INSTA #11


Zdravím vás z chaty! Dala jsem si takovou menší pauzu od blogu a focení outfitů, protože si s Davidem už od soboty užíváme klídek a pohodu u jeho prarodičů na chatě. Spíme do oběda, trháme rybíz, maliny, ostružiny a lesní jahody, čučíme na Gossipky, já si u kafe a zachumlaná v dlouhém svetru vyřizuji e-maily a vymýšlím nové projekty, kašlu na make-up, pomáhám vařit a péct, češu psy, po večerech grilujeme, pijeme pivko, kecáme, drbeme a smějeme se. Prostě dokonalý. Asi stárnu, ale tenhle způsob léta "s mou druhou rodinou" mi vyhovuje mnohem víc, než akce a party. Večer se vracíme do Prahy a o víkendu se konečně po měsíci uvidíme i s mými rodiči.

Určitě se nezapomeňte zúčastnit Huawei soutěže, kde můžete vyhrát spoustu našlapaných mobilů - už se těším až uvidím, jak si poradíte s mým úkolem! Zatím se mějte krásně, napište mi, jak si užíváte prázdniny vy a sledujte Instagram!


Hello from the cottage! I took a little break from the blogging and shooting outfits, as David and I are enjoying the piece and quiet at his grandparents' cottage. We sleep until noon, eat currants, raspberries and wild strawberries, watch Gossip Girls, I wear long woolly sweater and absolutely no make-up, I handle new e-mails with a cup of hot tea or coffee, I give one's hair a comb, help David's grandma with cooking and baking and in the evening we have barbecue with Czech beer, we chat, gossip and laugh. Just perfect! Maybe I'm getting old, but I like it more than some parties and events, haha! 

Tonight we're going back to Prague and in the weekend I will finally see my parents. Can't believe it's been a month I wasn't at home. Enjoy the photos and follow my Instagram! Talk to you later! XOXO

http://instagram.com/theblondieverse

9 komentářů

 1. Užívejte! Vím, jak je to super, s přítelem jsme už taky na chalupě jeho rodičů byly a pojedem o prázdninách ještě aspon jednou. S těma akcema úplně souhlasim,nějak mám radši tuhle neskutečnou pohodu a pivko u přehrady.. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jen si užívej volna :)) jeho potřeba :)

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Marťo tak to bývá, když je člověk zamilovaný :)... Taky mám raději víkendy s přítelem, než nějaké pařby a večerní kluby :) Moc Vám to přeju, jste hezký pár

  OdpovědětVymazat
 4. Uživej taky užívám. V pátek odjíždíme do jižních čech výletovat :)

  OdpovědětVymazat
 5. Vidím to stejně:) Dřív jsem byla neskutečně akční...večírky, pivka, kávičky, ponocování...to bylo moje...dlouho jsem nevydržela na jednom místě, pak jsem si našla přítele a můj nejideálnější den byl ten, kdy jsem se s ním mohla jen tak poflakovat, vařit mu, čumět na filmy:) ted už spolu sice nejsme, ale stále jsem zaseknutá ve své klidné fázi a místo večírku jdu raději spát :D občas si už připadám jak důchodce a celkem se už těším, až zas budu mít tendence někde pořád poletovat :D

  OdpovědětVymazat
 6. Tak užívejte, dokud můžete, jsem ráda, že si užíváš svůj život takhle a ne jako někteří, kteří neví, co mají dělat :) Instagram určitě sleduji :)

  OdpovědětVymazat
 7. to zní úplně idylicky :) musíte se mít krásně!

  OdpovědětVymazat
 8. Přesně takhle si představuju dokonalej život! :D

  OdpovědětVymazat
 9. ideální způsob, jak si užít volna :) takovou pohodičku a klídek Ti závidím.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.