GIVEAWAY | AVON LUCK


Začínám být tak trochu parfémový úchylák, protože snad není měsíc, kdy bych se nezamilovala do nějaké nové vůně. Na druhou stranu si říkám, někdo sbírá brouky/panenky/svíčky/boty/whatever, já sbírám krásné vůně, no a co! (ale ne, svíčky a boty se mě vlastně týkají taky :D) (a aby toho nebylo málo, v Elle jsem dnes objevila vzoreček nové vůně Bottega Veneta a jestli ten časák okamžitě nevyhodím, má sbírka se rozroste o nový kousek, zachraň se kdo můžeš)... Zamilovat si Avon Luck bylo snadné - na jedné akci jsem jen tak ze zvědavosti mrkla k Avon stánku, co je nového a zaujal mě zlatý flakonek s mašličkou. Zlehka jsem jí stříkla na ruku... a bylo zaděláno! Ta úžasně sladká směs se za mnou táhla ještě druhý den a já věděla, že ji potřebuji. No a když jsem zjistila, že je i pánská verze, jeden z dárků pro mého chlapa byl jasný. A ani vy nepřijdete zkrátka! Dnes si totiž zahrajeme o dvě dámské vůně Avon Luck, které do soutěže věnoval právě Avon. :)

/ I think I am a perfume-freak, cause almost every month I fall in love with a new fragrance. On the other hand yes, someone's collecting bugs/dolls/candles/shoes/whatever (oh no - candles, shoes? Now I realized it's my case too :D), I collect captivating fragrance, so what. It was easy to fall in love with new Avon Luck, I tried it on some event and felt it till the next day. Beautiful, sweet and sparkling fragnance! What is your favorite perfume?


PRAVIDLA:
1) Sledujte můj blog na jedné z uvedených platforem: GFC, FB, Instagram, Bloglovin
2) Napište do komentářů, co váš činí štastnými (klidně stačí stručně, ale ráda si počtu :))
3) Zanechte na sebe kontakt, nejlépe e-mail
4) Soutěž končí v pátek 19.12. a vyhlášení proběhne o víkendu na FB blogu, vyberu dvě nejlepší odpovědi

87 komentářů

 1. gfc ervulenka, ervulenka@seznam.cz
  Momentálně mě dělají šťastnou přátelé a chvíle strávené s rodinou :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tvůj blog je skvělý! Moc se mi líbí tvůj styl :3
  GFC: Klara Zakova
  FB: Klára Žáková
  klara.zakova1@seznam.cz
  Mě osobně dělá šťastnou to, když se mi něco povede, když někomu udělám radost, když stíhám vše, co stihnout chci, když strávím skvělé chvíle s kamarády nebo rodinou, když si koupím něco pěkného na sebe, když si můžu číst, když mám dobré známky a když vyhraju nějakou skvělou soutěž jako je tahle!! :D

  OdpovědětVymazat
 3. Sleduji na Facebooku. Já jsem šťastná, když mám dobrý pocit z toho, co dělám a mám tak nějak radost sama ze sebe, což se pak přenáší i na mé okolí :-)
  Michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Momentálně mě činí šťastnou pomyšlení na přicházející zimní prázdniny :D
  Sleduji tě tady i na FB ;)
  Lucinka.Gerbocova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. majdalenka.zunova@seznam.cz
  šťastnou mě dělá vyhrávání soutěží o ceny které zrovna nutně potřebuju!:D

  OdpovědětVymazat
 6. FB: Lucie Froncová
  lucie.froncova@seznam.cz

  Být opravdu šťastnými se nyní učíme spolu s přítelem, se kterým jsme se poznali právě díky tomuto společnému tématu. Přestože se nyní díky mnoha skutečnostem (a především díky němu samotnému) šťastná skutečně cítím, ráda bych se ještě naučila více - odpoutat se od materiálních věcí, stát se nezávislou na pochvale od druhých... Pracuji na těsnějším spojení s přírodou a také se sebou samou. Zároveň se snažím pomáhat druhým a štěstí tak do jisté míry rozdávat.

  Mohlo by se teď zdát zvláštní, proč se po tom, co jsem výše napsala, zařazuji do soutěže o parfém. Jednoduše bych jej ráda vyhrála pro kamarádku. Protože sdílených drobných radostí není nikdy dost. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. fb Barbora Hamza :) bbarulisek@seznam.cz
  a nejšťastnější jsem když sem po boku mého přítele (vztah na dálku)

  OdpovědětVymazat
 8. GFC: Niki Majtánová
  FB: Niki Majtánová
  Nniki13@seznam.cz
  Štastnou mě dělá můj přítel a můj čtyřnohý pejsek Agi. Nejšťastnější jsem, když jsme všichni pohromadě a je skvělá nálada. Všichni naší přátele spolu s naším Agim. Když nejsem zrovna s přítelem, tak mi dělá společnost pejsek. V jeho přítomnosti se cítím super. Vždy, když leží u mě nebo mě poslouchá jak mi něco vykládám , tak mu za odměnu dělám radost já. Házím mu balonek nebo mu dám tyčinku. On ví jak se má pak odvděčit. S přítelem se cítím šťastná když jsem jen s ním, ale když se sejde naše parta je to ještě lepší. Radosti mi dělají klidně i drobné věci jako třeba povedený koláč, úklid bytu nebo klidně tenhle parfém. Vždyť maličkosti vykouzlí úsměv na tváři každému :)

