TATUU GIVEAWAY


Všichni to známe: obdivujeme ty božský kérky na cizích tělech, které pak stále dokola vyhrabáváme ze složky Inspirace, a chceme je mít. Všechny! Nápisy, symboly, srdíčka, křídla, peří, šipky... Pár vyvolených si svůj sen splní, těm ostatním hrozí pocit, že si nedokážou vybrat něco, co vydrží celý život. Anebo vydědění. Ledažeee... by existovalo tetování, které si dáte a za pár dní smyjete veškeré důkazy. Ty ze žvýkaček, aneb závan našich dětských let, teď zrovna nemyslím. Je čas to posunout na vyšší level, na Tatuu.cz - stránku, na které najdete plno stylových dočasných tetování! Já jsem vyzkoušela xoxo, super drbna jako vyšitá, haha. :))
A vy máte šťastný den, protože můžete vyhrát kérku dle vlastního výběru!

I admire that beautiful tatoos on a someone elses bodies and look into the Inspiration folder in my laptop again and again. I want to have it - all of them! Signs, symbols, hearts, feathers, wings, arrows... Some happy people can make their dream come true very quickly but there are some suspensive ones (like me, meeh!)... and it's sooo hard to make a decission that will last on my body for the rest of my life. But we are in 21th century when everything is possible and that's why I tried a XOXO temporary tatoo from Tatuu.cz. Yeah, I am totally into Gossip Girl, hahah! Do you love it as much as I do?

PODMÍNKY SOUTĚŽE:
1) Lajkněte Tatuu na FB


2) Sledujte můj blog na FB, GFC anebo přes Instagram


3) Napište mi, co vy a tetování - máte nějaké, kolik a kde, přemýšlíte o kérce?

4) Zanechte na sebe kontakt, nejlépe e-mail :)


Soutěž končí 30.9.2014 a vyhlášení proběhne jako obvykle na facebooku blogu. Výherci budou dva! Těším se na vaše příspěvky, pac a pusu!

57 komentářů

 1. Tetování bych chtěla, nejlépe po celém těle. :D Ale právě ty výše problémy s tím spojené to trochu brzdí, no.
  vedralova.hana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. 1) Lajkněte Tatuu na FB
  HOTOVO! :)

  2) Sledujte můj blog na FB, GFC anebo přes Instagram
  Sleduji přes Fb

  3) Napište mi, co vy a tetování - máte nějaké, kolik a kde, přemýšlíte o kérce?
  Zatím tetování nemím,ale plánuji,zatím jsem nevyslela jaké,protože chci vymyslet něco co by mělo hlubší důvod a né nějakou blbost,kterou budu chtít později odstranit,což i docela dost bolí a jsou po tom jizvy.
  4) Zanechte na sebe kontakt, nejlépe e-mail :)
  miss.Bianka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Úúúú! Sleduju, lajkuju :D
  Kérky mám dvě a plánuju další, akorát ještě nejsem úplně rozhodnutá a taky chybí finance.. :D
  aandyna123@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Mám vytetované srdíčko na pravém zápěstí už rok, dělala mi ho kamarádka a stálo mě to balíček Fornetti!! :-) No a stále si říkám, že si k němu musím nechat něco dodělat! :-)

  Majavaskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. gfc ervulenka
  Nepřemýšlím, neláká mě to :)
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Tetování mám vymyšlený a udělané v PC. Ozdobené M jako moje jméno a jméno mojí sestry na nárt a na předloktí LA Familia :) Ale nejhorší je to odhodlání!!! :D

  michaelazehnalova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Tetování mi hodlá k Vánocům darovat sestra, takže to bude moje první :) Strašně dlouho jsem přemýšlela, jestli vůbec a když, tak takové, které by mě neomrzelo :)
  Po velice dlouhém rozmýšlení jsem přišla na nápad křídel na zádech. Na pravé a na levé straně uprostřed jedno křídlo. Mělo by to znázorňovat mě a moji sestru :)

