NESTLÉ FITNESS GIVEAWAY


Že je snídaně základ dne, to čteme všude. Kolik z nás však skutečně každý den snídá? Musím se přiznat, že mně osobně to občas dělá problémy (lenost je tak mocná vlastnost), ale když už se hecnu, připravím si takovou snídani, která se dá jíst i očima. Nejraději snídám míchaná vajíčka se šunkou, sýrem a rajčátky, kornspitz s žervé, avokádem a pepřem, toasty s marmeládou anebo třeba cereálie Nestlé Fitness (stále vedou ty medové, mňam) s bílým jogurtem a ovocem, což je asi nejzdravější ranní varianta. Kávu se snažím omezovat (marně), a tak si ke snídani dopřávám třeba šálek zeleného čaje anebo Caro latté. A co snídáte vy?

-

Breakfast is the most important meal of the day, we all know it very well, right? But do we keep it? I have to confess, sometimes I have a little problem with having breakfast every day (laziness is strong, yeah), but when I decided to do it, my breakfast has to be not only delicious, but attractive too. My favorite breakfasts are for example scrambled eggs with ham, cheese and cherry tomatoes, kornspitz with cream cheese, avocado and pepper, toasts with jam or Nestlé Fitness cereals with white yogurt and fruits, which is probably the most healthy variant. What do you like to eat for breakfast?


GIVEAWAY!


A aby byla motivace k pravidelnému snídaní větší - mám pro vás soutěž. Tři z vás vyhrají balík cereálií Fitness s překvapením a tanečním tréninkem samby zdarma!

PRAVIDLA

1. Sledujte The Blondieverse na facebooku


2. Napište mi do komentářů, co nejraději snídáte

3. Zanechte na sebe kontakt (nejlépe e-mail)


Soutěž skončí za dva týdny, ve středu 16. července 2014, kdy večer vyhlásím výherce na facebooku blogu. Přeji vám hodně štěstí a mějte se krásně! :)

97 komentářů

 1. Já jsem na snídaně také hrozná. Doma si dávám pouze kafe,v práci kafe s nějakým pečivem a u přítele kafe a dělá výborný tousty. Takže kafe vede :D Ovšem hotelové snídaně si užívám, ty miluju.
  charmedka92@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. najradšej raňajkujem musli s jogurtom a ovocím :3
  durackova.dominika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Já mám nejradši kakao s vánočkou!

  Kač Dosoudilová
  dosoudilova4@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Pravidelně snídám většinou o prázdninách, protože když je škola, často se mi stává, že zaspím :D Ale když už snídám, připravím si např. míchaná vajíčka s rajčátky a chlebem a čajem, volská oka s toustovým chlebem a rajčátky nebo jogurt a do toho ovesné vločky a nějaké ovoce :))

  anna.vetesnikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. najradšej raňajkujem vianočku s džemom a maslom a k tomu kakao ♥ úžasne dobrá kombinácia a toto leto aj skoro každodenná :D alebo potom cereálie s mliekom :)
  cerna.nad@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj nejraději snídám právě cereálie a nebo tousty se šunkou a sýrem, k tomu zelený čaj a někdy přidám i kousek ovoce.
  aneta.piskova.580@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Sleduji:)
  Já osobně mám nejradši sladké snídaně, ale ne nic těžkého,protože pak jak je mi blbě tak se mi nic nechce:D Ale dlouhou dobu jsem třeba snídala jen jogurty :)
  kajush.01@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Nejraději snídám ovoce - jablka, ananas a teď v sezóně jsou nejlepší jahody a třešně.

