TIME TO DARA BAGS


Určitě vám neunikla česká značka Dara bags a s ní spojené nádherné ručně šité kabelky či psaníčka. A já mám pro vás skvělou zprávu! Spojila jsem se s webem Domodi.cz a stala se garantem soutěže právě s touto značkou. Stačí jen vytvořit set, ve kterém bude použita kabelka od Dara bags, ostatní kousky mohou být od libovolné značky. Z nejlepších 10 setů vyberu 3 vítězné outfity, jejichž autorky pak obdrží kabelku Dara bags věnovanou do soutěže e-shopem Modnidoplnky.cz. Zúčastnit se můžete TADY. :)) A pokud chcete, můžete sledovat můj profil na Domodi. Budu se těšit na vaše výtvory, můžete se inspirovat třeba mým setem tady v článku! Přeji vám nádherný víkend, pac a pusu!

/ Hey peeps! Few days ago I teamed up with Domodi.cz and became a guarantor of their competition with Dara bags - a czech brand with high-quality handmade bags and clutches, which I really love. Sometimes it feels so good to be Czech, haha. Unfortunately the contest is just for my CZ readers, but don't worry, I have some giveaways for you as well, so stay tuned babies! Wish you a wonderful weekend!

7 komentářů

 1. Příliš mě tedy neuchvátila, ale za to, že je to česká značka, tak jenom plus. Začátky ale nejsou vždy bůhvíjaké. :)

  HAIR IN DA STREET

  OdpovědětVymazat
 2. I will join ;)) gretings from Poland ;)

  OdpovědětVymazat
 3. I forgot my name is Justine and i love the dara bags ;)) Well if it's just for the czech people.. good luck but I will join anyway ;) Love creating a sets ;)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.