DELIGHTS


Už je to dlouho, co jsem zveřejnila poslední delights post. Přitom mám tolik skvělých novinek a věcí, o které bych se s vámi chtěla podělit. Tedy jen obrazně řečeno. No jen to řekněte, jsem lakomec lakomá!

It's been a long time since the last delight post. I don't understand why, because there is so many things and news I would like to tell and show you! Are you curious?


Tou nejmilejší a nejčerstvější novinkou jsou nádherné zlaté Michael Kors hodinky, po kterých mé srdce (i ruka) toužilo. Přála jsem si je pod stromeček a k narozeninám a k svátku a jen tak a zase pod stromeček, jenže vždycky se našlo něco důležitějšího, za co utrácet, než za drahé hodinky Ale teď šlo všechno stranou a já je mám! K dnešnímu svátku, dalo by se říci. Objednávala jsem je na Slevomatu v sekci Móda a styl, a když mi balíček dorazil, někde hluboko uvnitř jsem jásala jako malá holka, která dostane svou první bárbínu... nebo iPhone. Přeci jen, toužila jsem po nich taaak dlouho! Jsem z nich naprosto nadšená a ráda bych si k nim někdy v budoucnu pořídila i stříbrné. A pak kabelku. A náramek. Je to fakt závislost.

The best and latest new feature is this perfect Michael Kors gold watch. I wanted it for a long time - like a Christmas gift, b-day gift, name-day gift, just in good faith, as a Christmas gift again and there was always something more important to buy than an expensive watch. But now everything went aside and there was only one single sentence blinking in my head - I NEED THEM! So now, I am an proud owner of MK watch. When I opened the box, the little girl inside of me was screaming and jumping with joy. In the future I would like to get a silver one also. And some bag too. And bracelet. It's a real addiction!


IKEA nikdy nezklame a já taky ne - pokaždé si tam musím koupit svíčku.

My routine at IKEA - everytime I have to buy a candle.


Fixátor make-upu od Avonu, šikovná a užitečná věcička.

Avon make-up setting spray, a very useful thing.


Miluju citronádu, nejlepší ochlazení v horkých letních dnech!

The homemade lemonade is the best refreshing thing during these hot summer days!


Nejroztomilejší prádlo z H&M za dvě stovky, miluju slevy...

The cutest H&M lingerie, I just love sales...Přiznám se vám bez mučení - nerada vařím a proto mi vyhovuje, jak je David v tomhle směru šikovný. Ale občas jsou dny, kdy se hecnu a připravím něco výborného i já. Dnes jsem se rozhodla pro oběd v mé režii a povedl se! Věřte mi, poznám rozdíl mezi soucitným "Povedlo se ti to lásko..." a spokojeným mručením doprovázeným citoslovci "Uhm!" a "Mňam!". Kuchyň to přežila, strávníci taky, bod pro mě.

I confess without torture - I don't like to cook and that's why I am happy that David does. But sometimes there are days when I decide to prepare something too. Like today. I made a great soup, chicken steaks with roasted potatoes and salad. And it was delicious! Trust me, I can see the difference between sympathetic "It was great, sweetheart..." and satisfied munching accompanied by interjections "Uhmmm!" and "Yummy!". The kitchen is all okay, eaters as well, nobody died, I'm sooo proud of myself!


Nové kousky do kosmetické sbírky - třpytivý lak Stars Enamel od Gabriela Salvette, mandlový zázračný kelímek z Oriflame a skvělá Essence rtěnka.

Some new cosmetic stuff - glitter nail polish Gabriela Salvette, the almond miraculous cup by Oriflame and wonderful Essence lipstick.


Až mi budete chtít udělat radost, dejte mi něco retro. Třeba starou Pepsi flašku od Davida, kterou můžu používat jako vázu na růže. Už jsem vám říkala, jak moc se těším, až si budeme zařizovat byt? 