  alena.valeckova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. nejradši snídám právě tyto cereálie Nestle Fitness nebo čokoládové kuličky s mlékem :)
  thecityofdreams@email.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Favoritem je ovoce s jogurtem/müsli/ovesnýma vločkama...anebo všechno dohromady. Samozřejmě ještě posypat kokosem a zamíchat oříšky nebo brusinky! Až na velmi vzácné výjimky pokaždé snídám sladce, takže nikdy nepohrdnu ani chlebem s máslem a domácí marmeládou. K pití pak pokaždé černý nebo zelený čaj a ranní dávku kofeinu v podobě hnědého tekutého zlata. :)
  gregorova.aneta@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Je fakt, že nesnídám pravidelně... Ale když už si udělám nějakou pěknou snídani, tak si dám ráda třeba vaječnou omeletu nebo ovesnou kaši, jogurt s banánem, někdy jen cereálie a k tomu džus, kafčo s mlékem a jsem spokojená :)

  janadvorakova02@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ahoj,
  nejraději snídám také cereálie a nebo vajíčka a hlavně zeleninu :)), šálek kávy nebo dobrého čaje...
  cumanelka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Nejraději snídám bílý jogurt s nakrájeným ovocem a když mám chuť, tak právě i ty cereálie, k tomu si většinou ještě dávám sklenku teplé vody s citronem :)
  V.Kustkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Poslední dobou jsem si neskutečně oblíbila ovesnou kaši, ale když zapomenu namočit vločky přes noc tak si sem tam udělám chleba ve vajíčku s lučinou :)

  OdpovědětVymazat
 15. Třeba mi to uznáš a budu se moct zúčastnit :D
  Já FB nemám ,tak doufám že nebude vadit. :)
  Já snídám cereálnie dobré z ovsa :D
  Misa.Pavlikova15@gmail.com

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 16. Nejraději snídám buď nějaký jogurt nebo právě cereálie s mlékem či ovoce :-) michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Já většinou snídám rychle, takže si natřu rohlík a nebo chleba a k tomu si přidám nějakou zeleninu. Když mám ale čas, tak si ráda snídani vychutnám. Udělám si nějakou domácí pomazánku a nakrájím si kopu zeleniny, hezky si to naservíruju. A nejlépe k tomu přidám ještě nějaké ovoce a třeba i něco sladkého. Čas od času si dám i cereálie s mlékem, ale to spíš o víkendu, protože mám pak brzy hlad a ve všední den by mi to moc dlouho nevydrželo.. :) Cereálie nebo různé cornflakes si ráda dávám během dne jako svačinku, takže tyto bych určitě ráda vyzkoušela.

  FB: Monica ..........

  Email: ByMoniBlog(zavináč)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Já snídaně miluju z celého dne nejvíc :) Nejradši mám jogurt, ovesné vločky, banán, caro a pomerančový džus :)

  ajaskorky@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Nejraději snídám něco sladkého. Termix + rohlík + zelený čaj nebo jablečný/ořechový štrůdl + kakao nebo rohlík s Nutellou + voda s citrónem nebo Mixit + mléko/bez ničeho, neměl by chybět kousek ovoce, ale ten už si dávám jako svačinku před obědem (nejlépe banán, mandle nebo sušené ovoce) :) Snídaně je nabíječ, vždy musím něco pojíst abych se cítila dobře!
  Lbdkv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 20. Hm, já miluju čertvý rohlíky s pravým máslem a dobou kávou ;-) I když to není nic zdravého, ráda si to k nedělní snídani dám, a těším se na to!

  OdpovědětVymazat
 21. Ahoj, já mám nejraději křupavé tousty s máslem a dobrou šunkou a poté s máslem a jahodovou marmeládou, ten vždy na konec:)
  sabera@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 22. Nejraději snídám zoats = ovesná kaše s cuketou nebo míchaná vejce, která mě na dlouho zasytí.
  vduzi@post.cz

  OdpovědětVymazat
 23. Jak kdy. Ale vedou u mě sladký snídaně. Nejradši mám cereálie s bílym jogurtem a banánem. Jinak si někdy ráda udělám ovesnou nebo jáhlovou kaši a taky nepohrdnu nějakou upečenou dobrůtkou. Vlastně snídám ráda cokoliv, co je dobré! :D

