CHOMUTOV

Banana


Je zajímavé sledovat, kam vás blogový svět může dostat a jakého člověka z vás utvoří. Pro mě je blog koníčkem už nějakých deset, jedenáct let... Pamatujete si na éru avatarů, pixelek, dollzek a nechutně třpytivých obrázků? Tak tam to někde začalo. Má "hvězdná kariéra" pokračovala přes blogy o celebritách a hudebních skupinách (Blog 27 a Tokio Hotel... nesuďte mě), přes grafické blogy (musím říct, že získané znalosti se mi hodí doteď, není nad to, umět si poradit ve vytváření designů a všeho potřebného) a tajné osobní deníčky až po blog, který právě teď čtete. Byla to opravdu dlouhá cesta a nikdy by mě nenapadlo, že se stanu jakousi virtuální modelkou a opinion leaderem, že si jednoho dne budu moci ukázat na jakýkoliv vysněný kousek a mít ho během pár dní doma, že mě můj blog dostane až na místa, kam se běžný smrtelník jen tak nedostane, že mě budou poznávat čtenářky nejen v Praze, ale i na druhé straně republiky. A to jsem jen obyčejná holka z vesnice. Zázraky se dějí, no ne?

Ještě před pár lety jsem netušila, co chci v životě dělat a co by mě bavilo, teď mám však díky blogu jasno. Móda mě natolik pohltila, že jí chci věnovat pořádný kus svého života, nadále se zlepšovat (co si budeme povídat, stále je co zdokonalovat) a kdo ví, jaké příležitosti se nám naskytnou! Jsem šťastná, že mě David tolik podporuje, se vším mi pomáhá a můžu vám říct, že dnešní podoba mého blogu je z velké části jeho dílem. Věřím, že je to jen začátek.

Tyto fotky jsme pořídili u tety a strejdy, kde jsme trávili celý víkend. Udělali jsme si s tátou a Davidem takový roadtrip do Podkrušnohorska, kde mám část své rodiny. Po dlouhé době jsem všechny viděla a bylo to fajn. Skoro vše, co mám na sobě, je z e-shopu 6ks, se kterým nově spolupracuji. Musím se přiznat, že jsem měla trochu předsudky a strach, avšak když mi balíček přišel, byla jsem moc příjemně překvapená - oblečení je krásné a velice kvalitní! Také můžete vidět mé bílé asymetrické lodičky v akci a novou metalickou kabelku, která mě stála jen dvě stovky. Ať žijí slevy, že. Přeji vám krásný a úspěšný začátek dalšího týdne!


It's interesting to see, where the blog can get you and what person you might be. For me, the blogging is such a big hobby for about ten, eleven years... Do you remember the glitters, avatars, dollz and pixels era? Well, that's how it all started. My "big carrer" continued across the blogs about celebrities and favorite bands (like Blog 27 and Tokio Hotel... don't judge me, really), graphic blogs (I must say I gained a lot of significant experience, it's good to know how to make a new design and so), secret diaries and finally to the blog you are reading right now, my crowning work. It was a really long journey and I never thought that I would become something like a virtual model, an opinion leader, that I will be able to choose any dream piece and to have it at home in a few days or weeks, that my blog gets me to some interesting places and I'll meet my readers anywhere in the Czech republic.While I'm just an ordinary girl from a small village. Miracles happen!

Few years ago I had no idea what I would like to do in the future, but now it's clear. Working in a fashion industry is such a dream and I really want to fulfill it. I am so grateful for the assistance of David, my photographer and manager, he helps me a lot and trust me, my blog in the form you can see today is largely his work too.

We have taken these photos in the garden of my aunt and uncle, where we spent the whole weekend. My dad, David and I took a trip to see part of my family and it was really amazing. I was wearing almost everything from 6ks - you need to check this e-shop, really! They have beautiful and high quality stuff. You can also see my asymmetric heels and new metalic bag, which was for a few bucks. Sales attack!


LOOK OF THE DAY
Top, skirt, ring - 6ks
Bag - C&A
Bracelet - VJ Style

Photo by David Antoš

GET THE LOOK!


36 komentářů

 1. Martíí opět ti to moc moc sluší :) Outfit je jako vždycky něčím nápaditý :)...

  OdpovědětVymazat
 2. Odpovědi
  1. A Ty mozek?

