ZOOT CONTEST - VYHLÁŠENÍ


Nedávno jsem na blogu vyhlásila druhé kolo soutěže Zoot Contest, ve které měly čtyři blogerky za úkol zkombinovat psaníčko české značky OJJU se třemi vybranými kousky ze Zoot.cz a libovolným počtem věcí ze svého šatníku. Všechny odvedly skvělou práci, ale jak už víte, zvítězit může jen jedna. Rozhodovali jste vy, čtenáři, a na plné čáře to u vás vyhrála Barča, která získala skoro polovinu všech hlasů (241). Barča si tedy může nechat všechno, co si v rámci módní výzvy vybrala. Gratuluji!


A jak už jsem slíbila, jeden z komentujících toto krásné psaníčko vyhraje taktéž. Ze všech komentářů, u kterých byl uveden e-mail, jsem pomocí random.org jeden vylosovala. Gratuluji slečně s e-mailem karoldamborska@seznam.cz! Na všechny ostatní bude v e-mailové schránce čekat malé překvápko od Zootu.

Moc děkuji holkám za účast a nádherné outfity, vám všem za skvělé komentáře, hlasy a hodnocení a obchodu Zoot.cz (tedy především Zuzance) za spolupráci! Díky, díky, díky! <3

6 komentářů

 1. Juu super, pre Barču som hlasovala! ^_^ Gratulujem!

  OdpovědětVymazat
 2. Ahojky čtenářky a Martinko, poprvé v životě jsem něco vyhrála a mám z toho obrovskou radost :-). Ještě v módním světě. Jupíííí. Moc si vážím všech vašich hlasů a ochotu se vyjádřit k našim outfitům. Všechny jsme to měly na jedničku, ale rozhodli jste pro mě. To mě nesmírně těší :-). Bylo to zajímavá inspirativní soutěž, poznala jsem nové blogy a zjistila, že je kolem nás stále spousty kreativních a milých lidí. Velké dík patří ZOOTu, který nám dal tuto možnost, Zuzance za skvělou spolupráci a Martince, která si s tím opravdu vyhrála na jedničku. Dále chci pogratulovat výherkyni za krásnou výhru.

  Všem přeji do nového roku jen samé úspěchy a ať se splní vaše sny!!!!

  PS.: Když jsem se vám tak líbila... :-), budu ráda, když mě budete sledovat i na mém blogu www.bkblog.cz. Mějte se krásně a ještě jednou velké DÍK. Kiss Vaše Baruš

  OdpovědětVymazat
 3. Gratulace výherkyním ^_^

  A prima den!
  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. I like your style ! you are so cute :) please check out my blog apoljakovi.blogspot.com
  would you like to follow each other please let me know :) xoxo

  OdpovědětVymazat
 5. paráda - pro Barču jsem hlasovala :))

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.