DRESS AND HEELS


Vánoce jsou už záležitostí dní minulých a teď je čas se zaměřit na další důležitý moment - Silvestrovské oslavy! Moc se na to těším, protože letos zažiji první Silvestr v Praze a je to jedna z mála příležitostí, kdy se můžu zase pořádně vyfiknout, zmalovat, nahodit lodičky a s grácií a noblesou se ztřískat. Po vyřazení většiny věcí z mé skříně však trpím nedostatkem šatů a bohužel jsem teď celé dny v práci (nebo spíš noci, přes den spím), takže pobíhání po obchodech a lovení úžasných slev je pro mě asi tak reálné jako fakt, že se Ježíšek vrátí a nějaké ty vysněné šaty mi ještě naježí pod stromeček. :D Takže jediná možnost a poslední záchrana - internetové last minute nákupy! Zamilovala jsem se do pětky, ale mají už jen elko. :( Neviděli jste někde podobné? A jak oslavíte Silvestra vy? :)

/ Christmas is over and now it's time to focus on New Year's Eve celebrations! I am looking forward to these special moments as I am going to celebrate the New Year in Prague for the first time in my life. But SOS, I don't have any good dress in my wardrobe! These days I am at work (or nights as I work night 12 hours shifts and sleep all day long) and some after Christmas sale shopping is mission impossible. So my plan B - last minute online shopping! I fell in love with number 5, but they have only L, noooo! Have you seen any similar dress in shops? H&M, Zara, Topshop, etc.? Thank you! :)

P.S. Pokud si plánujete něco objednávat, nezapomeňte využít kód "theblondieverse", který vám na Zootu až do konce tohoto roku zajistí slevu 20% na celý nákup! Bohužel to neplatí pro oolovky dne a výprodeje. Happy shopping, loves! <3

SHOP THE POST:
1.  AX Paris, 1149 CZK | 2. AX Paris, 899 CZK | 3. AX Paris, 769 CZK | 4. AX Paris, 629 CZK | 5. AX Paris, 629 CZK | 6. Verde, 959 CZK | 7. Verde, 579 CZK | 8. ALDO, 1499 CZK | 9. Victoria Delef 1099 CZK

15 komentářů

 1. Šaty číslo 2 se mi moc líbí, opravdu skvělý :))
  One blondie life

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty se mi taky moc líbí, ale bojím se, že by trochu kousaly :))

   Vymazat
 2. Podobné jako jsou ty čtvrté jsem viděla v New Yorkeru, ale bylo to den před vánoci.. :) stáli kolem 400 :)

  OdpovědětVymazat
 3. Saty jsou moc krasne i kdyz ja se takto na Silvestr obvykle neoblekam :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já šaty nosím ráda i normálně, takže na Silvestr jsou musthave :))

   Vymazat
 4. http://www.spolecensky-salon.cz/male-cerne-spolecenske-saty-sametove-koktejlky.html hokus pokus :**

  OdpovědětVymazat
 5. My budeme na Silvestra na chate v horach, takze moja roba budu teplaky, no keby ideme na party tak saty cislo tri by boli moja volba ;)

  Blonďavá Potvora

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec jsem sehnala úplně jiné :)) užij si Silvestra na chatě!

   Vymazat
 6. Libi se mi vsechny.
  Www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Nejvíc se mi líbí šaty číslo 2 a pak 5 :) My máme mít akci se známými
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 8. ty 4. jsou supr =)

  www.bornfromstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 9. šaty číslo 4 jsou nádherné :) Já si zrovna včera objednala ze Zootu dokonalé černé šaty, tak jen doufám, že mi padnou :)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.