   Vymazat
  2. Bez urážky, ale mě napadlo to stejné :D ona sice nikdy nebyla pamela anderson, ale toto... no... :D

   Vymazat
  3. Velký prsa? To už bych byla moc dokonalá! :D

   Vymazat
  4. Velký prsa si může kdejakej blbec nechat udělat, ale s mozkem se musí narodit :D

   Vymazat
  5. Je to blog o módě, prsa máš v pornu :* Marti to tu hrozně sluší!! :) Ta sukně je parádní :)

   Vymazat
  6. Všude je silikonů až až, je fajn vidět i někoho normálního.

   Vymazat
 3. Moc hezký, špičatý lodičky já nerada, ale Tobě sluší. Jinak přeju, at se daří a děláš to, co Tě baví. :)
  Beauty of pink

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké! Ty botky vypadají super, ale docela se bojím si z internetu (bez zkoušení) boty objednat...ani ne tak kvůli přesné velikosti, ale že budou dřít, řezat, tlačit...mám nějakou náchylnou nožku na tohle :-D

  www.frecklestyle.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne napísaný článok a dúfam že sa ti bude naďalej tak dobre dariť ♥ Ach, pamätám si že teba som začala mať rada ešte keď si bola na blog.cz a mala tmavé vlasy :) je to obrovský rozdiel v porovnaní s tým kde si teraz :) Len tak ďalej!

  www.fairytaletea.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Marti,
  myslím si, že jsem jedna z mála čtenářek, které tě sledují už od dob tvého blogu na blog.cz, kde si tě pamatuji ještě pod přezdívkou Martine Toguée, kde jsi byla tmavovláska :)
  Pamatuji si tvůj blog, který neměl téměř žádné čtenáře a kde jsi opravdu psala jako pubertačka :)
  Vždy jsem tvůj blog navštěvovala ráda, sice si pamatuji pár přesunů, ale já ti vždy jako věrná čtenářka zůstala, i když málo kdy něco okomentovala.
  Musím říct, že je pro mě velmi fajn sledovat tvoje krůčky, postupně jsi se v blogování dostala opravdu daleko!:)
  Je až neuvěřitelné, kolik toho o tvém životě vím, přeci jen články čtu poctivě (i když se přiznám, že jsem třeba měla období, kdy jsem na tvůj blog i nějaký ten měsíc nezašla, ale pak postupně dočetla všechny články!):) Opravdu je až neuvěřitelné, jak moc jsi se změnila - jak vzhledem, tak povahou. Jsem velmi ráda, že jsi blogování nikdy nevzdala a vždy pokračovala, i když né vždy to bylo snadné. Jsem také velmi ráda, že mohu sledovat tvoje krůčky v blogování... je hezké, že ti David s blogem pomáhá a podporuje tě, ale nezapomínej, že ty sama jsi ušla největší kus cesty!:)
  Držím palce, at tě blogování posune ještě o kus dál a at ti vyjde vše, co si přeješ :)
  Tvá věrná čtenářka,
  Jity :)

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadáš nádherně :) Sleduji tě už asi rok a půl a je vidět, jak rosteš do krásy a jak se měníš :) Jsi jeden z mých vzorů, protože myslím, že ty to někam dotáhneš. Jen tak dál :)

  http://berrytheblue.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 8. Asi máš v životě pořádně štěstí když ses díky blogování takhle vysoko dostala. Mě móda také baví, a jen díky tomu jsem si založila blog a chtěla bych se také někam dostat, snažím se a nevzdám to protože vidím že když to jde i u vás blogerek, které to netušily, mohlo by se to podařit i mě protože módu a vše co se kolem tohoto koníčku a práce týče, miluji! :-) Jak se ti to vlastně tak dobře povedlo dostat se tam kde jsi jenom díky blogu?
  www.bokattyna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 9. ta sukně je perfektní! jo a blogovat jsem taky začala asi tak před 8 lety a pořád mě to drží, škoda, že jsem takovej lempl a nedělám to pořádně :D možná to bude taky tím, že mě nikdo nechce fotit a pořád je tím otravuju :D máš vážně štěstí, že tě tvůj David takhle podporuje a fotí tě, ten můj David se taky snaží, ale prostě ho to nezajímá, nojo, škoda :D jinak ať tě to takhle baví dál, máš osobitý styl jak psaní, tak oblékání a to se mi na tobě líbí :))

  OdpovědětVymazat
 10. tá sukňa je úžasná :D a ako vždy, super skombinovaný outfit a vyzeráš výborne ! :)
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 11. jednoduche a pekne, bavi ma kazdy kusok :)

  www.perlaoreneta.blogspot.com

  INSTAGRAM: dominikamr

  OdpovědětVymazat
 12. Také tě už sleduji nějaký ten pátek a i jako tmavovlásku si tě pamatuji :-) Je skvělé, jaké možnosti dnes jsou a jaké máme. Přeji ti je, užívej si je :-) Za mě ale dnešní outfit nee, fotky jsou podle mě a podle standartu, na který jsme tu zvyklí, bez kontrastu a místy přepálené, ani oblečení mě neoslovilo.