  OdpovědětVymazat
 9. Sleduju přes GFC, FB i INSTA :)

  Nejšťastnější jsem, když mě někdo obejme :)

  denisalefevre@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. stručně a jasně, nejšťastnější mě dělá můj partner, se kterým jsme spolu už skoro šest let :) veronicas.style@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 11. Sleduju :)
  Poslední dobou mě dělá šťastnou, když můžu být doma se svou rodinou.. Vědět že jsou všichni v pořádku, jak se všichni těší na Vánoce. Dělá mě šťastnou, když vidím, že jsem udělala něco, co udělalo někoho šťastného.. Dělá mě šťastnou, když vím že věci co dělám, mají nějaký smysl... A nejvíc šťastnou mě dělá můj přítel, který vedle mě stojí v každé situaci. I když jsem nejvíc nesnesitelná a nejradši bych všechno rozkopala... Vždycky se objeví, obejme mě a počká až v jeho objetí roztaju.. Vaří mi čaj, ví přesně který čaj nesladím, který sladím cukrem a do kterého patří med... A vždycky ví, co přesně potřebuji <3

  Přeji krásné svátky Martinko;))
  Kačka
  Janovacova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. 1) sleduju na fb, instagramu a přes bloglovin
  2) Jsou to i maličkosti, i nemaličkosti. Ale aspoň jednou denně si uvědomím, že šťastná opravdu jsem. Buď je to proto, že mám kolem sebe skvělý lidi, nebo třeba jen to, že mrzne a já se nastříkat mym nejoblíbenějšim parfémem, kterej se nejlíp rozvoní právě když mrzne :D. Ale poslední dobou se k tomu připojilo ještě vyrábění čehokoli. Mám ráda hezký věci a ještě radši jsem, když si je můžu vyrobit. A pak to třeba dát někomu, komu to udělá radost.
  3) havranova.i@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Šťastnou mě dělá nejvíc můj přítel <3 Dělí nás sice 6 a půl let, ale on je to nejlepší co mě kdy mohlo potkat.
  teres.spurna@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. GFC sledujem ako Lea M.
  EMAIL : lejkamal@gmail.com

  Šťastnou ma robia ľudia ktorých mám naokolo, teda rodina, kamaráti , pes. Taktiež je to aj nakupovanie kozmetiky, oblečenia a doplnkov. ☺

  OdpovědětVymazat
 15. GFC: slečna gia
  FB: Klejmentína Perníčkovič
  INSTAGRAM: Klejmentina

  Šťastnou ma robí môj priateľ, rodina a môj domáci maznáčik zajačik Mafina. Šťastnou ma robí zdravie a umenie, keďže rada maľujem. Ďalej som šťastná z ludí okolo seba, z priateľov. ...je veľa vecí ktoré ma robia šťastnou, veď predsa v živote je toľko krásnych a skvelých vecí :)

  OdpovědětVymazat
 16. GFC Caroline
  FB kajuš Zámečníková
  kajush.01@centrum.cz
  Je spousta věcí co mě dělá šťastnou. Určitě v první řadě je to má rodina, která je pro mě nejdůležitější,dále to byl dříve i přítel,bohužel teď je to spíše jedna z věcí, které mě o štěstí připravuje,každopádně vždy mi na tváří vytvoří úsměv mé čtyřnohé psí zlatíčko, které je to největší štěstí na světě :)

  OdpovědětVymazat
 17. sleduji :)
  Šťastnou mě dělá můj čivavák Karel když mě ráno budí ''ňufáním'' do obličeje :D a když se nehádáme se sestrou :) protože to se bohužel děje často :). Potom mě taky dělá šťastnou když držím v ruce šokolátku a vím, že jí můžu celou s prominutím sežrat (jinak se totiž snažím jíst zdravě) :D
  celzy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. GFC: Dany Čuks
  danycuks@gmail.com
  Možno to vyznie divne ale šťastnou ma robia chvíle kedy som nešťastná. Nemyslím tým, že som nejaký sadista a mám pôžitok zo svojho nešťastia, ale keď som nešťastná a veľa plačem, viem, že o chvíľu príde nejaký moment, kedy si uvedomím, že v skutočnosti nešťastná nie som. Že mi v živote nič nechýba a dokážem sa radovať aj z maličkostí a mám okolo seba milujúcu rodinu a priateľov a v tom nešťastí sa usmejem a viem, že som šťastná. To ma robí šťastnou. :) (Alebo mandle v mliečnej čokoláde a škorici z Tesca za 0,89€)

  OdpovědětVymazat
 19. GFC: Lucie Dostálová
  Instagram: l.dostalova11

  Šťastnou mě dělá můj přítel, se kterým už momentálně i žiju. Dříve jsem hodně lpěla po úspěchu ve škole, ale on mi dokázal ukázat, že je na světě víc než jen škola. Snažím se dívat na věci s nadhledem. Daří se mi to jen díky němu. Taky mě těší být s mou rodinou, když jsme všichni zdraví, když jsme veselí. Také obyčejné věci, dobrá káva či čaj, hotová práce, první sníh,.. je toho moc :)