If you wanna make me happy, give me something retro. For example an old Pepsi bottle, that I can use as flower vase. I am looking forward to arrange an apartment with David!


Ač už jsem nebyla nakupovat věky (ok, trochu přeháním), do skříně mi několik kousků přibylo. Asi to oblečení nějak přitahuju, nebo co. :D Dvě věci z letní kolekce jsem ulovila na C&A dámské jízdě a spoustu úžasných kousků z H&M jsem "podědila" po své tchýňce a její ségře. Je skvělé mít v rodině pár těch shopaholiků.

Even though I haven't gone shopping for ages (ok, now I am exaggerating a little bit), there are some new pieces of clothes in my wardrobe. I think clothes is attracted to me somehow. :D Two pieces are from the summer collection gifted by C&A and I got a lot of H&M clothes from David's mum and her sister. It's nice to have a few shopaholics in the family.


Nejoblíbenější parfém ever, prostě srdcovka. Pořád si ho tak nějak šetřím na speciální příležitosti, jako bylo třeba první rande s D.

My favorite perfume, simply a matter of the heart. I still keep it for some special opportunities like was our first date with D.

24 komentářů

 1. wonderful s dvěma l? proč píšeš anglicky, když to neumíš?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stane se, díky za opravu. A příště to zkus bez rýpání, určitě to nemáš zapotřebí :))

   Vymazat
 2. Hodinky jsou nádherný, to by mi taky poskakovalo srdce :), prádlo z H&M je krásný. Na citronádě s mátou jsem si dneska pochutnávala taky :)
  http://veru-life.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Ty hodinky ti fakt závidím. :D jsou dokonalý!

  OdpovědětVymazat
 4. Vsevhny veci vypadaji skvele :) a ten obed mm :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty hodinky jsou skvělý,hezký dárek k svátku,mimochodem,přeju ti hodně štěstí,zdraví,lásky a prostě všechno nej...,nej...,nej...:)

  OdpovědětVymazat
 6. Nemůžu si pomoct, ale nejlepší jsou ty oranžové růže :D http://lucieswlife.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 7. Krasne hodinky :) Z IKEA aj ja vzdy s niecim odchadzam - naposledy s poriadnou zasobou fotoramcekov :D aj ten zlaty bol medzi nimi ;).

  www.blondava-potvora.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. Prostě super článek! .)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. nádherný hodinky! a ta retro flaška na colu je perfektní!

  OdpovědětVymazat
 10. Hodinky jsou fajn, ale myslím, že za tu cenu jsou i lepší s lepší značkou. Samozřejmě, proti gustu.. Znám to, když si srdce poručí :)
  Měj se hezky!
  EJNET

  OdpovědětVymazat
 11. Pekne hodinky!!
  XX

  Miri
  http://currentlywearing.com

  OdpovědětVymazat
 12. Za kolik prosím ty hodinky Marti??
  A ta vůně od Roberta, to je přesně která? Mohla bys prosím poslat odkaz? Byla bys zlatá. Děkuji moc

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V článku je na ně přímo odkaz :) 5 390,-
   A vůni seženeš třeba TADY :))

   Vymazat
 13. pořád čekám na svůj první iphone :DD

  OdpovědětVymazat
 14. Ty hodinky jsou krásné ! :)) Jak jsi spokojená s fixátorem od Avonu? Taky jsem nad ním přemýšlela :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je skvělý, líčení mi s ním drží déle než normálně :))

   Vymazat
 15. I like the flowers in the bottle! I love to re-use containers like cans to do plantations at home :) nice inspiration!

  Love from France <3

  Cécile

  www.maxcebycecilej.com

  OdpovědětVymazat
 16. Po těch hodinkách slintám už hodně dlouho, tak snad někdy. :) Dodatečně ještě všechno nejlepší k svátku! :)

  Klaudie♥

  OdpovědětVymazat
 17. Fixátor make-upu? To ještě nemám :D Tak to abych šla objednávat :D
  Instantní krása

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.