  OdpovědětVymazat
 13. si bledá jak sejr a ty pozy ala modelka by jsi mohla vynechat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty bys mohla zase vynechat jízlivý komentáře, divím se Martině, že dává prostor takovým blbům,chápu,že každému se líbit nemusí,ale nikoho nenutí sem lézt,že?:D

   Vymazat
 14. where are your boobs? :O

  OdpovědětVymazat
 15. Hezky jsi to vše popsala :)))) Velice pěkný outfit! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 16. S blogováním jsem to měla podobně. Pixelky, deníček, celebrity, grafika a pak přesun na blogspot, což byl asi největší krok vpřed. Je to super, když se ohlédneš zpět a vidíš, jak velký kus cesty jsi ušla a jak moc ses v blogování zlepšila. Mně připadá, že u tebe je ta změna hodně znát i za poslední cca rok. Jen tak dál! :))

  OdpovědětVymazat
 17. Výborně! Už nejsem jediná "trapná", co někdy poslouchala či poslouchá TH :D Nicméně jsem měla naprosto identické začátky, ale poté jsem toho na hodně dlouho nechala, což byla nejspíše chyba. Teď už si bloguju jen tak sobě pro radost ve volném čase :)

  OdpovědětVymazat
 18. Krásně jsi to napsala! Taky věřím, že tohle je stále jen začátek a že se vyšvihneš ještě výš. :) Máš na to!

  OdpovědětVymazat
 19. haha, blogový začátky máme dost podobný... když si na to vzpomenu... :D moc se mi líbí ta mini kabelka!

  OdpovědětVymazat
 20. aaaa presne presne..aj ja som začínala na pixelkách:D potom som robila rôzne designy na blogy a tak nejak som sa preprcala až k foly:D

  ináč banánová sukňa veľmi fajná!

  OdpovědětVymazat
 21. Marti, začínaly jsme úúúplně stejně, přesně jak to popisuješ, tak to bylo i u mě :D Docela vtipné, takhle na to zpětně vzpomínat. A znalosti grafiky se mi taky dost hodí.
  Tenhle outfit je super, tu kabelku jsem viděla u Týnuš Třešničkové v bílé barvě a hrozně se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat
 22. Ta kabelka vypada hrozne lacině:(
  Jinak moc pěkné.

  OdpovědětVymazat
 23. Koukám, že anonymové se zase vyřádili. Hold existují i lidi, co mají v hlavě na*ráno :D
  Tobě to Martinko sluší jako vždycky! :) Když jsem u tebe na fb nebo na instagramu viděla, že jedeš do Chomutova, tak mě málem trefilo, protože pocházím kousek od Chomutova :D Jen škoda, že jsem tě nikde nepotkala, ale třeba příště :))

  OdpovědětVymazat
 24. krásné! outfit se mi líbí do posledního detailu ♥ jsi vážně kočka, jen moc nechápu poznámky na Tvoje prsa.. nevšimla jsem si, že by bylo "něco špatně".. možná je to tím, že sama nejsem extra obdařená, ale prostě mi sakryš nepřijdou malé! :D

  OdpovědětVymazat
 25. nad tou kabelkou jsem přemýšlela tak 100 let, je úžasná! <3
  ady.

  OdpovědětVymazat
 26. Krásne si to napísala, tiež si niekedy (často) hovorím, že je to skvelé, miesta, ludia, znacky, produkty, všetko, čo som vďaka blogu spoznala :). Ja som mala jeden blog pred Style of Becca, o celebritách a trendoch. Písala som ho takým bulvárnym spôsobom :D. Inak super vyzeráš, ako stále, tá sukna + kabelka sú super combo.

  OdpovědětVymazat
 27. Wow, what a hot look.
  http://www.handbagmadness.com

  OdpovědětVymazat
 28. To mě těší. Ani mě nenapadlo když jsme se potkali na Huawei akci, že máš část své rodiny v Chomutově :) odkud pocházím.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.