  OdpovědětVymazat
 20. Mě činí šťastnou dobré jídlo, horká vana a dobrá knížka..:) Sleduju jako Pavlína Barošová, Paja.Barosova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Šťastnou mě činí hlavně můj přítel. Můžu být jakkoli smutná nebo naštvaná, no jeho úsměv je pro mě všechno, asi ani netuší jak jeho dobrá nálada pozitivně působí na mě. Až s ním jsem přestala být takovej pesimista, kdy jsem nikdy v nic radši nevěřila, abych pak nebyla zklamaná a zjistila jsem díky němu, že on to není úplně nejlepší způsob jak žít :) Kromě toho mě dokáží udělat moc velkou radost maličkosti, které vídám kolem sebe, například když starší dámě podržím dveře a ona se na mě vděčně usměje nebo když někdo naopak pustí mě, když vidím první sníh nebo naopak první jarní květiny, večer svítit vánoční světla a milion dalších věcí, se kterými se setkáváme každý den :) A doufám, že tobě zase udělají radost naše odpovědi a komentáře u článků :)
  GFC: Whatever
  zakov77@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Šťastnou mě dělají maličkosti... vůně přírody po dešti, vůně čerstvě upečeného jablko skořicového koláče, vůně letního večerního města, vůně popcornu, vůně čerstvě posekané trávy, vůně jehličí při procházce lesem, vůně uzeného s křenem a hořčicí, vůně nového koberce, nové knihy a nově vymalované místnosti, přirozená vůně mého přítele, vůně domova, vůně levandule a santalového dřeva, vůně usmažené cibulky, vůně mého oblíbeného mýdla, vůně vypraných peřin, vůně jahod a rajčat, vůně moře a vůně léta... miluju vůně a zbožňuju parfémy. Ráda budu obšťastněna novou vůni :)

  lenkaaa.pa@seznam.cz
  Ps: Sleduju Tě kde se dá :)))

  OdpovědětVymazat
 23. GFC: Adel Heidis
  Instagram: Adellheidis
  PruchovaAdela@seznam.cz

  Šťastnou mě dělá každý den téměř cokoliv :) Většinou to jsou naprosté maličkosti. Třeba teď mě udělalo šťastnou, že za mnou jen tak přijel přítel aby mi dal pusinku. Nebo když si chce se mnou bráška hrát a odpověď "Teď ne/Teď nemůžu" nebere!! :) Dělá mě šťastnou, když si mohu s maminkou u vína popovídat o všech mých obavách a starostech nebo jen tak o našich radostech :) Dělá mě šťastnou, když se mi daří ve škole i v práci. Mohla bych tyhle maličkosti jmenovat do nekonečna :) každou chvilku se najde něco co mě udělá šťastnou. Ale nejšťastnější jsem, když jsou lidé které miluji kolem mě šťastní, když rozveselím smutnou kamarádku, když obejmu sestru, která udělala řidičák a tolik se bála... Tohle je pro mě největší pocit štěstí (i když je to naprosté klišé) , prostě to tak je :) Když máte špatný den a je s Vámi někdo kdo je šťastný , vždy to i Vám určitým pocitem vykouzlí pocit štěstí :) proto je pocit štěští tak nádherný, můžete jím nakazit tolik lidí kolem sebe :)

  OdpovědětVymazat
 24. GFC Anna Vágnerová
  zrovna teď mě dělají šťastnou Vánoce....i když to zní divně, ale při pohlédnutí do kalendáře, na svíčky, cukroví....se začnu hned usmívat :-)

  anna.vagnerova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Sleduji přes GFC, krikelova@seznam.cz
  Já jsem naprosto nejšťastnější, kdy po celodenních vánočních nákupech, které umí být i přes sebevětší vánoční náladu opravdu vyčerpávající, lehnu do postele. Vybalím sýry a víno (co vypadá jako týdenní zásoba pro rodinu, ne na jeden večer pro dva) a všechno u pohádek spořádáme. Pak už můžu usnout jakou nejšťastnější a nejspokojenější holka na světě (lehce přiopilá).

  OdpovědětVymazat
 26. Tuhle vůni jsem zrovna včera očuchávala ve Vánočním katalogu Avon a je naprosto boží ! <3
  Hned jsem o ní uvažovala :)
  Já se snažím radovat se z maličkostí, tudíž mě dělá šťastnou naprosto vše, co mám ráda. Ať už je to má milovaná mamča, která je pro mě zároveň nejlepší kámoškou, moje drahá spolubydlící, další skvělí přátelé, nebo třeba jen oblíbený kousek do šatníku, který si koupím nebo když si zajdu obměnit účes ke kadeřnici, protože to ke slečnám patří, aby se z tohohle radovaly :)

  Přeji krásné svátky Marti, užívejte předvánoční chvíle ! :)
  Nickyna.Dru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. To je dobrá otázka, myslím, že pár desítek lidí (včetně mě) přiměje k přemýšlení nad tím, co jim zlepší náladu a přesně to se také stane. Mne dělá šťastnou vytváření imaginárních světů v hlavě (přetváření příliš šedé reality), dobré jídlo (kuřecí šunka, Lučina, mléko s oříškovou chutí), radování se z toho, že prší, když by měla být zima,na to, aby se to dělo, komiksy s Garfieldem, ten pocit, když přijdu unavená domů, letní peší tůry, kdy nedočkavě objevuji to, co je přede mnou a vzpomínám na to, co jsem minula, ta rána, kdy je teplo a voní posečená tráva a nějaké rostliny...a když není možné nic z toho, tak dobrá nálada mého přítele, nebo kočky.

