguirme :) http://addictforyou96.blogspot.com.es/2015/02/18-totalblack.html?m=0

  OdpovědětVymazat
 2. tyjo, vnutit lidem představu, že musej mít doma ne jeden, ale sedm krémů - konzumní sen...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. normálne sa stravovať a hýbať sa, to tvojej pleti pomôže rozhodne lepšie
   7 krémov (facepalm) :D

   Vymazat
  2. Opravdu? Tak to mě nenapadlo. ;)

   Vymazat
  3. Pro anonyma, já jsem měla z článku pocit,že mě někdo o něčem informuje,nikde jsem se tam nedočetla, že mi někdo něco nutí! :)

   Vymazat
 3. Vyzerajú neskutočne dobre. Musím sa priznať, že ja o značke počujem prvý krát, ale určite ma zaujala rovnako, ako celá tá krémo-organizácia. Páči sa mi to :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mít na každý den jiný krém? To by mě nikdy nenapadlo, ale nezní to vůbec špatně :D

  OdpovědětVymazat
 5. Nezní ani nevypadá to špatně, ale jsem spíše pro 'drogérkovou' kosmetiku. Navíc to nějak nevidím v českých e-shopech.:/ Kde jsi to sehnala?

  www.letsspeakwithchrisdoke.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle sada mi byla zaslána přímo od zastoupení značky, myslím, že je k dispozici pouze online na zahraničních e-shopech :)

   Vymazat
 6. Hello ♥
  nice Post!
  Have a look: www.femme-noble.de
  Lovely greetings

  OdpovědětVymazat
 7. věřím, že krémy budou super :)

  OdpovědětVymazat
 8. tuhle značku popravdě vůbec neznám. s těmi krémy každý den je to rozhodně zajímavý nápad, ale jak se znám, tak bych to asi nedokázala dodržet :D

  OdpovědětVymazat
 9. Zajímavý nápad :) ale podle mě trochu zbytečnost no. Mám svůj jeden krém a žiju :D

  OdpovědětVymazat
 10. Rozhodně je to zajímavý koncept. A mrňousci krémy jsou pěkný, moc se mi líbí obaly.
  Ale trochu mi vadí, že když se jeden den nenamažeš, hned je ta pleť horší. To mi přijde jako trochu "vydírání" od těch krémů, aby tě donutily abys je používala (:D), což jako neni nic proti ničemu, jen to ve mě vyvolává pocit, že už si nikdy nemůžu koupit jiný krém, protože už to nikdy nebude tak dobrý. A já nechci aby mě moje produkty "vydíraly". Doufám, že víš jak to myslím ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vím, jak to myslíš. :)) Ono to bude spíš tím, že když se zapomenu namazat, zapomenu svůj "celej" rituál (nebo jsem jednoduše líná :D), tzn. nevyčistím si pleť a ona se mi pak pomstí. Ale je fakt, že co jsem nasadila novou péči, pozoruju skvělé výsledky. Snad se mi ta pleť někdy zotaví natolik, abych nemusela používat make-up a korektor :)

   Vymazat
 11. O této značce slyším úplně poprvé :-), musím však říct, že mě docela pozitivně nalákala.
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj Marti, prosímtě je to sice od věci , ale nevíš o nějakém pěkném fitness blogu ?:) Potřebuji nějakou inspiraci :D a protože ty máš opravdu velké obzory tak mě napadlo požádat o radu tebe :) Tvůj blog sice miluji a hltám každý článek , ale posilování se na fashion blohu dožadovat nesmím:D Děkuji za případnou odpověď

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, abych pravdu řekla, fitness blogy nesleduji :) ale zkus mrknout SEM, třeba na nějaký fajn natrefíš :))

   Vymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.