  smidovaeliska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Nemám, ale už ako ročná som chcela mať potetované celé telo. :D Strašne sa mi páčia. :) A keď to poriadne premyslím, tak konečne dáke aj dám.
  paula.kulichova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. Už dlouho uvažuji o tetování, pořád ještě nevím kam a co.... Je to přeci jen na celý život.
  xoxo.L@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. tetování jsem vždycky chtěla, asi stejně jako piercing.. ale nelíbí se mi ty veličazný, prostě malý, schovaný, prostě něco, co pro mě hodně znamená......:-)
  stepancikova.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Miluju tetování :) Před 4 měsíci jsem si nechala udělat první tetování. Mám na předloktí Carpe Diem a zbožňuju ho . K Vánocům si chci nechat udělat další. Je to závislost. Jak jednou začnete tak neskončíte u jednoho :D
  slovakovairca95@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Já už mám svůj vlastní návrh na tetování, ale zatím nemám odvahu do toho jít :)
  Každopádně alespoň jedno chci :)
  A to tvé je super! :)
  Nickyna.Dru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Tetování nemám, ale přemýšlím o něm.Nechci jen tak něco, chci aby to pro mě mělo nějaký význam, takže to nechci uspěchat. :))

  Mail: veronika.pernicka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. No, tetování se mi líbí, dokážu si ho na sobě i představit, avšak jsem strašpitel to uskutečnit...ale třeba někdy...výhra by mě potěšila, protože jsem se tam již koukala a určo bych si vybrala :)
  fb: Peťa Kovaříková
  mail: petabr2@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Tetování nemám a to napořád bych nechtěla, protože pak až přijdou děti.. vrásky a podobně si myslím, že by nevypadalo hezky. Libí se mi permanentní jen jména dětí nebo datumy narození. Ale tím chvilkovým bych si tělo ráda ozdobila
  michaelaloffler@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Tetování mám, konkrétně dvě. Jedno na hraně ramene - francouzský nápis a druhé na nártu - růži. Určitě plánuju další, šla bych nejraději hned, jen kdyby mi to už rodiče nezakazovali a to je mi 22 :D Nějak tetování nechápou :D
  valcikovam@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Taky jsem od tohohle eshopu dostala tetovačku zdarma, dneska jsem s ní dávala outfit a za pár dní bude recenze :) Překvapilo mě, že ta tetovačka pořád drží. Je super! Příště ale zvolím text :)

  www.katerina-f.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Tetování nemám a myslím, že na to asi nemám dostatečnou odvahu. Navíc měním často názory a třeba by se mi to, co si vytetuju, za pár let mohlo přestat líbit. Zato tato falešná tetování by mi vyhovovala 100% ! :D :)

  anetka.mik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Už od puberty se přemlouvám, prvně to mělo být datum narození dcery (nebyla odvaha), pak se narodilo druhé a data jsem z plochy pc vložila do koše. Bych mohla taky vypadat jak kalendář... Ok, co dál? Andělské křídlo na zátylek... Je rozhodnuto... Ehm... to bude bolet a pak budu stará s krátkými vlasy a na krku budu mít něco co bude v šedesáti vypadat jako odtrhnutý plášť superhrdiny (nyní v důchodu) ... ok, co teď ? Ty voe, víš kolik ti je? Jo vím, už 32... Takže něco decentního na zápěstí... No co, když bude potřeba zakryjeme to náramky :D
  blog.angel.inspiration@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Jé takhle GIVEAWAY je skvělá, mám ráda kérky! Sama mám hned dvě malinký. Jedno tetování mám za krkem - lev, ve znamení zvěrokruhu ... peace na pravým prsteníčku. :-) ..Chtěla bych ještě plno dalších! :3 ..Jenže někdy to prostě nejde kvůli budoucímu zaměstnání a tak podobně, kvůli budoucnosti. Až budu starší určitě to prolomím a půjdu do dalších kérek. Zatím to budu řešit jen dočasnejma kérkama, takovejma jaký jsou tyhle. :-) ;-)


  Dianahauptova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 21. Nad tetováním už asi rok přemýšlím,ale až v poslední době se mi začíná v hlavě rodit nápad na kérku,ale myslím že to bude ještě nějaký čas trvat než se nápad z mé hlavy přenese někam na mé tělo,protože bude muset být dokonalá a pořádně propracovaná a rozmyšlená,ale už ted vím,že jestli se někdy odhodlám tak neskončím u jedné :D
  baresmartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Lajknuto, sleduju Tě, kde můžu a tetování nemám a ani po něm neprahnu, i když některá tetování vypadájí skvěle (ale není jich moc). Ovšem když je možnost, nechat si dát malůvku alespoň na pár dní, ráda to vyzkouším :)