  OdpovědětVymazat
 24. zapomněla jsem přidat mail, takže katerinajirkovska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Sleduji pravidelně na fb i tady - Romana Lánská :)
  Snídaně mám moc ráda a nejraději mám něco sladkého, takže třeba nějakou placku a nebo mám moc ráda kukuřičné lupínky s mlékem :) !
  RomanaLanska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Já si se snídaní zprostě nevím rady :D Doktor mi řekl, že nemám snídat nic studeného (jogurt), ale ani pečivo se sýrem, ani zeleninu. Ideálně prý teplou ovesnou kaši a tak, to mi ale moc nejede. přes týden stejně dlabu bílý jogurt s ovocem, o víkendu si dám rohlík s máslem a sýrem, vajíčka se zeleninou, sladké pečivo, prostě o víkendu se pořádně napucnu! :D a je mi všechno jedno, protože je mi prostě dobře :)
  adriana.martinovicova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Já nejraději snídám cereální lupínky a yogurtem a nakrájím si k tomu čerstvé ovoce a nebo snídám ovesnou kaši a k té si také přikrájím ovoce :) Někdy když nemám čas tak snídám jen ovoce :)
  slovakovairca95@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. nejradeji ovsenou kase :) max90dnova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 29. Já bych zase bez snídaně nemohla vyjít z baráku :)
  Nejradši snídám ovesné vločky s jogurtem a banánem a k tomu zelený nebo bylinkový čaj :)
  VeruKru@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Jednoznačně ovesná kaše! :)
  camilla.mal21@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Přes školu vůbec nesnídám jen pak svačím, ale přes víkendy a prázdniny mám ráda slané snídaně. Sladké je po ránu nemůžu ani vidět:D Nejvíce mám ráda tousty:)
  rozanska.d@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Ježíš Caro úplně zbožňuju ! Jinak ja nejraději snídám nejrůznější kašičky, smoothie, musli s ovocem a jogurtem, nebo kdyz neco dobrýho upecu, tak s kakajíčkem, mňam! :D naopak slany snidane moc nemusím, to opravdu málokdy....
  Pecenas@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. najradšej asi ovocie :) alebo nejaké pečivo samozrejme celozrnné s nátierkou :)
  nikky33@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 34. nejradši snídám banánový chlebík s marmoškou od alnatury nebo celozrnné palačinky s šmakounovou nuttelou a banánem <3 :D omňom :D btw. sleduji už nějaký ten pátek :D
  celzy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Teď jsem začala s ovesnou kaší, do níž jsem se naprosto zamilovala! :) Někdy ji střídám s klasickým bílým jogurtem, který doplním cereáliemi a ovocem
  mylittlebeautykingdom@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Na snidani oblubujem misky plnu ovocia :)
  d.keleceniova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Nejčastěji si dělám ovesnou kaši nebo nějaké müsli s jogurtem.
  littlevanillivi@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. nejraději asi ovesnou kaši se skořicí, banánem a tunou oříšků ♥

  luckybaby115@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Tyhle medové cereálie jsem měla v brandnooz boxu a taky jsem si je zamilovala, bylo by boží je vyhrát :)
  Já nejraději snídám celozrnnou housku se šunkou a kopou zeleniny. Když mám čas, tak taky miluju míchaná vajíčka se šunkou a rajčátky. Na sladko snídám málokdy, v tomto opravdu nechápu Francouze :D
  slovakova.anna@email.cz

  OdpovědětVymazat
 40. čokoľvek sladké- banánový milkshake, jogurt, cereálie, lievance...hlavne, že je to sladké:D

  folyd.sante3@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 41. Nejčastěji snídám ovesnou kaši se vším možným, jogurt s rohlíkem.. málokdy nemám sladkou snídani, a to sladké nejím skoro vůbec :D Akorát po ránu nemám chuť na nic slaného, nedejbože salám nebo tak :D
  indrakova96@email.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Nejraději snídám míchané vajíčka na jakýkoli způsob a k tomu porci ovoce jako druhý chod. Ovšem čerstvým croissantem a freshem taky nikdy nepohrdnu :-)

  justbeyourself@email.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Snídaně jsou boj. Obvykle snídám až dvě hodiny potom, co vstanu, někdy i déle a přitom se má snídat do hodiny, aby se nakopl metabolismus :D A snídám to, na co mám zrovna chuť. Nejčastěji asi cornflakes s mlékem nebo rýžovou kaši :)
  Na FB tě sleduju pod PortfolioFOX a mail je yokomura.michiyo@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 44. Já mám nejraději bílý jogurt s ovocem ♥

