INSTA LATELY


Poslední prázdninový víkend, jak a kde si ho plánujete užít? My začneme tím, že půjdeme do kina na nějakou komedii a zítra se chystáme do Českých Budějovic, kde budeme korzovat na akci Krajinské Korzo a lovit styl se Zootem, yaaay! Potkáme se s někým? Vlastně mě ani nemrzí, že je léto pryč, náš podzim bude plný vzrušujících akcí, událostí, projektů a fashion weeků... Jsem taaak natěšená, určitě sledujte můj Instagram. Hezký večer všem, pac a pusu!

The very last summer weekend is here, what are your plans? David and I are going to the cinema and tommorow we are off to České Budějovice as a fashion patrol with an e-shop Zoot. Sooo excited! I don't mind summer is over because there are so many projects, events and fashion weeks to happen in autumn, yaaay! Don't forget to follow my Instagram. ;) Kisses!


12 komentářů

 1. Juuu já jsem z Budějovic, tak se možná stavím okouknout, co že je to za akci :) a na instagramu už tě samozřejmě nějaký ten pátek sleduju :) bavíš mě!

  OdpovědětVymazat
 2. Jé, v kolik budeš v Krajinské? :)
  Ráda bych tě přišla pozdravit, jestli by ti to teda nevadilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budeme tam někdy odpoledne, mezi druhou a pátou hodinou bys nás tam mohla potkat :)) určitě přijď, budu ráda! <3

   Vymazat
 3. Tak to já se svým přítelem si užiji poslední prázdninový víkend na naší chaloupce, škoda jen že už není krásně a teplo, nejlepší by totiž bylo relaxování na zahradě. Každopádně i tak si tam odpočinu s nějakou knížkou :-) Fotky máš krásný ale tvůj instagram sleduji takže vím o každé. Jinak také bych chtěla mít tak super podzim plný fashion weeků, snad příští rok už budu mít čas a budu si to plánovat dřív abych se také někdy někam dostala :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Beautiful Instagram photos! Enjoy your last weekend of holidays!
  XX
  Miri
  http://currentlywearing.com

  OdpovědětVymazat
 5. Veru leto ubehlo nejako rychlo :) My mame cez vikend v plane jeden projekt, tak snad sa vsetko podari a hlavne vyde pocasie. Uzite si poriadne vikend a tesim sa na fotodokumentaciu :)

  www.blondava-potvora.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Pěkné fotky, hezky si ten poslední prázdninový víkend užij, my budeme slavit sestřiny narozeniny, takže si taky užijeme :)

  Lucieswlife

  OdpovědětVymazat
 7. Ty fotky jsou úžasný, čím fotíš?:)

  ___________________________
  http://deny-garnet.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Úžasné fotky :) Ja som celkom smutná, že leto je už preč a začína škola :-/ no čo sa dá robiť
  Stronger2gether

  OdpovědětVymazat
 9. Skvělé fotky :) Tak to je super, že budete mít na podzim tolik akcí
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.