  Sleduji na FB jako Margaret Wittgenstein. philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Kromě takových těch typických věcech jako rodina, přítel apod mi radost mi dělá zkoušet nové věci, ochutnávat nové chutě a poznávat nové země a kultury :) Nesnáším stereotyp! :) bajissek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Sleduji jako Charmedka
  Momentálně všechna ta světýlka, vánoční výzdoba. Měš stačí maličkost k radosti :)
  charmedka92@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Sleduji pres gfc jako miska
  misa.pavlikova15@gmail.com
  dela me statsnou to, ze jsem si splnila sen a jsem s pritelem v Anglii a pracujeme tady.

  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Sleduju jako elizabeth greenova
  Tomanova.katerina@centrum.cz
  Co me cinni stastnou? To je tezka otazka. Rekla bych rada nakupovani, ale to me ted o vanocich stastnou necini- vsude moc lidi na muj vkus.nejvic jsem lucky, kdyz jsem se svym pritelem. To proste miluju a k tomu takovy ty holcici veci jako koupe noveho svetru se slevou, to ze se vejdj do kalhot o velikost mensi nebo velke kafe hned po ranu :)

  OdpovědětVymazat
 32. stastnou ma robi hocijaky uzasny den :) ludia,ktorá mi v ten den vyčaria usmev na tvari , ktorí ma potešia tym,čo povedia :) stastnou ma robia činy,ktore mi ludia preukazuju :) :)

  red minka ako stefania dujcakova
  stef.ducakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. Šťastnou mě dělá přítel, rodina, přátelé, náš mazlíček, ale taky když se mi něco daří a vše vychází podle plánů :))
  e-mail: janadvorakova02@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Sleduju jako Dead Chicken
  Momentálně mě dělají šťastnou mý bráchové, jeden čeká s manželkou už druhý mimčo a druhej se bude konečně brzo ženit. Mám z nich radost protože oba dva jsou pro mě moc důležití.

  ravenaiko@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 35. Marti, parfém vypadá opravdu krásně!
  Já to pojmu trošku jinak a napíši, co mě učinilo nejvíce šťastnou za poslední dobu. Před několika týdny jsem se zapojila do jedné dobročinné akce na pomoc pejskům v útulcích po celé ČR (snad nebude vadit, když napíši, že se jedná o projekt psiprani.cz). Vybrala jsem si 13letého starouše, kterého jeho panička vykrmila na 21 kilo - nutno podotknout, že se jedná o jezevčíka - a když panička zemřela, dostal se tenhle cvalda, jemuž těžká nadváha přivodila problémy s klouby a který navíc měl na nožce tukový nádor, do útulku, kde mu ovšem ihned nasadili odtučňovací kúru, díky které se mu podařilo zhubnout už asi 8 kilo. Tenhle pejsek si k Vánocům přál dietní granulky a léky, které by mu pomohly zmírnit ty jeho potíže s klouby. Nemohla jsem si dovolit zaplatit mu celé jeho vánoční přání, nezbývalo tedy nic jiného, než mu držet palce, aby jeho příběh zaujal i další lidičky, kteří by mu na dárek také připsěli, protože pejsků s pohnutým osudem je tam opravdu dost. No a předevčírem mi na mail společně s poděkováním přišla i fotka hafana s léky a pytlem granulí! Přiznám se, že jsem u pc bulela jak želva, jakou jsem měla radost :D Celé mi to přijde dojemné - jeden pejsek si přeje léky na tohle, druhý na tamto, fenka se štěňaty si pro ty svoje mrňouse přeje granule nebo ohrádku na běhání, další chlupáč si přeje dezinfekční přípravky pro čištění kotců, jiný čipování, nový objek či váhu do ošetřovny. Když to srovnám s přáními dětí (kolikrát i 19,20,21letých) z dětských domovů jakou jsou notebook či iphone, kterými jsme denně bombardovaní z rádia, tv či v obchoďácích, nějak mi docházejí slova a je mi z toho smutno... Víš, jak nad tím teď přemýšlím, chtěla jsem si koupit nové boty, ale asi to přežiji s těmi od loňska a raději se ještě pokusím pomoci dalšímu hafanovi, když vím, že se nejedná o podvod a pejskovi to pomůže :)
  Omlouvám se za tu slohovku, je to moje srdcovka, tak jsem se neovládla :D
  Přeji krásné Vánoce! K.
  privratka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 37. Aa nádherná GA, od toho co dali tuto vůni Luck do prodeje, tak si na ni dělám zálusk :).
  Sleduji přes GFC i na FB
  VeruKru@seznam.cz
  Mě nejvíc dělá šťastnou můj milující přítel a taky to, že už jenom tento týden na VŠ a vánoční svátky plné klidu a pohody můžou začít