  Mail: lenkaaa.pa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Zatím tetování nemám, ale do budoucna ho určitě plánuju. Nad námětem přemýšlím už asi dva roky, ale stále není dokonalé a nechci zo uspěchat. Ale už teď se na něj těšim. :D
  veruhajk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Sleduji všude jako Magda Laleitr :)
  laleitr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. poslední dobou se mi hrozne líbí tetovani na stehnech neco jak ma bloggerka Milkwoman ♥

  luckybaby115@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Jéé, to je suprácký. ;) Tetování mám dvě. Hvězdičku na vnitřní straně zápěstí a nápis na klíční kosti.
  cathy.171@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Tetování jsem nikdy nechtěla - až dokud si moje sestra nepořídila hned 4. Když jsem s ní na jednom z nich byla, docela mě to chytlo. Chtěla jsem si nechat napsat citát, ale můj původní návrh byl zmařen, když si tento citát nechala vytetovat moje kamarádka, proto nyní přemýšlím, jaký jiný citát bych měla použít. :)
  t.brychtova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 28. Vždycky jsem o tetování pŕemýslela a nikdy to neuskutečnila:))
  sabera@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Poslední měsíc se rozhoduju jestli si dát nebo nedat. Chtěla bych třeba maličký půlměsíc na zápěstí nebo na hřbet ruky. Ale asi bych nejdříve zkusila TATTU:)
  Anula.dvorakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. chtěla bych si dát v budoucnu vytetovat nápis - oblíbené motto - pod prso, na stehno nebo pod zápěstí,
  vypadá to hrozně pěkně, a možná i srdíčko na prst jako to má Miley Cyrus :)
  thecityofdreams@email.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Všechno sleduju. :)
  Tetování už jedno mám, ale upřímně, teď toho celkem lituju. Nechala jsem si ho dělat v 16 letech a teď nechápu proč. Takže dočasné tetování by bylo super! :D
  erika.paprika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Nemám zatím žádnou, ale přemýšlím nad tím pořád. :3

  ktulachova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Strašně bych chtěla něco motivačního přesně tam, kde máš ty svoje xoxo. :D Nebo třeba jen obyčejné srdíčko někam na ruku. Ještě nevím... Snad si jednou nějaké pořídím.
  paz7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. žádné tetování nemám, ale na některých lidech se mi moc líbí. nvím jestli bych si na to někdy troufla :D a navíc nevím proč, ale přijde mi blbé mít tetování někde, kde ho můžou zakrýt nějaké šperky
  lucik.hroch@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Tetování se mi neuvěřitelně líbí!:) Je to dokonalá třešnička na dortu k vašemu outfitu, něco, co vše dovede k dokonalosti. Jak ale bylo jednou řečeno: Nosit tetování je jako nosit každý den ty samé šaty. Proto je dočasné tetování to, co hledám! Je to skvělá forma, jak vyjádřit momentální náladu, skvělý nápad! Mimochodem, v jedné z minulých ELLE byl úžasný článek, co se tetování týče, který mi utkvěl v paměti doteď. Příběhy zastánců i odpůrců tetování, jak zničilo život, nebo jak ho naplnilo, doporučuji přečíst:)))

  OdpovědětVymazat
 36. Žádné tetování nemám, ale chtěla bych, akorát si nejsem jistá co a kam, pořád měním názor. Nejlepší by bylo asi něco malého na zápěstí nebo na kotník. S Tatuu bych si to alespoň vyzkoušela nanečisto :)
  aneta.tarabasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Mě se líbí jen malá tetování. Sama jsem moc velký srab na to, abych si nějaké nechala udělat ale třeba někdy v budoucnu...Co si ale myslím, že je důležité, je to, že by tetování mělo mít nějaký význam :)

