PRAGUE

KEEP IT SIMPLE


Ahoj zlata! Tak jak si užíváte prázdniny? My je trávíme u nás doma a řeknu vám, vážně mě ty Velikonoce nebaví - všechna ta čokoláda, vajíčka a pomlázky (hlavně ty pomlázky, au au). Davida mi odvedl taťka neznámo kam, a tak využívám té chvíle volna, abych mohla dohnat resty (to znamená u hrnku kávy omrknout oblíbené blogy, vyřídit mejly a vzkazy, dodělat věci do školy, vlastně je to můj druh relaxu a já si to svým způsobem docela užívám), přičemž sem tam musím nastavit zadek nějakému koledníkovi, pfff.

Outfit, který vidíte na fotkách, je dost jednoduchý a obyčejný, dokonce jsem váhala, jestli se s vámi o něj podělit. Už jsem si nějak odvykla nosit kalhoty a kdykoliv můžu, volím podpatky. Ale myslím si, že na jedno sushi odpoledne se to dá odpustit, co myslíte? Veselé Velikonoce!

Hello loves, I hope you're having an amazing holiday! We are spending it at my home and I can say, I really don't like Easter - all the chocolate, eggs and whips (especially the whips, au au). My Dad grabbed David and took him nobody knows where, so I'm using this moment to catch up on the backlogs (it means to check my favourite blogs, answer emails and messages, finish my school things, actually it's my kind of relax and I'm really enjoying it).

This outfit is really simple, I even hesitated to publish it, cause I have lost the habit of wearing trousers and whenever I can, I wear heels, so this is quite boring for me. But I think it's okay just for one sushi afternoon, right? Happy Easter!


LOOK OF THE DAY
Jacket - Sheinside
Sweater - Chicwish
Jeans - C&A
Shoes - New Yorker
Bag, bracelet, sunnies - VJ Style

Photo by David Antoš

28 komentářů

 1. kalhoty v kombinaci se svetrem se mi moc líbí!

  OdpovědětVymazat
 2. Martí sluší ti to moc a líbí se mi, jak začínáš zapojovat do outfitů růžovou :)

  OdpovědětVymazat
 3. Sice obyčejnější outfit, ale mně se moc líbí, hlavně aspoň vynikne ta barvička balerínek! :) A Marťo musím říct, že jsi čím dál tím větší kráska!♡ Tvůj styl se sakra hodně změnil, ale stále jsi svá, to se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat
 4. I find this outfit really pretty, I don't think this simple outfit is boring, it is classy and really nice :)

  http://prettyassummer.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 5. Presne takovej relax mam taky nejradsi :)) a moc ti to slusi, krasne jednoduche, super balerinky a na sushi odpoledne uplne dokonaly outfit! Jsi krasna!
  Dom by Dom

  OdpovědětVymazat
 6. Martine sleduju tě už dlouho a ty jsi hezčí a hezčí! :) náhodou tenhle obyč outfit mi přijde jako hezké zpestření mezi tvými ostatními :)

  OdpovědětVymazat
 7. Náááhodou, outfit je super, přesně podle mého gusta. :)
  Ela

  OdpovědětVymazat
 8. Ten svetřík ti velice sluší :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Mě to tedy moc nazaujalo :) zvlášť balerinky mě nijak nenadchly.
  http://dawardrobes.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Mě se tenhle outfit hrozně líbí! Ty kalhoty jsou super :))

  OdpovědětVymazat
 11. Outfit se mi moc líbí. Podpatky jsou sice vždy na nože krásnější než cokoli jiného, ale osobně upřednostňuji pohodlí. Jo, kdyby se na podpatcích chodilo stejně pohodlně jako v balerínkách, chodila bych v nich i na doma :D

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/04/my-fragrance-collection.html

  OdpovědětVymazat
 12. ty růžový balerínky jsou super :))

  OdpovědětVymazat
 13. Z velikonoc nejsem taky moc nadšená .... tenhle svátek mě opravdu nebaví :(( ale koukám že ty si ho užíváš po svém :))

  http://zelenkovatereza.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 14. náhodou kombinace to je pěkná a hlavně ten svetr v kombinaci s křivákem je super! :)

  OdpovědětVymazat
 15. Nee, i na jednoduché outfity je hezké se koukat :) Líbí se mi tu Tvoje vlasy vypadají neobyčejně úžasně, děláš s nima něco? :D :)

  http://berrytheblue.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyjo díky, nic extra s nimi nedělám! Občas je umyju a učešu... :D Snažím se je po umytí vyfoukat do rovna, ale ony si stejně dělají co chtěj! :))

   Vymazat
 16. Jednoduchy a pritom zaroven skvely!<33 a nesnasim Velikonoce :D

  OdpovědětVymazat
 17. Hezké,pohodlné,vlusné :)

  OdpovědětVymazat
 18. někdy je třeba i jednoduchých outfitů! když někdy vidím ty pohledy ve škole, říkám si, jak by mi bylo v obyčejném tričku a džínách, místo těch mých výstřelků :D
  a na té 4. fotce jsi skvělá :*

  OdpovědětVymazat
 19. Strašně krásné prostředí :) Bydlet v Praze musí být sen. A jednoduché outfity jsou taky potřeba, poslední dobou je vyhledávám nejčastěji :))

  OdpovědětVymazat
 20. Nádherná , ten sveter je úžastny !:)

  OdpovědětVymazat
 21. mě se líbí i tyto pohodové looky sama je kolikrát též vyfotím v rámci focení módy z ulice

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.