  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 38. Sleduji na FB jako Klára Odehnalová.
  Ke štěstí mi stačí obyčejný úsměv na tváří od nějakého člověka, dobrá knížka či dobrý čaj, pocit z dobře odvedené práce (dobře napsaného testu)... Bylo by to na dlouho, kdybych měla vypsat vše, protože mě dokáže udělat šťastnou opravdu mnoho věcí:)
  theclairebiebs@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Sleduji tě přes GFC ( jako Lucie Kohoutová) a samozřejmě také na instagramu (luciekohoutova). :)
  Snažím se, aby mě dělaly šťastnou různé maličkosti. Třeba si ráda zapálím svíčku, zachumlám se do peřin a kouknu se na nějaký zajímavý film nebo na moje oblíbené seriály a nebo si přečtu oblíbený časopis. Velkou radost mi také dělá to, když můžu já někoho udělat šťastným, proto se snažím kamarádům, přítelovi a rodině stále dělat něčím radost, protože to naplňuje i mě radostí. Ovšem nejvíce jsem šťastná, když můžu někam vycestovat (nejlépe do zahraničí). Mám sen, že jednou procestuji celý svět. Sice nevím, jestli se mi to splní, ale když se mi podaří někam vycestovat, tak jsem opravdu nejšťastnější člověk na světě, protože vím, že můj sen se mi aspoň z malé části plní. :)
  E-mail: lucie.kohoutova16@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. 1) Sleduju tě přes GFC (Klára D.) i přes FB (Klára Dokoupilová)
  2) Momentálně mě nejvíc šťastnou činí spánek a chvilky, kdy si můžu v klidu posedět u seriálu :D ze všech stran se totiž valí to Vánoční šílenství a zkouškové.. a je to už únavné.
  3) k-dokoupilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Ahoj,
  v prvé řadě děkuji za možnost zasoutěžit si o tak krásné ceny.
  Sleduji na FB a i na Instagramu a vlastně i tady na blogu jako Erika Uchytilová. eriuchytilova@gmail.com
  Co mě dělá štastnou??? Mě potěší maličkosti...ale pro dlouhodobý pocit pohody, štěstí a naplnění je pro mě klíčové zdravé mé rodiny a mých blízkých. Protože zdraví není samozřejmost a měli bychom také k tomu takto s respektem přistupovat.
  Co se týká radosti z maličkostí, tak mě potěší třeba krásné slunné počasí, procházka - velice ráda chodím a po Praze se dá velice příjemně špacírovat. Nebo mě vždy potěší, když mohu někomu pomoct, poradit nebo koupit si časopis Nový prostor, jelikož vím, že jsem přispěla na dobrou věc a nebo také příspěvek do košíčku nevidomého pána, který pravidelně hraje na píšťalku U Anděla.
  Z dárků mám také radost, ale dost často je to v kolizi s rozporuplností, jelikož já mnohem raději dárky dávám, než přijímám.
  Krásnou adventní neděli. E.:-))

  OdpovědětVymazat
 42. 1.Ja už tá sledujem od začiatku od tvojho prvého blogu.
  2. No mňa robia šťastnou moji syncekovia. Neni deň aby mi ho nevylepsili
  3. andrea.jalcakova10@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. Sleduji tady jako Theresa Ringlet, na insta jako theresarin a na fb též :)
  theresaringlet@seznam.cz
  To je těžko napsat, je plno věcí které mu udělají radost a díky kterým jsem (aspoň na chvíli) šťastná. Když si pořídím nějakou maličkost (teď jsem si například ozdobila malý stromeček na poličce a jakou mi dělá radost!:)), když dostanu dobrou známku, když má oblíbená blogerka přidá článek, a hlavně mě dělá šťastnou myšlenka na to, že za pár dní jsou tu Vánoce <3

  OdpovědětVymazat
 44. zní to sice trochu jako klišé, ale já jsem nejšťastnější v blízkosti svých přátel a rodiny, když se smějeme a užíváme život, ale také v pohodových dnech, kdy se neděje nic nepříjemného, vše je tak jak má být a já se cítím
  sama sebou jistá :) samozřejmě jsem také šťastná, když si pořídím něco, co už jsem si dlouho přála, avšak
  samotné nákupy jsou trochu stresové a to hlavně v kabinkách, nebo při tanci na skvělé akci! :)
  thecityofdreams@email.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Nejvíce šťastnou mě dělají moji nejbližší, přátele a rodina :)
  acigi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Najšťastnejšia som keď prídem po necelých 2 týždňoch zo školy domov a vidím sa s mojim najdrahším :)

  lerosep4@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 47. Poslední dobou mě činí štastnou přátelé, zábava ve škole a vánoční nákupy.. :)

  verunka.koncelova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Čo ma robí šťastnou? Ťažko odpovedať na túto otázku, pretože v poslednej dobe sú to aj maličkosti. Ale asi najviac som najšťastnejšia v blízkosti mojej rodiny a tých pár verných kamarátov:) A samozrejme, veľmi šťastná som pri športe:))
  miselka710@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. Sleduji asi všude :))
  Šťastnou mě činí hlavně to, že mám vedle sebe někoho, na koho se mohu spolehnout, kdo mě má rád a s kým zažívám ty nejlepší chvíle svýho mladýho života :)