  OdpovědětVymazat
 38. Zapomněla jsem připsat email :/ Tak kdyžtak styleinheart@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 39. Tetovačky mám 3 a rozhodně to není konečné číslo. Jak človek zacne tak neprestane.
  karolinanov@centrum.cz

  bornfromstyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 40. chci tetování, ale je věc na celý život a bojím se, že by se mi to pak přestalo líbit. A pokud bych si měla vybrat tetování, tak to co má Demi Lovato na rukách Stay strong
  lena.slajf@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. po roce a půl jsem se konečně dokopala a, co nejdříve si objednám termín někdy v říjnu a jdu do tetování :SD konečně :)
  už rok a půl se mi líbí takévé to půl srdce /akorát má pro mě dva významy jednak bohužel už expřítele a jednak pro mě symbolizuje upřímnou lásku takže uvidím
  další tetování které bych chtěla je malé nekonečno, problém je v tom, že jsem ho chtěla dřív než propukla tato mánie, ke svým 18 narozeninám jsem dostala od mámy zlatý prsten na míru pro mě vyrobený u zlatníka, a ted když jdu do blbého řetězového obchodu vidím je na každém rohu :D to naštve :D
  a pak bych chtěla karmu :) je toho dost, ale vždy bych to chtěla malinkaté tak 2-5cm /4cm max/
  krisjanku@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 42. Tetování nemám zatím žádné, jednu dobu jsem o něm hodně přemýšlela, ale nakonec si to rozmyslela...tadyty dočasné mi připadají jako fajn způsob na zkoušku :))
  gathermoments(zavinac)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. Tetování nemám, ale jedno bych chtěla. Mám i vymyšlené co a kam, teď už chybí jen realizace. :D
  te.vybiralova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Sleduju všechno a kérku žádnou nemám, zatim žádnou opravdickou neplánuju, ale jestli jednou budu mít, musí to bejt něco šíleně osobního a originálního! :)

  OdpovědětVymazat
 45. Sleduji přes Instagram a GFC. :)
  Tetování zatím nemám, ale v nejbližší (či vzdálenější) době se na něj chystám. Hodně o motivu přemýšlím, takže je jasné, že to oddaluji a oddaluji... dokud to nebude vše dokonalé. Pro moji kamarádku, která si nechá vytetovat to, co se jí líbí, je to nepochopitelné :) Takže se rozhodla, že už se nebudu dál trápit nad významy a smyslem, a dala mi k Vánocům a narozkám poukaz na tetování. Blázen :D Plán do konce roku je tedy jasný, a já doufám, že to, co jsem si vymyslela (i ten hluboký smysl a vztah pro toto tetování) mě NIKDY neomrzí :)
  Takže tu hraji o zkoušku... Zkoušku na permanentní tetování. :))
  nikolavys@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 47. Tetování bohužel nemám, ale strašně moc bych ho chtěla. Rodičů se raději neptám, protože vím, že by mi to ihned zakázali :D Ale až mi za rok bude 18, hned jedno chci. Obdivuji velká tetování, jako například přes bok, ale nesmějí být moc přeplácaný, například černobílé kytičky propojené stonkem jsou ideální. Ale také se mi líbí drobounká tetování na zápěstí, či klíční kosti. Na fb mám ve sledování stránku s tetováními a přidávají dokonalosti! Kotvy, kytky, nápisy..to vše je nádherné, ale své tetování bych chtěla nějaké originální, které má málokdo, nebo ještě lépe.. nikdo! Určitě při svém tetování budu podávat vlastní návrhy, které si jen tak črtnu na papír ♥

  skubka.kaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Líbí se mi tetování, ale asi bych nepřežila tu bolest :( ale dočasné tetování musím vyzkoušet!

  nguyenthuylinh351997@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 49. na některých lidech se mě tetování moc líbí ale osobně tetování na stálo bych si nedala :)
  sleduji na Fb Lůca Babáčková GFC Lucy0077
  lucy0077@seznam.cz
  podmínky všechny splňuji :)

  OdpovědětVymazat
 50. nemám, ale chtěla bych, už mám vybraná místa a pár vzorů... respektive zúžený výběr, no :D
  fortovat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. Mám 3 :) Pandu (uznávám, trochu mladická nerozvážnost :D ale zase je za ní i příběh), egyptský kříž vzadu na krku a své znamení zvěrokruhu na kotníku. A určitě hodlám pokračovat, jen už to nejde tak rychle jako kdysi, protože už nad tím i trochu přemýšlím :D
  venda.petrovska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 53. Tetování nemám, ale už dlouho po nějakém prahnu!! :) přesně jak jsi psala, tak se nemůžu rozhodnout a mám strach, aby se mi neokoukalo, a něco pro mě znamenalo po celý život :)
  nikol.et@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.