SNEAK PEEK

Dress -  TFNC London | Bracelet - Vant Jag

Dnes bych vám chtěla ukázat jeden snímek z photoshootu, který jsme ve středu nafotili v krásném hotelu St. Havel v rámci projektu pro Cosmopolitan s vůní Eau De Gaga. Upřímně, já jsem z fotek nadšená a těším se, až vám představím celý projekt! Konečně přišel správný čas na mé bling bling šaty. Filip odvedl skvělou práci a bylo to prostě fajn. Jinak, teď jsme se přesunuli k nám na vesnici, kde si užijeme chvíli zaslouženého relaxu s mou rodinou, než se zase vrátíme do Prahy do víru akcí. Jsem úplně hotová, takže čaj, film, postel a jsem spokojená... Co plánujete vy - odpočinek anebo party? Přeji vám krásný víkend! :))

Little sneak peek from our Wednesday's photoshoot for Cosmopolitan within the project with a new fragnance Eau De Gaga. Honestly, I really love the pictures and can't wait to show you more! Filip did a great job and we all enjoyed it. Otherwise, now we are in my village to enjoy some relax with my family before we get back to our busy Prague. I am sooo tired, so now - some tea, movie, bed and nothing feels better... What are your plans for tonight? Have a wonderful weekend! Xx

Photo by Filip Soukup

13 komentářů

 1. tak tohle je úplně dokonalá fotka!

  OdpovědětVymazat
 2. Fotka jak z časopisu, ale to mě u Tebe už vůbec nepřekvapuje Marti ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Bombastická fotka :) A šaty jsou skvělé!

  OdpovědětVymazat
 4. Už táto fotka je úžasná a ani sa nedivím, že z nich máš takú radosť. Teším sa, keď nám predstavíš celý projekt, vyzerá zaujímavo. Môj víkend bude asi o prechádzkach po Prahe a medzi tým budem robiť úlohy do školy a nejakú kreatívnu činnosť. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Fotka je dokonala, tesim se na zbytek!❤

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělá fotka, těším se, až nám projekt představíš :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 7. Moc moc hezká fotka,určitě se budu těšit na další:)

  OdpovědětVymazat
 8. Ty šaty jsou nádherné, moc ti to sluší :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 9. Na fotky se moc těším, vypadá to dost slibně :) ale trochu mi přijde, že tady na té není moc vášně, což je podle mě škoda... :)

  OdpovědětVymazat
 10. mmmm I love this cequin dresses, whenever you touch it in different directions it changes color... like you're spreading some paint with your hand :) I cant wait to see more!

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.