  OdpovědětVymazat
 45. Když se nenasnídám cca do hodiny od probuzení, tak jsem trochu mrzutá, takže bez snídaně ani ránu, je to moje nejoblíbenější jídlo dne. Většinou si dávám musli s jogurtem, nějaký kousek ovoce a kávu s mlékem. Někdy ale ujedu i s nezdravým čokoládovým croissantem apod. :-D . Snídani musím mít spíš nasladko.
  ewah@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Caro piju také, jinak k snídani to podobné, co ty. když hodně nestíhám, tak proteinák s ovocem.

  natalje@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Já zbožňuju hotelový snídaně - jako pravej českej hamoun si nabere trošičku od všeho a snídám dlouho. Po snídani pak slibuju, jak budu příště mírnější a nebudu se cpát jenom proto, že jsem nerozhodná :)) Doma mám ráda toastové topinky s paštikou a mlíko, případně chleba s nivou a černej čaj. To je úžasná kombinace!
  Mail: KamkaK@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Děkujeme za giveaway :) A za tip na Carro Lattee, neznám jej a moc ráda vyzkouším :) Já nejradši snídám ovesnou kaši s banánem (já vím, teď je to módní hit, snad mě jen omlouvá, že jsem na tom vyrostla a snídám to už 20 let :))
  hana@zlamals.eu

  OdpovědětVymazat
 49. mazanec/vánočka s máslem a marmeládkou-mňam! :D

  OdpovědětVymazat
 50. Nejraději snídám jogurt s nějakým ovocem, nejčastěji banánem nebo jablkem, zelený čaj a cereální rohlík s medem nebo domácím džemem. :) To mi dodá energii ve škole až do oběda.
  t.brychtova[at]gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Nejraději bych celý den pouze snídala =D snídaně přímo miluji. Nejoblíbenější snídaně mám dvě a to banánové lívanečky s tvarohem a jahodami nebo smoothie misku posypanou granolou. Ovšem v poslední době jsem si zamilovala snídani naslano a to v podání míchaných vajíček s cibulkou.
  Email.: mahdalova.lenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Já nejraději snídám ovesné vločky namočené v mléku a do nich zamíchám karob, skořici, kokos, mandle, pšeničné otruby a nějaké ovoce :) Sice to potom vypadá zajímavě a všichni se mě se znechuceným výrazem ptají cože to snídám, ale já to miluju :D
  dominikab26@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. Super, mňam! :) Nejraději a nejčastěji snídám různé cereálie s mlékem nebo jogurtem, občas celozrnné pečivo s kvalitní šunkou a sýrem. Bohužel často snídani vynechávám, hlavně přes týden, kdy vstávám hodně brzy a nemůžu se donutit.
  Sleduji GFC i FB - Ivana Mikuličková (hezkakytka). hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Nejraději snídám rohlík se šunkou :-)
  ervulenka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. pro me je snidane zaklad. Ne vzdy tomu tak bylo, to bych lhala. Ale uz je nejaky patek co jsem se rozhodla, ze proste zacnu snidat abych pak mela vice energie. a od ty doby snidam denne a funguje to. Klidne si kvuli tomu i privstanu kdyz je skola. Nejradeji a nejcasteji snidam ovesnou kasi s ovocem a jogurtem a nebo celozrny chleba s cottage a rajcatky nebo okurkou. K piti si davam vetsinou kafe( je to silena zavislost :( ) a nebo zeleny a cerny caj

