NEW HAIR


Říkejte si co chcete, ale vlasy jsou děsně důležitý. Alespoň pro nás holky. Jak máme blbý vlasy, nekouká z toho nic dobrýho, zato blbej den je víc než jistej. Dá se to spravit třemi způsoby:

a) čepice s nápisem bad hair day
b) módní klobouk
c) mastný culík + zůstat doma a vztekat se na celý svět

Jenže pokud to trvá dlouhodobě, je jen jedno správný a nejlepší řešení - vezměte nůžky nebo barvu nebo kadeřnici a udělejte změnu! Já v pondělí spontánně vzala nůžky a ustřihla si dobrých patnáct cenťáků. Kadeřnice ze mě asi nebude, mám to křivý, na jedné straně delší, na druhé kratší a předem lituju toho, kdo mi to bude spravovat, ale ten pocit... ten pocit! Mnohem lepší. Co myslíte?

Say what you want, the hair is everything. At least for us girls. When we have bad hair day, the only certain thing is that nothing good will happen. You can fix it in three ways:

a) bad-hair-day sign beanie
b) some trendy hat
c) a greasy ponytail + staying at home while being angry at the whole world

But in case it's an endless everyday hair story, there is only one right and best solution - take scissors or color or hair stylist and make a change! Like me, few days ago I spontaneously took scissors and did it. Six inches shorter and I feel like a king! Sooo much better now. What do you think?

24 komentářů

 1. Týjo 15 cm, to je pěknej kus :). A ke kadeřnici jsi jít nechtěla? Tobě sluší i tyhle kratší vlasy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ke kadeřnici neee... Vypláznout minimálně pětikilo, abych s velkou pravděpodobností odcházela se slzami na krajíčku? To si radši koupím nový boty. :))) Takhle jsem si to mohla šmiknout jak jsem chtěla a někdo šikovný mi to už jen zarovná... Snad! :D A děkuju! <3

   Vymazat
  2. NO tak 500 by se mi za to dávat nechtělo, u nás to mám za stovku :) A ke kadeřnici jdu teda taky vždycky se strachem :D.

   Vymazat
 2. kratšie vlasy ti perfektne pristanú! no obdivujem ťa za odvahu ostrihať si to sama. ;D
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Takto kratší ti to sluší, taky uvažuji o dost velkým zkrácením :-)
  Thoughts by Lucys

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkné :) taky teď přemýšlím, že bych si asi měla nechat zastřihnout konečky :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ty jo, máš můj obdiv. Vlasy bych si nikdy nenechala tolik střihnout! :D Sice mám na hlavě momentálně koště, ale věřím, že se to ještě třeba zlepší :D Pokaždé, když mi vlasožerka zkrátí vlasový chlup o jediný centimetr, trpím týdny depresema z toho, že nemám žádné vlasy :D :D

  Ae ty kratší vlasy ti sluší:) A pokud si s nima i spokojená, tak tím líp:)
  °°Instantní krása°°

  OdpovědětVymazat
 6. Asi to budu muset taky podstoupit :D a asi to radši udělám sama. Na sebe nebudu tolik naštvaná jako na kadeřnici :D

  OdpovědětVymazat
 7. Úplně luxusní ty konečky teď :).. To já mám úplně krátké vlasy a jsem nadmíru spokojená!

  www.katerina-f.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Ja sa tiež strihám sama :) U nás si kaderníčky pýtajú neskutočné peniaze takmer za nič :) Takže už v tom mám akú-takú prax :) Mimochodom, veľmi ti tieto krátke pristanú :)

  MORE THAN FASHION

  OdpovědětVymazat
 9. Sluší ti to! Já se byla taky nedávno stříhat, moc se mi líbí kratší a rovně zastřižené vlasy :)!

  OdpovědětVymazat
 10. nové vlasy se mi moc líbí, hlavně ta délka!

  OdpovědětVymazat
 11. Mám ráda dlouhé vlasy, ale na tobě se mi líbí více kratší, jsi v nich šik. :)

  OdpovědětVymazat
 12. Já ke kadeřnici nechodím vůbec, jednak nemám ráda když na mě někdo cizí šahá a jednak jen já vím nejlíp jak mé vlasy mají vypadat. Každopádně mě mé domácí stříhání a barvení baví a občas si ustřihnu i ofinu :D Jo a tu čepici jak o ní píšeš, ta by se mi občas taky hodila :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/09/rasenkova-giveaway-insta-post-3.html

  OdpovědětVymazat
 13. Mě se na tobě stejně víc líbí kratší vlasy! :))

  OdpovědětVymazat
 14. Takhle kratší to máš o dost lepší, nechávej si je v týhle dýlce. :)

  OdpovědětVymazat
 15. Když už stříhám půlku vesnice, proč bych taky nestříhala sama sebe, že :D SOuhlasím s tím, že když je to třeba, je prostě vzít rozum a odvahu do hrsti, sáhnout po nůžkách a pryč s tím. Udělá to službu nejen nám, ale především vlasům :) A v téhle délce ti vlasy opravdu velmi sluší :) ;)

  OdpovědětVymazat
 16. Tobě sluší prostě všechno! :)

  OdpovědětVymazat
 17. vypadá to super :) taky bych potřebovala zastřihnout konečky, ale vždycky je mi to hrozně líto, protože mi vlasy rostou děsně pomalu :D

  OdpovědětVymazat
 18. Ja mam vlasy na zadek a posledni dobou me štvou. Masti se vic nez jindy krepati se a ani narovnat nejdou no celkove des. Takze jenom culik. Fakt nevim co s tim, ale strihat se nebudu rostly dlouho :) tobe kratky slusi

  OdpovědětVymazat
 19. Velmi hezke - tohle je optimalni delka, aspon myslim, pac ji mam taky:) Vlasy nechavam rada zastrihovat (jak jsi to prosim te zvladla sama vzadu) aspon o dva centaky, hned vypadaji, ze je jich vic. Jinak na bad hair days je jeste dobrej suchej sampon, trochu natupirovat a pak culik a´la sedesata leta:) J.

  OdpovědětVymazat
 20. Máš nádherné vlasy, tahle délka se mi na tobě moc líbí :)

  OdpovědětVymazat
 21. Mě je dnou takhle taky vlasy štvaly a chtěla jsem změnu, tak jsem z vlasů po pas šla strojkem a jooo - ten pocit! :D
  Jinak tobě ty vlásky prostě seknou :*

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.