THE PERFECT SWEATER

1. Bench, 2. Vero Moda, 3. Vero Moda, 4. b.young, 5. YAYA, 6. Vero Moda, 7. ONLY, 8. b.young, 9. ONLY, 10. Vero Moda, 11. Junarose, 12. Louche, 13. Louche, 14. ONLY, 15. Junarose

Nová sezona, nové problémy.... Řeč je o pátrání po dokonalém parťákovi - tedy svetru, který nezklame.. Má letošní kritéria jsou jasná: jednoduchost, jednobarevnost, kvalitní materiál a nadčasový vzhled. Musí být snadno kombinovatelný, jak ke kalhotám, tak i k sukni. Svetr či cardigan? To máte fuk. Ale jakmile naleznu ten pravý a jediný, zachumlám se do něj a nevylezu, dokud zase oblohu nebudou zdobit sluneční paprsky. Co vaše svetrové dilema? Našli jste svůj dokonalý? Kde a za kolik?

Pssssst, na Zootu je mega letní výprodej, který trvá už jen 4 dny, takžeee... keep calm and go shopping!

New season, new problems... I'm talking about looking for a perfect sweater buddy. The criteria are clear: simple, monochromatic, timeless look in a high quality material. It has to be easy to combine the outfit, with skirt and with trousers as well. Sweater or cardigan? Doesn't matter. But as soon as I find the right one and only, I will slip into it and never take it off. What about you? Have you found your perfect sweater? Where and what price?

15 komentářů

 1. Svetrů a mikin na podzim a zimu potřebuji tuny :D.. Už jich mám naštěstí docela dost, ale chci pořád další a další! Cardigany mi bohužel nesluší :((

  www.katerina-f.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za tip na slevy na zootu, hned se jdu podívat! Snad tam nebude nic, co budu muset mít. :D Ale nějakej pořádnej svetr do toho počasí bych brala hned.

  OdpovědětVymazat
 3. našla som v sh za 2 eurá a milujem ho. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já mám teda svetrů tři pr*ele a svůj dokonalý jsem už našla ve slevách v HM za 150 korun, ale ten 11 je ůů me gusta! Ten bych si nechala líbit. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mě se líbí 5 a 11 :),taky mám svetrů habaděj

  OdpovědětVymazat
 6. Líbí se mi oba dva z Louche. Bílý kvůli prošívání (pokud to na fotce správně vidím) a modrý díky polyesterovým prodlouženým zádům, ale bohužel myslím, že to není zrovna svetr na zahřátí.

  OdpovědětVymazat
 7. Musím říct, že hledání dokonalého svetru není vůbec nic lehkého! Spousta se mi jich líbí, ale jak si je obleču, často mi na nich střihově něco nesedí :( :D Každopádně, mít nějaký pěkný, který se hodí ke všemu, v neutrální barvě, to je nutnost! :))

  OdpovědětVymazat
 8. Já jsem si koupila univerzální a příjemný kardigan v H&M, svetry jsem posedlá, miluji je, mám jich hromadu, ale pořád jich nen dost :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 9. Nějaký ten svetr bych si také chtěla pořídit! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Taky hledám dokonalé svetříky a mám stejné požadavky jako ty :) Díky za inspiraci
  veru-life.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Ou ano ano, zatím jen marně pátrám po tom jediném šampionu mého srdce, ale věřím, že tam někde visí na věšáku a čeká jenom na mě.

  OdpovědětVymazat
 12. svetrů není nikdy dost ;) 9 mám v šedé

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.