MIX IT!

snídaně králů: www.mix.it


Snídaně, kterou běžně považuji za něco povinného a pěkně protivného (přitom jediná ranní protivná záležitost jsem já), se okamžitě stává příjemným požitkem, pokud je u ní přítomen velevážený pan Mix It. S mužem jsme si díky němu namíchali vlastní směs a posléze se dohadovali, kdo že to vyžral poslední kiwi/jahodu/malinu/banán/pistácii/ananas. 

Naštěstí to netrvalo moc dlouho, měsíční dávku jsme zvládli spořádat během tří dní, což vypovídá nejen o naší marnotratnosti, ale i o faktu, že je to dobrý jak něco. Teď vnitřně pláču a odmítám jíst müsli z obchoďáku, který je oproti tomu, co ještě nedávno zdobilo vnitřek našeho vínového tubusu, dost chabý.


Mixujete? Jíte zrní?

21 komentářů

 1. Tak to ano, vyzera to skvelo, ani neverim, ze niekoho mohli nebavit ranajky s Mix it-om. ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Ještě jsem to nikdy nezkusila.. :) Musim do toho konečně jít.

  EJNET

  OdpovědětVymazat
 3. pořád si říkám že si musím udělat svoje vlastní je to strašně dobrý a asi tak milionkrát levnejší než nějakej mixit :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ještě jsem nevyzkoušela, vypadá to sice moc hezky, ale popravdě mě to ani moc neláká, raději si zajdu do obchoďáku pro Fitness nebo Nesquik :DD

  OdpovědětVymazat
 5. Ještě jsem to nezkoušela :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Už mám doma 4. tubus a v životě už jiný müsli nechci :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Jestli mixuju?:D mixovala jsem tam 8h denně:D super že si dáváš hodně ingrediencí, ale přesně tyhle tubusy mě nejvíc štvaly a u tvýho bych asi dost nadávala:D občas jsem nechápala co si tam ty lidi dávaj dohromady za věci a kolik sou schopný si tam toho narvat:D Jo a když tam napíšeš nějaký vzkaz co pobaví (což ty umíš) tak zaručeně se všichni pracovníci pobaví:) A pro všechny: objednávejte!!! Suroviny jsou opravdu kvalitní:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, jsem ráda, že to vidím i z té druhé stránky! :D Tak příště se budu snažit toho dávat co nejméně... ale nic neslibuju, to ovoce bych nejradši snědla všecko, výborný! :))

   Vymazat
  2. Nééé:) Samozřejmě si tam dávej co ti chutná:) Já se jen v tom seznamu vždycky ztrácela:) No ještě aby nebyly výborný, když do tvýho tubusu některé urazí dost velký kus kolem světa:) Ale mě osobně chutnaly kaše, musli jsem nikdy neměla:)

   Vymazat
 8. Mám otázku úplně od tématu, promiň.. :D Prosím tě, jak máš na instagramu teď tu fotku, na které je nástěnka s fotkami. Tak jak jsi dělala to bílé "pozadí", že to vypadá jako u starých snímků? Jestli sama nebo ti to něco vygeneruje a ušetří práci? :D
  Je to super, chci to taky! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Heleď na to je aplikace do mobilu, jmenuje se Printic a můžeš si díky tomu nechat vyvolat rádoby polaroidy :))

   Vymazat
 9. MIxit musli jsem měla doma hned několikrát, také ho mám moc ráda :)

  OdpovědětVymazat
 10. Martousi, nezapomnela jsi zase na giwevey? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Áááá jo, pardon omlouvám se, dneska to už nestíhám (postnu článek a běžím s mužem a přáteli na véču), ale zítra určitě vyhlásím! :)) Díky za připomenutí ;D

   Vymazat
 11. musli je nejlepší,musim se někdy dokopat a objednat si mixit:)

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.