  barboraduskova7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. paradoxne dobré jedlo a dobre strávený čas vo fitku :)
  luckavyle@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. momentálně mě činí šťastnou fakt, že mám všechny zápočty, ale na druhou stranu už tak šťastná nejsem z toho, že je už zase zkouškové :D
  luzzie.s@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Sledujem ťa asi všade, kde sa dá :D
  možno to bude znieť čudne, ale šťastná som vtedy, keď mám doma pokoj.. Rozpisovať sa nebudem, v každej rodine je niečo, ale v tej našej čistý blázinec a katastrofa... takže asi mám rada ten svoj pokoj vo svojej izbe a keď som sama (a samozrejme, keď som s priateľom) :)
  sima.slosarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. Šťastnou mě dělá maminka a naše úžasná fenečka ♥
  michaelaloffler@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Poslední dobou se můj život otáčí o 360 stupňů a každý den se probouzím s tím, že mě čeká moře úkolů a povinností. Na druhou stranu je to dobré, cítím se produktivní a stíhám spousty věcí, i když je to občas velmi náročné.. Ale o tom to celé není. Podstatou je, že odjíždím na 5 měsíců pryč od všech na kterých mi zaleží. Budu přes dva tisíce kilometrů daleko.. A proto jsem poslední dobou vděčná za každou společnost mých milovaných.. :) Takovéhle věci si člověk opravdu uvědomuje nejvíce, až když zjistí, že bude sám. Obzvlášť v čase Vánoc, kdy jsme všichni spolu. Mě tedy činí šťastnou mí blízcí, mamčino vánoční pečení (které mi bude tak chybět!), můj zrzavý psík, který mě vítá každé ráno, hudba, kterou nade vše miluji a všichni mí přátelé, které díky ní mám, ale celkově asi život.. najednou všechno běží, dějí se nové věci, kterých se bojím, ale zároveň se i těším, co nového mě na tom severu čeká.. :)
  Teď už je načase se vrátit do reality, pomoct s vánočním cukrovím, které se znova peče a zase se vrhnout do učení.. :)
  Mimochodem, přeji ti krásné Vánoce!

  Lineejnh@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 55. sleduju přes bloglovin . tynie_n
  snažím se aby mě dělala šťastnou většina věcí co dělám:)) takže se snažím ve všem hledat to dobré a namlouvat si, že mě baví i ve třetí adventní adventní neděli se učit na zkoušku z ekonomie..:D protože až jí udělám, tak pro mě konečně nastane ta pravá vánoční pohodička a budu nejvíc spokojená!:)
  claue@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 56. GFC: Terka Černá, FB: Teruš Černá, Bloglovin: cterezka
  Šťastnou mě dělá přítel, který pro mě dělá to, co mi na očích vidí i po našich společných dvou a půl roku:), v ničem mě nenechá a pomáhá mi. :) Myslím si, že právě tohle je velké štěstí. :) Tobě to s tím Tvým taky moc sluší ;) a jinak nějaké maličkosti určitě. :)
  E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 57. tú vôňu som si chcela objednať, ale nestihla som keď ju mali v letáku..už len ten obal je krásny :3
  mňa momentálne v tejto minúte urobilo šťastnou to, že som zistila že zajtra nám odpadla nemčina. a nemusím sa učiť ďalšiu hodinu naviac :D
  a celkovo ma robí šťastnou môj priateľ, rodina a blížiace sa Vianoce, ktoré tak milujem. neviem sa ich dočkať už od októbra, dnes som si kúpila vianočné sviečky(ktoré krásne voňajú!), takže aj to ma urobilo šťastnou. veď vlastne všetko okolo nás, nás môže robiť šťastnými! :)
  sledujem už dlho..
  petrakomarova1998@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 58. sledujem lajkujem
  Barborqaaa1@azet.sk
  som štastná ked môžem byt s rodinou a ked sa všetci stretneme a najmä ak sú tam naši najmenší členovia ktorí rozdavajú näjväčšiu radosť :D

  OdpovědětVymazat
 59. Hm, co mě činí šťastnou, no docela dobře položená otázka zvláště v této době plné zmatků a nestíhání...šťastná se cítím být po dni v pokoji a klidu s mou rodinou; při zvládnutí překážky/úkolu, který se zdál nesplnitelný; při pochvale od člověka, kterého neznám nebo to od něj nečekám; když mi nejbližší člověk dá najevo, že mě má rád; když se odhodlám někomu pomoci; z materiální stránky při nakupování; ale např. i když se mi povede líčení (což často nebývá), sice sobecké, ale...dneska jsem prožila šťastné celé odpoledne ve společnosti cukroví, sice to byla makačka, ale bavila jsem se tak jako už dlouho ne :) prostě na svět je potřeba se dívat pozitivníma očima a těšit se se slunka, procházky v lese, prostě obyčejných věcí, protože vše je pomíjivé a ne samozřejmé! sleduji na bloglovin jako Peťa Kovaříková, mail: petabr2@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Love the bottle design! xx

  http://reallyliteral.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 61. Moje fena výmarského ohaře, je to parťák do nepohody. Nikdy nemá špatnou náladu a je vždy ráda, že mě vidí.
  Krásné Vánoce
  krupickova@geum.org

  OdpovědětVymazat
 62. Pěkná soutěž :)
  Mě teď dělá nejvíce šťastnou představa, že s přítelem strávíme své první Vánoce úplně sami ve svém bytě. Moc se na to těším, jak se spolu budeme celý den koukat na pohádky jíst, pít a samozřejmě večer povečeříme kapra a rozbalíme si nějaké dárečky, které pro mě zdaleka neznamenají tolik jako to být právě v tento den se svým nejmilejším :)
  pandicka.vendy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 63. šťastnou mě činí čas strávený s přítelem, rodinou a těmi nejbližšími, protože nikdo neví, jak dlouho tu budeme a tak se snažím užívat si každý moment :)

