REFRESH


Když mě Kačka, která mě líčila už na můj maturák, pozvala do svého nového ateliéru Refresh, nešlo říct ne. Důvody byly jasný - je to skvělá, pozitivně naladěná baba a já vlastně ještě nikdy na kosmetice jako takové nebyla. Předem mě navnadila, ať se těším na dvouhodinový rituál plný opečovávání, krásných vůní a příjemné masáže.

A nekecala, byla jsem v sedmém nebi. Začaly jsme určením mé pleti (smíšená se sklony k akné, jen co počasí přituhlo, dělá si co chce, mrcha), pokecaly u čajíčku a pohoštění... A šly jsme na samotný rituál. Můj ksichtík si užil skvělou masáž, tonizaci, vyčištění detoxikační maskou a spoustu krémů a olejíčků značky Payot, které mě provoněly skrz na skrz.

Kromě toho jsem "dostala" i nové obočí a nožky celou dobu odpočívaly pod vyhřátým ručníkem... No odcházela jsem nadšená! :) S kosmetikou Payot jsem přišla vůbec poprvé do styku a musím říct, že jsem si tuhle kvalitní francouzskou kosmetiku zamilovala. Druhý den byla moje pleť tak krásná a hebká jako nikdy. Kačka mi darovala sadu miniaturek na vyzkoušení, takže se opečovávám i doma a s velkou pravděpodobností si udělám brzy radost nějakým krémíkem.

Sečteno podtrženo, bylo to moc příjemné odpoledne, moje pleť konečně dostala něco, co si zaslouží, příjemně jsem poklábosila a ještě k tomu mám doma nejvoňavější kosmetiku, i když jen v miniaturkách, takže si je šetřím, co to jde. Díky ti, Kačko! :)) Vy mi napište své zkušenosti s kosmetikou a těšte se snad brzy na soutěž o hýčkání a rozmazlování u Kačenky!


Chodíte na kosmetiku?
Znáte Payot? Je něco, co byste mi od této značky doporučili?

9 komentářů

 1. Já na kosmetice ještě nikdy nebyla, pořád se chystám, ale čas nikde, nicméně studio vypadá zajímavě a slečna je moc sympatická, takže jestli na tu soutěž dojde, dej mi určitě vědět :)

  OdpovědětVymazat
 2. Na kosmetiku jako takovou jsem chodila jen na obočí, teď si toho užiju až až na praxi, takže jsem na kosmetiku přestala chodit úplně :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Nikdy jsem na kosmetice nebyla. To musí být krásný zážitek :)

  Můj blog:http://fashionaddiction-style.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Wow má to tam pěkné :) No já jsem opečovávána každý týden, jelikož se učim kosmetičku :D :))

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. Pořád hledám tu správnou kosmetičku, která mě nezrasuje :DD

  OdpovědětVymazat
 6. Vidíš, dobře to dopadlo, vůbec ses nemusela bát! :D Už z fotek to vypadá moc příjemně :)

  OdpovědětVymazat
 7. Na kosmetiku chodím snad od puberty, bez ní bych nemohla mezi lidi :-D Kačka vypadá opravdu mile a že ji práce baví.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.