PRAGUE

CLASSY MINT


Jaro už je opravdu tady a dnes na mě vidíte naposledy kabát (doufám že na dlooouhou dobu), ať už je jakkoliv krásný a sebevíc pastelový. Tento outfit jsem měla na sobě včera večer, když jsme s Davidem zamířili do restaurace OBLACA na Žižkovské věži v rámci projektu se Signalem a Cosmopolitanem, kterým tímto moc děkujeme! Řeknu vám, úzké šaty nejsou příliš vhodným oděvem, pokud si plánujete nafutrovat břicha k prasknutí a nehodláte přitom vypadat jako těhotný lenochod.

Večeře byla dokonalá, výhled na noční Prahu úchvatný a jídlo naprosto vynikající! Dali jsme si skvělé předkrmy (má filírovaná masitá rajčata se zapékaným kozím sýrem, ořechy a karamelem můžu vřele doporučit... a mé bříško také, haha), úžasný hovězí steak na červeném víně a lahodný čerstvý caesar salát. Pistáciová káva byla doslova sladkou tečkou a o plátcích ledové čokolády plněných nugátovým krémem s malinovým sorbetem a Bayleis omáčkou se mi bude zdát ještě týden... Mňam! Už tak skvělý večer jsme ještě okořenili pár drinky v clubu. Jaký byl váš víkend?

Yes, yes, yes! The spring is finally here and today's the last day you can see me in a coat (I hope it's for a very looong time), even it's so beautiful and in pretty pastel color. I wore this outfit yesterday in the evening when David and I went to the OBLACA restaurant in the Tower Park Praha thanks to the project with Signal and Cosmopolitan magazine. I'm telling you, this dress wasn't the right choice for filling my belly to burst.

The dinner was just a pure perfection, the night view of Prague was breathtaking and the food absolutely delicious! We tasted phenomenally starters (I can reccomend my sliced fleshy tomatoes with a baked goat cheese, nuts and caramel, mmm!), a perfectly rare beef steak with red wine sauce and superfresh caesar salad. The pistachio coffee was a sweet dot and I will dream about that slices of ice chocolate filled with nougat creme with rapsberry sorbet and Baileys sauce the whole week... Yummy! How was your weekend?


LOOK OF THE DAY
Coat - Sheinside
Dress, bag, bracelet - VJ Style
Shoes - Sergio Todzi
Rings - VJ Style, H&M
Sunnies - zeroUV

Photo by David Antoš

27 komentářů

 1. šaty aj kabát sú krásne :) a ten večer musel byť veľmi super!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný článek Martinko a i velmi krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 3. teda, vy si žijete :D super fotky, moc ti to sluší :)

  OdpovědětVymazat
 4. Při pohledu na první fotku jsem si začala zpívat "I whip my hair back and forth":D Vypadáš božsky!:)

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes som ta zahliadla na andeli v tomto outfite a musim povedat, ze aj nazivo ti to vazne sekne,
  si fakt kocka! :) bola som prekvapena aj aka si vysoka :)

  OdpovědětVymazat
 6. Hezký fotky,hezký šaty i boty, super jídlo, chybí mi ale na těch fotkách úsměv :)

  OdpovědětVymazat
 7. Je to nádherné, od bot až po jídlo! :-)

  OdpovědětVymazat
 8. Božeeee to jídlo vypadá úžasně a ty taky, smekám ;)

  OdpovědětVymazat
 9. Na první fotce se mi outfit nějak nezdál, ale jak jsem viděla další, říkám si jen wow, sekne ti to! A takovou véču bych si taky dala :)

  OdpovědětVymazat
 10. Miluju tvůj styl, tvoje fotky... TEBE!!! <3 :) DOKONALÉ, JAKO VŽDY!!! :)) jsi originální a jiná, outfity zajímavé :) jedna velká inspirace :))

  OdpovědětVymazat
 11. Já chci tu pistáciovou kávu :D

  OdpovědětVymazat
 12. wow, božský fotky! moc ti to sluší! a to jídlo ♥

  OdpovědětVymazat
 13. Není co dodat, kočka :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 14. Ty jo, z toho jídla jsem dostala takový hlad, že teď půjdu asi vybílit ledničku a budu taky jak těhotný lenochod :-D

  OdpovědětVymazat
 15. Great pictures, I'm loving those shoes

  www.highheelstosneakers.com

  OdpovědětVymazat
 16. Ty šaty jsou úžasné a fotky parádní, hrozně to ti sluší!!! :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/04/super-vonavy-super-playboy.html

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.