CHRISTMAS GIVEAWAY


Slibovala jsem soutěž a máte ji mít. Blonďatý vesmír a Zoot spojili síly a rozhodli se pěti z vás nadělit radost!

5 vybraných koček čeká babský odpoledne v mé režii, kdy se vás ujmu, vezmu na exkurzi do Zootu (kde si ošaháme nějaký pěkný kolekce a mrknem, jak to tam vlastně chodí), dostanete dárečky, zajdeme na kafe/grog/svařák/vodku/whatever, pokecáme, cvakneme nějaký ty fotky a domů půjdeme se vzpomínkou na fajn zážitek! To by šlo ne? Tak čtete dál!


Pro účast vytvořte vánoční outfit na Polyvore, ve kterém se objeví jeden ze zootovských kousků. Fantazii se meze nekladou, můžete to pojmout jako outfit ke štědrovečerní večeři, silvestrovský party ohoz, outfit na válení se doma u pohádek, cokoliv vás napadne! 

Zaregistrujete se, TADY si vyberete jednu věc, která se vám líbí, kliknete na ní, potom polechtáte tlačítko Create a set wit this item (či jen Create nebo něco v tom smyslu) a můžete si v editoru hrát a kombinovat, jak se vám zlíbí :)). Výslednou koláž si uložte.


Koláže mi posílejte na e-mail theblondieverse@gmail.com pod předmětem Soutěž. Nezapomeňte uvést své jméno a pár slov k outfitu, můžete mi napsat svůj blog a pokud jste na mejlu špatně k sehnání, tak připojte i telefonní číslo - když vyhrajete, hned ve středu večer vám brnknu, když ne, číslo sežere virtuální koš.


Na přihlašování máte celý víkend :)). Koláže mi posílejte do neděle 15.12.2013 do desíti večer, v pondělí ráno je zveřejním na fejsbuku blogu a započne hlasování. To skončí ve středu v osm večer a krátce poté zveřejním jména vítězek.

Vyhrají tři koláže s největším počtem lajků. Čtvrtou vyberu já a pátou Zoot, aby to bylo fér, žejo!


To je ode mě všechno, budu se moc těšit na vaše výtvory a na společné odpoledne! :))
(Jo a ujistěte se, že máte čas a možnost se v pátek 20.12.2013 dostat do Prahy. Dotazy směřujte do komentářů, odpovím tak rychle, jak jen to bude možné.)


Mějte krásný víkend!7 komentářů

 1. Jee, škoda, že je to v termínu který nemůžu :-( Hned bych se zapojila.

  OdpovědětVymazat
 2. ježiš to musím zkusit tebe bych hrozně ráda viděla :D

  OdpovědětVymazat
 3. je to věkove stanovené?:)

  OdpovědětVymazat
 4. Škoda, že to mám tak ďaleko, si jedna z blogeriek, ktoré by som chcela fakt moc stretnúť! :(

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.