  beresovakarolina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Ahoj,
  čím jsem starší, tím častěji si uvědomuji, jak je to zakleté slovíčko "štastná" v životě důležité, ale zároveň někdy velice těžce dosažitelné. Hodně často si sama pro sebe říkám, jsem unavená, naštvaná, znuděná, otrávená, uspěchaná, přepracovaná...a tisíce dalších podobných negativních pocitů, když si však mám vybavit, kdy naposledny jsem sama sobě řekla, že jsem štastná, je to až k pláči, že vlastně ani nevím....
  A tak se snažím. Snažím se, aby toto slovo v mém slovníku a běžném životě objevovalo častěji, než jen po masivním shopaholickém záchvatu...I když ano, nakupování mě vlastěn dělá štastnou, obzvlášt když nakoupím výhodně :) Co dalšího mi dělá nezměrnou radost, je sport, konkrétně běh. Né, nadarmo se endorfinům říká hormony štěstí. A je to pravda.
  Každý kilometr je těžší a těžší, pocit po tom však k nezaplacení. A tak vždy rudá jako rajče, nepřirovnatelně zpocená, ale nepospatelně spokojená se vracím ze svých běžeckých dobrodužství a s úsměvem na rtech, říkám sama sobě i celému světu, jak moc jsem právě ted štastná.

  hezký den a já si jdu zaběhat ;)

  L.

  email: luci.ruzickova@gmail.com ( Na FB/Istagram Lucie Ru)

  OdpovědětVymazat
 65. 1) sleduji na FB
  2) otázka co mě činí šťastnou je trochu zapeklitá, protože toho je asi jenom tak milion :D ale v tomhle vyloženě nevánočním a divném počasí mě činí šťastnou, když si můžu vzít teplý pletený ponožky, uvařit si obří hrnek "vánočního" čaje (aneb nic člověku nenavodí vánoční atmošku víc než jablka se skořicí :D), zabalit se do deky a číst si knížku :)
  3) natalie.zelena@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Great giveaway! Good luck to you all!
  http://fashion-soup.com/

  OdpovědětVymazat
 67. 1. GFC :)
  2. aktuálne ma teší, ak stihnem vypiť svoju kávu / čaj pred tým, než mi úplne vychladne... :)
  3. madebyboy@yahoo.com

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovědětVymazat
 68. Nejšťastnější jsem když se mi něco povede, když si můžu užít chvilku pro sebe, když si koupím něco strašně moooc pěknýho :D nebo třeba když jako zázrakem uvařim nejdokonalejší oběd. Ale ve skutečnosti mi vlastně stačí být s těmi správnými lidmi a když vím, že právě tihle lidé jsou šťastní. :)
  paz7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Sleduji snad všude, myslím si :)
  Právě teď Vánoce! Letos se těším víc než jindy.
  vedralova.haba@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 70. Já zatím zkoušela přivonet jen k té damské luck a ta voní teda božsky!! takže určitě věřím že i ta pánská
  sleduji už déle na FB i komentuji :-) GFC také jako Kristynachd Maderová a přes instagram jako Kristynachd

  - Mě dělá šťastnou to, když si mohu užít pátek s přítelem, uvařit a upéct něco nového, zapálit svíčku a v klidu posedět třeba u filmu nebo si jen tak povídat a v sobotu se probudit vedle něj, společně se nasnídat a vyrazit na nějaký výlet, v mém případě na nějaké nákupy které se spojí s nějakou procházkou a nebo společně vyrazit na koně a zajezdit si a pohybovat se společně v blízkosti těchto krásných tvorů které já miluji :-)

  KikinaMaderova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Co mi přináší stěstí anebo co mě dělá šťastnou? Skvělá (hlasitá) hudba od vážné po hiphop (když jsem sama doma), přítel a kamarád (v jednom:), ten pocit a naplnění, když mám komu zavolat, sejít se a poplkat si (s kamarádkami), nezastavitelné nadšení a vřelost mých dvou chlupáčů (ať už prší či je zima) a vědomí že nic není nemožné (všechno=možné) a taky že mě má někdo rád a můžu někomu pomoci. A momentálně mě dělá šťastnou taky myšlenka, že co nevidět přijde ta chvíle, kdy si sednu s kakajem pod deku a zapnu pohádkuuu.:-)

  OdpovědětVymazat
 72. Šťastnou mě dělají hlavně přátelé, kterých si neskutečně vážím.Vždycky když je potřebuji, tak jsou tu pro mě a pomůžou mi :) Potěšit mě také dokáže hudba, kterou miluji, můj čtyřnohý miláček, chvíle strávené s rodinou a vánoční nálada, která už se projevuje všude kolem mě :)
  aneta.tarabasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. Ohromnou radost jsem naposledy měla v září, kdy jsem se dozvěděla, že jsem se dostala na mou vysněnou vysokou školu a na obor, co jsem chtěla. Pak přišla smršť věcí jako stěhování, které neprobíhalo podle mých představ, zvykání si na nové prostředí a hledání nových přátel a celkově mi těch radostných chvílích ubývalo a neužívala jsem si tak, jak by asi začínající studentka v Praze měla.
  Když se teď ohlédnu, byla jsem hloupá. Myslela jsem na zbytečnosti a neměla radost z toho, co bylo. Teď mám radost z toho, že bydlím v Praze a z toho, jak je Praha krásná. Raduji se z nové práce v oblíbeném obchodě s oblečením a z příchodu Vánoc. Snažím se školu si užívat a celkově si užívat maličkosti.:))
  Sleduji tě na fb jako Lucie Anna Veselá a i na instagramu jako lucycheerful:D
  Přeji krásné Vánoce a celé svátky a hodně radosti nejen pod stromečkem!:)

