DELIGHTS


Končí mi semestr, zkoušky se valí... A já místo stresů a učení píšu článek. Jak typické! Dnes mám pro vás další várku drobností, které mi udělaly (a dělají) radost. Užijte si článek, napište mi, co v poslední době udělalo radost vám a mějte krásný víkend!

The semester is at an end, exams are coming... And I'm writing a blog post instead of studying and being stressed. How typical, haha! Today I have for you some new delights that made me happy. So enjoy the post, write me what makes you happy recently and have a nice weekend!


Knihu Móda v ulicích protektorátu, kterou napsala Miroslava Burianová, jste mohli vidět v mém posledním 10 things článku. Kdo by to byl řekl, že si své přání splním tak rychle? Už mám tuhle krásku doma a jsem z ní nadšená nejen já, ale i přítel - rádi spolu totiž sledujeme staré filmy, obdivujeme hvězdy stříbrného plátna a přiznám se bez mučení, občas bych chtěla vypadat jako Adina Mandlová... V této knížce se promítá všední život za druhé světové války, kdy ženy neměly tolik možností a prostředků jako my dnes, ale i přesto chodily všude krásné a upravené. Musthave pro všechny módní nadšence!

Fashion in the streets of the Protectorate - a perfect Czech book written by Miroslava Burianová. You could see it in my latest 10 things post and now it's finally mine, I love it!


Pearl choker (aneb obšlehnutý Chanel) jste už možná potkali v Zaře. Přiznám se, několik dní mi nedal spát a pořád jsem přemýšlela, jestli ho potřebuju. Nakonec (po usouzení, že ano), jsem našla jeho hezčí a levnější variantu, e-bay nikdy nezklame, že?

You could see this pearl choker (inspired by Chanel) in Zara. I must admit I've been thinking about it for a few days, if I needed it or not. Eventually I found a nicer and cheaper alternative, e-bay never let you down, right?


Už jsem potřebovala novou kosmetickou taštičku a do téhle krásky od značky Catseye London (koupena na Zootu) jsem se zamilovala na první pohled. Retro, to je moje!

I needed a new cosmetics bag and I am so into this Catseye London retro beauty. It's perfect, isn't it? 


Rozkošný baťůžek z Chicwish, nešlo odolat.

Supercute backpack from Chicwish, I just couldn't resist.


Nejlepší lak na nehty co jsem kdy měla! Kupovala jsem ho za pár kaček v Drážďanech (jen tak na zkoušku) a má všechno, co potřebuji - skvělý nude odstín, perfektní krytí a neskutečnou výdrž!

The best nail polish ever! I bought it in Dresden for a few crowns and it has everything I need - a perfect nude shade, perfect coverage and incredible long lasting!


Relax, který o víkendu úplně miluju - kafe, jahody a časopis.

All I need during the weekend - coffee, strawberries and some magazine.


Moje momentální závislost... A ne, nejsou to drogy! :D

My current addiction... And no, it's not drugs! :D


Další várka polaroidů z Printic - to je ta super aplikace, přes kterou si můžete nechat vyvolat Instagramovky jakožto krásný vzpomínky. Tentokrát jsem netroškařila, protože jsem si rovnou objednala box po 50 kusech. A stále nemám dost! Přemýšlím o plakátu anebo o fotoknize, líbí se vám tyhle blbinky tolik jako mně?

A bunch of polaroids from Printic - that's the app through which you can transform your own Instagram photos to these cute polaroid photos for having some perfect memories in your hands. This time I was greedy and ordered box of fifty pieces. And I still don't have enough! I would like to try a poster or photobook as well, do you love it as much as I do?

24 komentářů

 1. Kosmetická taštička vypadá bezvadně! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. polaroidy miluju... už nějaký čas plánuju další várku s vyvolej.to

  OdpovědětVymazat
 3. Polaroid chci strašně k narozkám! Ty fotky z něho jsou prostě úžasný :)

  OdpovědětVymazat
 4. ty foky vypadají skvěle :) no a taky místo učení jsme psala článek :D at zije zkouskovy!

  OdpovědětVymazat
 5. jojo, tyhle blbiny, jak říkáš, miluju taky :) už si konečně taky musím nechat nějaké fotky vyvolat!

  OdpovědětVymazat
 6. Krásne fotky! Tú knižku by som si tiež prečítala, len som ma ňu ešte nenarazila, aspoň nie vtedy kedy by som mala u seba peniaze, holt, zákon schválnosti :D a ten batoh! ♥

  OdpovědětVymazat
 7. ty polarodiy jsou super nápad, člověk má takhle aspoň hezkou památku :)
  moc se mi líbí ta kosmetická taštička a batůžek :)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásný věcičky! Do tý kosmetický taštičky jsem se asi zamilovala. :D

  OdpovědětVymazat
 9. Super článok ako každý! :) a nielen tebe sa páčia také "blbinky". Ja som si síce nedala vyvolať z Printic, pretože nemám toľko fotiek na instagrame, ale dala som si vyvolať fotky normálne a nahromadilo sa mi ich toľko, že som si dala vyvolať viac ako 200 fotiek :D :D
  COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 10. Na tu knížku jsem se už dívala na jiném blogu a prostě ji musím mít! Vypadá totiž skvěle. Jinak jsem u sebe na půdě našla šasopisy o módě z roku 1960 a je jich tam aspoň 20! Takové nadšení a zároveň zjištění, že se nosilo to stejné jak dnes. Móda se prostě pořád opakuje. Jen se mění provedení. :-)

  The little blonde

  OdpovědětVymazat
 11. Marti, mam otázku ohledně batůžku. Hrozně se mi líbí a jeden potřebuji na léto, ale potřebuji nějaký poddajný, abych ho mohla narvat pěkně do příručního zavazadla. Jak je tenhle 'zmuchlatelný'? :) Dá se trochu splácnout?

  OdpovědětVymazat
 12. Tuhle knížku bych si taky ráda přečetla, vypadá fakt zajímavě :) a polaroidy bych si chtěla nechat udělat už hrozně dlouho, ale pořád jsem se k tomu nedokopala :D

  OdpovědětVymazat
 13. Užasné věcičky!:) Ta kosmetická taštička vypadá opravdu zajímavě:)

  OdpovědětVymazat
 14. "Palaroidy" jsou úplně nej! <3

  OdpovědětVymazat
 15. batůžek není nic pro mě, zbytek skvělý :)

  OdpovědětVymazat
 16. prosím prosím, za kolik kniha, kosmetická taštička a batůžek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na knihu i batůžek je přímý odkaz v článku, taštička byla za 399,- a mají víc motivů - TADY :))

   Vymazat
 17. Dáš prosím odkaz na prodejce pearl chokeru? :) Koukala jsem na ebay, ale většina se mi vůbec nelíbí. Děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 18. batůžek je božský! :)) já si nedávno pořídila černý, se střapečkama. a teď už jen čekám, až mi dorazí Lenonky a bude outfit! :D

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.