INSTA #12


Řeknu vám, to vedro mě ničí a naživu mě drží jen drobná vylepšení typu chata, grilování, bazén, Gossipky, čtení, zmrzlina, ledová káva a litry citronády. Dny trávím v tílku a kraťasech, na nohou pantofle (jsem obutá dle posledních trendů, muhehe), mou hlavu zdobí něco, co vzdáleně připomíná drdol a mám pocit, že se každou chvílí rozteču a zmizím nejbližším kanálem do neznáma. To není moc vhodné rozpoložení pro blogování, o focení outfitů ani nemluvím. Ale abyste věděli, my s Davidem na to vyzrajeme! Dneska navečer plánujeme nafotit něco trochu jiného, než obvykle, tak držte pěsti, ať se mi make-up nerozteče dřív, než dorazíme na místo. Mějte se krásně a užívejte léto!

This weather's really killing me and there are just some little things that keep me alive - our summer house, barbecue, swimming pool, Gossip Girl, reading, ice cream, frappé and litres of fresh homemade lemonade. I spend all days just wearing some top and shorts with something like birkenstocks on my feet (as a blogger I have to follow latest trends, muhehe), with messy hair bun, so it's quite difficult to add some quality content to my blog. But don't worry! This evening we are going to shoot some special outfit post with David, so I hope my make-up will last in this terrible heat, fingers crossed! Enjoy the summer, kiss!

10 komentářů

 1. Moc pěkné momentky :) taky se rozpouštím :D
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ty vedra jsou fakt šílená :D Celý víkend sedím zabedněná v pokoji a čekám, až přestane být tak nechutný počas, abych vůbec mohla vystrčit nos z baráku a neugrilovat se zaživa:D
  Instantní krása

  OdpovědětVymazat
 3. Vedro je teda fakt strašný! :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. už sa teším na fotky ! :) a tieto z instragramu sú super :) s Dávidom ste veľmi zlatí :3
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 5. Ta fotka motyla je krasna.. Tesim sa na foto, ktore chystas, urcite budu vyborne :) Tak drzim palce nech to make-up prezije :)

  www.blondava-potvora.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Krasna kolaz! Uzivejte si tepla, holky. Tady prsi, jak z konve:-(

  Krasny den!
  Miri

  http://currentlywearing.com

  OdpovědětVymazat
 7. Moc pěkné fotky, ostatně tvůj instagram sleduji takže už znám :-) Teplo je úmorné ale konečně pořádné léto, lepší než aby pršelo pořád :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Ten pes!
  A ta zmrzka vedle! Jaká byla?

  OdpovědětVymazat
 9. to vedro je občas fakt úmorný... :/

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.