  email : tyna.balazova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. najradšej cereálie s mliekom a kávu :)
  didus.xd@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. Nejraději snídám míchaná vajíčka nebo jogurt a ovoce :)
  simka.sivakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Nejraději ovesnou kaši s burákovým máslem nebo ovesné vločky s jogurtem a nějakým ovocem :)
  a.skowronkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 59. Najradšej raňajkujem ovsené vločky alebo cereálie s mliekom :)
  timeapigulova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 60. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 61. já nejraději snídám müsli s malinami zalité jogurtem a čerstvým kiwi :-)
  stepancikova.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Ja osobne by som bez raňajok nemohla existovať :D. Tie musia byť aj keby čo bolo :D. Najradšej mám slané raňajky ( aj keď vela ľudí má radšej sladké :D) - buď nejaké celozrnné pečivo so syrom a zeleninkou mňam :D, ale zbožňujem keď mám urobený chleba vo vajíčku od mojej mamiky :) (bohužiaĺ to je asi iba 2 krát do roka :D). Minule som vyskúšala aj tieto cereálie, a musím uznať, že sú fakt úžasné :)
  vanesskabahelkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 63. Já jsem co se týče snídaní hrozná, je pro mě těžký se donutit něco si udělat a radši si přispím :D ale když už, tak mám ráda třeba ovesnou kaši nebo bílý jogurt s ovocem :)
  s.juzkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Snídám jen o víkendech a to buď míchaná vajíčka se slaninou a nebo domáci jogurt s medem a banánem :)
  estytotzauerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. najradšej raňajkujem sladké! palacinky, lievance, wafle, croisanty, cereálie, kaše :)
  juliadreams@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 66. Nejraději snídám ovesné kaše, Nestlé fitness, vajíčka na všechny způsoby a pak třeba také bílé jogurty:)
  adla88@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Já miluju, když si připravím plátky rajčete na chleba :D nebo ředkvičky, když jsou :)
  market.vitkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 68. Nejraději snídám kafe/ čaj a ovoce s cornflakema a jogurt :)
  Stepanka.kralovas@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 69. Ahoj :) ! Snídám každý den (nojo, o prázdninách to trošku flákám ) ale nejradši mám cereálie s mlékem nebo míchaná vajíčka, jogurt taky neuškodí a rohlík s jakoukoliv pomazánkou od maminky taky ne :D. + k tomu čaj nebo voda.
  filova.zuzana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Bez snídaně nevylezu z domu! Nejradši snídám kafe a musli s kopou ovoce, jogurt a lžičku burákového másla :)
  pickovanatalie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 71. K snídani mám ráda kakao a to budto instatní Granko nebo Nesquik z kávovaru :D nestydím se za to! a co se jídla týče, tak mám raději sladké snídaně, většinou co dům dá :) nejraději mám ovšem také cereálie od Nestlé, akorát Liona nebo Cookie Crisp (pořád se nestydím :D), Fitness si kupuje občas mamka a když není zbytí tak jí je kradu :D Většinou si večer řeknu, jakou si udělám ráno královskou snídani, třeba lívance nebo vajíčka, ale ráno se mi pak už nechce nebo na to nemám chuť :)
  barka.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Najradšej ranajkujem rôzne cereálie z mliekom alebo ovsené vločky s ovocím. :)

  julkabartova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. nejradši snídám musli se třemi druhy čokolády a nektarinkou :3
  fortovat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Pro mě dříve byl také problém (díky lenosti) snídat, teď už jsem si na to zvykla a já to pro mě pravidlo, kávu se snažím také omezit ale bohužel bez ranní kávy se nedá jít do skvělého dne (pro mě). Nejraději snídám ovesné vločky s mlékem nebo cereálie, nebo si dám ovoce. Dřív jsem i milovala sladké snídaně ale teď jsem to dost omezila protože sladké za prvé nemůžu a za druhé se mi potom ráno dělalo špatně. Na FB tě sleduji a můj mail je bojkova.katty@seznam.cz :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Nejraději mám sladké snídaně ve formě nějakého jogurtu s cereáliemi a ovocem nebo nějakého koláčku :D Ale taky miluju tmavé pečivo se slunečnicovým semínkem a k tomu nějakou dobrou šunku! :D :)
  lenka.konecna1995@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Cez školu veľmi raňajkovať nestíham, vypijem len čaj alebo kávu, poprípade len čistú vodu. Ale cez víkendy a prázdniny sa snažím, väčšinou je to jogurt a nejaké ovocie (väčšinou banány, alebo čo záhrada dá - jahody, ríbezle) alebo nejaké tousty/chlebíky so syrom, to je mňamkaaa :)

  denie257@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 77. Rozmixovaný mražený banán <3 :D
  Natalie.hof@email.cz