  OdpovědětVymazat
 74. Vůně z Avonu mám moc ráda. Momentálně střídám Purblanku a Perceive, které voní nádherně! Nejvíce mě dělá šťastnou rodina, můj pejsek a taky výjevy jednoho mého kamaráda, což je prostě fakt i u mnoha dalších lidí. A pro mě prostě není nic krásnějšího, když jsem smutná, ležím na posteli a přijde za mnou maličká čivava, která mě začne očichávat a pak mi olízne nos a celá se ke mně má. To jde pak špatná nálada stranou! Psíci zkrátka umí rozveselit. :-) Další super soutěž, Marti! <3

  E-MAIL: kostkova.pavla@centrum.cz
  NA INSTA SLEDUJI JAKO: adrianne.cs
  NA BLOGU SLEDUJI JAKO: Mycakestyle1

  OdpovědětVymazat
 75. Šťastnou mě dělá to, když si uvědomím, že spousta věcí (milující přítel, dream job...) které teď mám, byly ještě před rokem naprosto utopickými sny :)

  Sleduju tě na FB :)
  wojnarova.lenka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Jsem šťastná. protože slouží zdraví jak mě tak i mé rodině, na které mi záleží a činí mě prostě...šťastnou..:)
  Sleduji na GFC :)
  luckasubrtova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Ať mám jakkoliv špatnou náladu, tak mě vždycky udělají šťastnou moji dva psi, těm jejich očím se prostě nedá odolat a tak je vždycky pomazlím a hned je mi líp :)

  tetesarova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 78. Sleduji Tě jak na GFC, FB, tak i na instagramu. :)
  te.vybiralova@seznam.cz
  Jinak co mě dělá šťastnou.. Toho je spousta a záleží na situaci. Každopádně co mě zaručeně udělá šťastnou je, když vidím své blízké šťastné.. Skvělý pocit. :) No a co ještě nikdy nezklame? Jííííííídlo.. :D :D :D

  OdpovědětVymazat
 79. Ja sleduji tady a na instagramu. A bude to asi klise odpověď, ale jsem nejstastnejsi když jsem se svou druhou polovičkou. Bydlime od sebe cca 300 jinak, takže to nemůže byt kazdy den, ale o to více si uzivame ty spolecne chvíle.

  misa.pechova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 80. :D před pár dny mi dala "tchýně" vzorek téhle vůně a od té doby ho tahám v kabelce a čuchám k němu neustále :D
  Bohužel mám teď tolik školy, že nemyslím na nic jiného, takže jsem si ji ještě nestihla opatřit...
  a co mě činí šťastnou? Určitě výhled na pátek, kdy mi konečně na pár dní končí zkoušky a čeká mě akce s přáteli!
  :))

  theblondetime@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 81. Co mě dělá šťastnou? Mohla bych říct, maličkosti, spousta maličkostí. Když můžu jen tak sedět ve tmě a zírat do vánočních světýlek, co mám navěšená uvnitř šatníku. Když se celej byt leskne a blyští a já mám od úklidu zase na týden pokoj. Když se mi povede koupit si 7 kousků kosmetiky (včetně 2 Color tattoo) za 300. Když mám poprvé za rok perníčkové latté ve Starbucks, nový článek mé oblíbené bloggerky, když jsem v práci pochválená, když přítel dojede z práce a doveze mi Cosmo, když můžu otočit novou stránku v kalendáři, když splním všechny "úkoly" z diáře, když si sednu a poslouchám muziku, když je v akci můj oblíbený jogurt nebo třeba jen když se na mě někdo usměje, ať už je to kamarádka, prodavačka nebo nějakej hezoun... :)
  A co mě letos udělalo nejšťastnější? Úplně obyčejná věc, jeden telefonát. Telefonát od mamky, když po dopravní nehodě, jíž byla účastníkem, volala z nemocnice, že je víceméně v pořádku a že jede domů. Tehdy jsem fakt brečela štěstím...

  noireamy@gmail.com a sleduju jako Amy Noire :)

  OdpovědětVymazat
 82. Opravdu štastnou mě dělá spousta věcí. Třeba když trávím čas s lidmi, které mám ráda, když je vidím culit se radostí, když na mně usne můj kočičák anebo když je prostě venku jenom hezké počasí. Taky když vidím, že se k sobě lidi chovají hezky, když vidím něco extra třpytkatého a když piju svoje jahodové mléko od Nesquicku, co jsem si dovezla po kilech z Ameriky. Jo a ještě když se dokopu cvičit, když si uvědomím, že se mně ani mým blízkým za celý život nestalo nic hrozně tragického, když můžu hledat mušle a když si ze svých to do-listů můžu odškrtnout alespoň polovinu (takhle produktivní moc často nejsem:D) Těch věcí je hrozně moc a výhra takovéhle soutěže je určitě jednou z nich (wink wink nudge nudge:D)
  Doufám, že těch věcí, které tě dělají šťastnou, budeš mít ve svém životě pořád kolem sebe. A pokud možno pokryté třpytkama a glitrama:)) A to samé přeju i ostatním soutěžícím:)

  Anežka

  GFC: Anežka V.
  FB: Anežka Koroze

  vav.ran@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 83. GFC: vaja vaja
  štastnými ma robí hlavne rodina, úpechy v škole a blížiace sa Vianoce aaaa
  pred pár dňami mi prišla moja láska:)
  wendi@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 84. FB : Zuzana Filová
  Jednoduše... Mě dělá šťastnou moje RODINA :)
  filova.zuzana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.