PRAGUE

BUTTERFLY EFFECT


Pamatujete si na projekt s časopisem Cosmopolitan a L'Oréal Professionnel, kdy jsem se stylizovala do role New Age Celebrity a vyzývala vás, ať se zapojíte do soutěže? Tak v úterý se v baru hotelu Augustine konalo setkání nás blogerek a čtyř účastnic, které již brzy čeká proměna (i když asi budete souhlasit, že holky žádnou změnu nepotřebují, bude těžké udělat z koček ještě větší kočky, o to větší výzva a zábava nás čeká!) Bylo to fajn dopoledne - seznámily jsme se, pokecaly, nafotily pár fotek do Cosma a nakonec si každá účastnice vylosovala svou blogerku. Musím říct, že se už teď těším na styling a finální focení, protože si mě vylosovala má tajná favoritka, juchů!

V ten den jsem si oblékla růžový top (kde je ta Martina, která tak nesnášela růžovou?) a doplnila jej motýlkovou sukní - tu mám už několik let a nedávno jsem jí našla zahrabanou na dně skříně - zajímavé, jaké poklady tam člověk občas najde. Také se vám to stává? Dejte mi vědět, jak se vám outfit líbí a schválně si tipněte, kterou ze slečen budu proměňovat. :) Mějte krásný víkend!

Do you remember the project with Cosmopolitan magazine and L'Oréal Professionnel, when I stylized myself into New Age Celebrity and attracted you to participate in the competition? So last Tuesday we had a meeting of our bloggers and four top participants in hotel Augustine. It was a perfect morning - meeting each other, chatting, photoshooting to Cosmopolitan and in the end girls drew lots for their blogger. I have to say I can't wait to the styling and final photoshooting, cause I was chosen by my secret favorite girl!

That day I wore a pink top (where is Martina who didn't like pink?) with this beautiful butterfly skirt - I bought it couple of years ago and found it lately at the bottom of my closet - interesting, what treasures are possible to find here, right? Let me know if you like my outfit and try to guess, which lady I will help with her transformation. :) Have a wonderful weekend!

Blogerky v akci! Johanka, Lucy, já a Péťa. <3


LOOK OF THE DAY
Jacket - Sheinside
Skirt - H&M
Shoes - F&F
Bag, sunnies - VJ Style

Photo by David Antoš

21 komentářů

 1. Ten top je nejvíc boží, má fakt parádní barvu :) A sice jsem věděla, že jsi vysoká a máš tu podpatky, ale teda takhle s porovnáním s holkama máš snad nohy až do nebe :)) myslím, že na ně musíš být fakt hrdá :))

  OdpovědětVymazat
 2. tipuji slečnu s brýlemi :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taky bych to viděla na slečnu s brýlemi ;) co Marti? :)

   Vymazat
 3. Prostě skvělý outfit :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. skvělé fotky :) vypadáš úžasně

  OdpovědětVymazat
 5. Ty jo, kolik měříš, Marti? :D ty jsi tak strašně vysoká, ale to je dobrý, jako :D náhodou Ti růžová moc sluší! :) vůbec nevypadáš jako nějaká sladká bárbínka, což některé bloncky vypadají... :) ale ty nee e! :D

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj, mám na tebe jeden dotaz :-), nevíš, jestli náhodou jde nastavit písmo tak, aby byla velikost písma stejně velká v článcích i v menu? Mi se v menu vždy udělá automatický o číslo menší a docela mi to vadí :-) děkuji za odpověd.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, takhle z hlavy nevím, jestli se to musí nastavovat pomocí HTML kódů anebo to jde přímo v Šablona - Personalizovat, zkus se v tom povrtat... :)

   Vymazat
 7. ten růžový top je skvělý Martinko <3 a až teď zjišťuju, jak jsi vysoká :O :D achjo.. nezbývá mi než závidět :/ :D

  OdpovědětVymazat
 8. vedle tebe bych vážně stát nechtěla :D :D a tipuju hned tu první slečnu s brýlemi :)

  OdpovědětVymazat
 9. Ty hubeňoure! Chci tvoje nohy! <3

  OdpovědětVymazat
 10. Moc pěkné, už jsem viděla fotky u Péti a jste opravdu krásky ! :)
  Moc Ti to slušelo na akci :)

  OdpovědětVymazat
 11. Mohla by ses dát opravdu na modeling :-), závidím Ti tvou výšku :-), jinak všem Vám to moc sluší!
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat
 12. To ružové tričko je krásne aj kabelka :)

  OdpovědětVymazat
 13. Ještě, že nejsem vysoká jako ty. :-)

  OdpovědětVymazat
 14. looove;!

  xo,

  www.misspaulinevintage.jimdo.com

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.