WE ARE KOMONO, ARE YOU?


Blogosféru teď zaplavily DW a Komono, a můj blonďatý vesmír tenhle komomor postihl taky. Ale nesmíte mi to mít za zlé, nádherným hodinkám lze těžko odolat! :) Většinou se do něčeho zblázním sama a David mě krotí, že tohle a tamto fakt nepotřebuju, jenže tentokrát propadnul taky. :D A tak máme oba nové hodinky z 24Time.cz. U mě to bylo jasné, dlouho jsem postrádala velké stříbrné hodinky a tyhle Komono Winston Royale s modrým ciferníkem jsou prostě dokonalé! Tmavě modrou barvu jsem si teď úplně zamilovala, to ostatně můžete vidět i na tomhle kabátku, který jsem objevila při nedávném blogerském bazárku na Aničky stojanu. Takže díky kočko! :)) Jen škoda, že je tak slabý, ale na jaře zase nastane jeho čas. A zase zpátky k hodinkám: které zvolil David? Po dlouhém rozhodování a váhání (bylo to žhavé téma našich smsek a vybírali jsme je asi týden, řekla bych, že ani jméno našeho budoucího prasátka/psa/dítěte nebudeme vymýšlet takovou dobu) si zvolil Komono Magnus v provedení Metal Mayhem. K jeho barevné škále oblečení (černá, hnědá, vínová, tmavě modrá) se neuvěřitelně hodí, co myslíte? Budu ráda, když mi napíšete, jak se vám naše outfity líbí, jestli nosíte hodinky a která značka je vaše nej. Pac a pusu!

/ The blogosphere is full of DW and Komono and yeah, my blonde universe is now affected too. But don't judge me, it's hard to resist a piece of wonderful, elegant and timeless watch! :) Usually when I go crazy to something, David tames me like "Baby, do you really need another shoes/cardigan/lipstick? I don't think so.", but this time he fell in love as badly as me. :D So we both have new watch and both are Komono, haha. As I lacked some big silver watch, I chose this beautiful Winston Royale with blue dial and wore it with simple and elegant outfit. With David it was worse, but after long deciding and hesitating (not kidding, the whole one week it was our SMS topic number 1 and I think that even the name of our future piglet/puppy/child will be easier decision) he chose Komono Magnus. I think this type is amazing and fits his style very well, what do you think? Let me know, how you like our outfits, if you wear watch and what's your favorite brand. Kisses!


I WAS WEARING:
Sweater - H&M
Skirt - Tally Weijl
Bag, ring - C&A
Scarf - Black Five
Tights - Marilyn
Watch - Komono
Bracelet - vintage (gift from D.)
DAVID:
Sweater - H&M
Trousers, bag - C&A
Shoes - Casnaboty
Watch - Komono


31 komentářů

 1. Komono miluju! a když se mi něco fakt líbí, je mi celkem jedno, že je toho všude plno :) já jsem příteli k Vánocům objednala Magnus Black Cognac a mně Ježíšek nadělí Winston royale Silver, takže dost podobný jako u vás :) ale to rozhodování bylo vážně strašný, brala bych je všechny! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, skvělej výběr! :) Přesně, všechny jsou úžasný :D

   Vymazat
 2. tmavo modra je moja zavislost :)

  perlaoreneta

  INSTAGRAM: dominikamr

  OdpovědětVymazat
 3. Mne sa tie hodinky najskôr nepáčili, ale už si k nim nachádzam cestu. Avšak ja by som ich na svojej minirúčke nosiť nemohla.
  Veľmi sa mi páči modrý kabátik a pančuchy. Tuším nejaké podobné mám, mala by som ich pohľadať :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám taky miniručku, takže je nosím pomalu dvakrát omotané kolem ruky! :D A punčošky najdi! :))

   Vymazat
 4. Sluší ti to, já se bez hodinek neobejdu, ale žádnou oblíbenou značku nemám, ani značkové hodinky, možná jednou :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 5. Ty hodinky jsou vážně pěkný! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Vy jste úžasný! Nejstylovější pár v Praze :))

  OdpovědětVymazat
 7. Taky si musím pořídit nějaké pěkné punčocháče, moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 8. WOW! jste úžasný, divím se, že vás jako dvojku nevídám na titulních stranách prestižních časopisů :)) Kabátek je krásný a hodinky stejně tak, hlavně ty pánské! :))

  OdpovědětVymazat
 9. wow, what a great look. Gorgeous legs.
  http://www.handbagmadness.com

  OdpovědětVymazat
 10. Krásné hodinky, já mám problém s tím, že mám velmi úzkou ruku a tak na mě takovéto hodinky s velkými ciferníky vypadají poměrně komicky, bohužel :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám také úzkou ruku, ale hodinky s velkými ciferníky miluji :))

   Vymazat
 11. Vybrala sis moc pěkné hodinky. Já nějak nejsem zvyklá hodinky nosit, tak aspoň někde ušetřím a nemám toho sbírku :D jinak ten kabátek je nádherný, chápu proč sis ho vybrala :)

  fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Marti, za mě dneska rozhodně palec nahoru - perfektní!

  OdpovědětVymazat
 13. love your look perfect style !!

  OdpovědětVymazat
 14. Taky by jste třeba mohli udělat nejake spolecne foto, když uz tak pozujete :D a ja mam ted taky hodinky nove...za paďo z aliexpressu :DD vasim se teda nevyrovnaji, ale to co jste vy dali do jedněch hodinek jsem ted ja dostala na výplatu a ta uz stejne není protože Vánoce :D

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.