COTY, COSMO & LADY GAGA


Před pár týdny jsem prožila výjimečný večer spojený s představením nové vůně Eau De Gaga, na které jsem byla pozvána společností Coty ve spolupráci s časopisem Cosmopolitan, kterým tímto moc děkuji. Začali jsme úžasnou večeří v Sasazu. Menu bylo sestavené speciálně pro tuto příležitost tak, abychom v různých chutích poznávali určité složky parfému a já musím říct, že jsem si moc pochutnala. O tom thajském salátu z papáji anebo hanoiských krevetkách se mi zdá ještě teď, mňam! Poznala jsem spoustu skvělých lidí a potykala si se Sabčou Karasovou, jejíž sloupky v Cosmu hltám snad nejradši a je to fakt skvělá, krásná a zábavná žena. Potom následoval koncert, který byl už jen třešničkou na dortu a samotná Lady Gaga mě ani trochu nezklamala. Byli jste tam někdo také? Podívejte se na video, které jsem vám z celé akce natočila a omluvte kvalitu, která je, jak to jen slušně říct... de mobilní. Krásný večer všem!

/ Few weeks ago I had such an amazing evening in behalf of an introduction of the new fragrance Eau De Gaga. I was invited to a delicious dinner at Sasazu by Coty in collaboration with Cosmopolitan Czech Republic. The menu was composed specially for the occasion as we had to discover and taste individual perfume ingredients. I have to say it was absolutelly yummy - I would die for these hanoi shrimps or the thai papaya salad, uhmmm! I met a lot of new people and talked with Sabina, an editor-in-chief of Cosmopolitan, very nice and beautiful woman. The dinner was followed by a concert of Lady Gaga, which was absolutely amazing and I loved it so much! Don't forget to watch the video from the event. Kisses!
10 komentářů

 1. Bohužel jsem na koncertě nebyla, nějak mi to nevyšlo :(. A to jídlo vypadá skvěle, v Sasazu jsem ještě nebyla, ale mám to v plánu :)!

  OdpovědětVymazat
 2. Video je super, vůbec není ta kvalita špatná :). Musel to být super koncert, písničky od LG mám ráda
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Páni, tak niečo také by som si nechala páčiť. Menu muselo byť zaujímavé, je to naozaj dobrý nápad.

  OdpovědětVymazat
 4. Sasazu je uzasny, byla jsem tam jednou a taky na to jidlo porad myslim, jak to bylo vynikajici! :D

  http://travelnote-s.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jak já na ten koncert chtěla, ale nevyšlo to. Aspoň jsem ji den před koncertem čekala 6 hodin před hotelem. Byla přímo přede mnou, ale jeden kluk mi vyfouknul podpis a na fotku mi čas nevyšel, protože se kolem ní všichni sesypali, i přes to, že nám bylo řečeno, že když budeme stát v řadě, dojde na všechny:(

  OdpovědětVymazat
 6. Na koncertu Lady Gaga jsem byla a myslím na to do teď! Miluji LadyG, byl to můj sen a byla úžasná! Strašně jsem si to užila a atmosféra byla prostě nezapomenutelná... Strašně si přeji ať nás LadyG zase navštíví :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Já se chci taky potkat se Sabčou! :D Skvělé fotky, na koncertu jsem nebyla a když na to ted koukám, tak mě to celkem mrzí :/

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.