  OdpovědětVymazat
 78. nejraději snídám ovesnou kaši s ovocem, když se mi nechce vařit, tak volím nějaké musli, případně kukuřičné lupínky :)
  eliota@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Karolinanov@centrum.cz

  Ja mam nejradsi k snidani topinky s maslem :) to jim uz leta letouci a furt me to neomrzelo
  Kavu moc nepiju a k snidani uz vubec ne :) takze vetsinou caj

  www.born-from-style.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 80. Ja stridam sladke snidane jako ruzne koblizky, donuty apod. s rohlikem/chlebem a casto snidam musli, ktere jsem si hodne oblibila :) takze tato vyhra by byla super :) petra.krupova@atlas.cz

  OdpovědětVymazat
 81. najradšej raňajkujem musli s jogurtom :)
  fashionblogbydoreen@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 82. Domácí müsli s bílým jogurtem a ovocem, ovesnou kaši, taky miluju pečivo, vejce na všechny způsoby, ovocné smoothies... vlastně docela nudná klasika, ale vyhovuje mi to tak! :)
  vedralova.hana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Rozhodně kašičku nebo muslii♥
  Ma.Holbova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 84. sleduju - Lenka Šlajferčíková
  Když vyjímečně ráno stíhám, tak mám nejradši džus a toasty :)
  lena.slajf@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Taky znám tu lenost, kdy se nestíhá snídat, nebo se nechce připravovat, ale když už snídám, tak rýžové cereálie s ovocným jogurtem nebo vlastnoručně vytvořenou směsí:)

  skubka.kaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Co se týče snídaně, tak jsem fakt hrozná, protože buď nesnídám vůbec (nestíhám) a nebo až kolem půl 10 v práci, kde si dám buď nějakou buchtu, koláč, dortík a nebo nějaké pečivo se sýrem a zeleninou. Občas o víkendu si dám cereálie s mlékem nebo jogurtem :)

  thekatesdiary@gmail.com

  http://thekatesdiary.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 87. najradšej raňajkujem cereálie s ovocím a jogurtom :)
  tilajcsik.dori@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 88. Njaradšej sa raňajkujem niaké ovocie alebo zeleninu :)
  rebveselovska@zoznam.sk

  OdpovědětVymazat
 89. Musím říct, že snídám pravidelně a ráno si bez toho nedokážu představit. Každý den ke snídani mám bílý jogurt s nějakými cereáliemi a ovocem. :)
  Jana8J@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 90. Na ranajky rada papam vajika,vianocku,rozne musli
  mail elizabetbednarova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 91. Každý den snídám. Bez snídaně bych nevyšla ven z domu. Když spěchám stačí mi jogurt a čaj, ale většinou si dělám veliké snídaně. Hlavně ty ovocné :3 s ovesnými vločkami nebo cereáliemi.
  nicoolinasponarova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Ke snídani miluju vločky, cereálie, nebo bílý jogurt s čerstvým ovocem a bebe sušenkama, pak už jen stačí, aby svítilo sluníčko a snídaně na terásce je dokonalá :)
  A bez kafe bych to asi nezvládla :D
  luckasubrtova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Domáce ovocie :)
  daska8@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 94. U mě vedou na plné čáře kaše - je jedno jestli rýžová,ovesná nebo jáhlová, zbožňuju všechny :)
  botkova13@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 95. U mě vede bílý jogurt, ovoce nebo nejlíp obojí dohromady :D.
  tertour@volny.cz

  OdpovědětVymazat
 96. nejraději snídám ovesné kaše s ovocem, arašídovým máslíčkem, mussli a kousky čokolády :-) jsem milovníkem sladkých snídaní <3
  jenpetsociety@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. na FB sleduji :) moji snídani většinou tvoří karamelová káva a ovesná kaše s horou ovoce. někdy ale nemám chuť na sladké, tak si dopřeji křupavé celozrnné pečivo nejlépe avokádem :)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.