INSTA LATELY


Poklidný víkend na chatě utekl jako voda a dnes mě čekal krutý návrat do reality. Nebo spíš... virtuality? Mám toho tolik, že nevím co dřív, e-mailová schránka mi praská ve švech, diář mám popsaný ze všech stran a řítí se na mě další a další pozvánky na módní přehlídky, akce a představovačky kolekcí, složky mám plné videí čekajících na editaci, do toho jsem začala psát pro blog OC Nový Smíchov a nemůžu samozřejmě zapomenout na školu, kterou potřebuji zdárně dofinišovat... A já se v tom doslova vyžívám, protože mě to šíleně baví! :)) Zní to směšně, ale jak nestíhám žít, jsem více spokojená a nabitá energií, než když nemám do čeho píchnout. Máte to stejně? Zatím sledujte Instagram, kam se snažím pravidelně přispívat a zítra se těšte na speciální podzimní outfit v rámci jedné módní výzvy. Pac a pusu!

P.S. Teď jsem si uvědomila, že můj blog před týdnem oslavil tři roky své existence, waaau. Takže blonďatý vesmíre, všechno nejlepší! <3 A vám děkuji, že tu se mnou jste a sledujete můj příběh online. Love you!

Some lately moments from my Instagram... We had such an amazing relaxing weekend at the summerhouse and now - back to reality! I have so much to do, my e-mail box is full of invitations, collaboration offers and messages, I need to edit at least five videos, study hard and oh, devote time to my new job, as I write posts for F5 blog of shopping centre Novy Smichov. But I have to say, I love that busy life! Better than being bored all day long, right? Kisses!

P.S. Now I realized my blog turned 3 years of its existence, wooow. Happy birthday to my little baby! <3

12 komentářů

 1. Ano, vím, co tím myslíš. To jsou takové ty momenty, když člověk má mnoho povinností ale takové, v kterých vidí smysl a jistým způsobem ho naplňují a dávají mu chuť do dalšího plnění :)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé fotky :) Tak ať všechny ty akce stíháš, aby jsi se pak mohla zmínit v článcích :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé fotky! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Dodatočne želám všetko naj k blogovým narodeninám :)
  A musím pochváliť aj fotky :)

  OdpovědětVymazat
 5. mám to stejně:D Taky mám ráda když nevím co dřív:D A skvele fotky :)

  OdpovědětVymazat
 6. Všechno nejlepší! :) Máš super fotky, mám tvůj blog hrozně ráda tak doufám že ještě oslaví spoustu dalších let :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 7. K těm 3letým narozeninám blahopřeju,úspěch je určitě zasloužený,jen tak dál :)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.