GIVEAWAY | 21Taková fotokniha, to se vždycky hodí, můžete jakožto hodné vnouče udělat radost babičce či navždy zvěčnit vaše party fotky s přáteli, slečny si mohou vytvořit modelkovský book a pánové zase zdokumentovat růst jejich přirození. Frajeři na Piklio to fakt umí, fotoknihy, kalendáře, přání, bloky, plakáty, nesmím opomenout ani super online editor, protože nic nenamíchne víc, než když se vám do počítače stahuje další zbytečný softvér. Dost keců, jdeme na to hlavní, a sice že soutěžíme o voucher na fotoknihu A4, 24 stran v hodnotě 599 káčé (tedy bez poštovného). Jdeme na to!


Stačí jen:
 • milovat a ctít můj blonďatý vesmír
 • napsat mi, jestli Piklio znáte a jakou fotoknihu byste v případě výhry vytvořili
 • zanechat e-mail
 • držet si palce!


Bodu dvě věnujte velkou pozornost, vyhrává totiž ten komentář, který mě tak totálně rozseká, že budu muset týden jíst tekutou stravu a nosit plíny. Soutěžíme do čtvrtka, 21.3.2013 a výsledek vyhlásím někdy k večeru na facebooku blogu. Good luck!

71 komentářů

 1. Piklio znám, a asi bych si vytvořila fotoknihu plnou mých zážitků :)
  kristine.polakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Maminka s tatínkem budou mít padesáté narozeniny, tak bych jim vytvořila knížku s našimi společnými zážitky za tu dobu, co jsem naživu :-) Jinak s tímto servem nemám žádné zkušenosti.

  kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 3. "... pánové zase zdokumentovat růst jejich přirození." - to mě totálně rozsekalo! :D

  Lezu ti sem každý den! :D
  Znám a teď ti napíšu něco, co tebe nerozseká (já už rozsekaná jsem ;D) - vytvořila bych si fotoknihu s fotkama, které jsem já vyfotila a na které jsem nejvíc pyšná. Možná tam švihla i nějakou fotku sebe, kdo ví ;D

  NikolaKrupickova@seznam.cz

  Držím si i ty na nohou!

  OdpovědětVymazat
 4. neznám ji a kdybych vyhrál fotoknihu nafotil bysh super fotky s mou nejúžasnější kamarádkou v retro stylu a :)
  jankieweg@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. O Pikliu slyším(čtu) teď poprvé. Moje mamka bude mít přesně za měsíc narozeniny, tak bych jí vytvořila knížku: Jak plynul čas a my s ním.
  F.Terka.F@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. S Piklio nemám žádné zkušenosti. Knihu bych dala jako dárek své nejleší kamarádce k jejím narozeninám. Byla by plná našich společných zážitků :)
  anca.vitmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Piklio zatím neznám. Fotoknihu bych vytvořila se společnými zážitky a výlety s mamčou :) A při té příležitosti bych jí ji i dala k blížícím se narozkám :)

  nikolavys@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Zapoměla jsem v tom predchozím dát email

  Piklio znám rozhodně bych si udelala fotoknihu o zážitcích z koncertu, plno ruzných fotek se mnou, vzpomínky něco na památku :)

  Misa.Pavlikova15@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 9. nejdem písať to čo je už asi zbytočné! sledujem ťa asi odkedy si sa objavila na trendbooku a tak odvtedy ti sem leziem, takže sledovacú časť splňujem dlhšie
  knihu by som využila na spomienkové fotky rodiny, kamošov a môjho malého narcisu (čiže mňa)
  natasa.findrova@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 10. 21kristina21@gmail.com
  O Pikliu som už ničo počula a vždy som mala taký mini sen, vytvoriť si knihu s fotkami, kde budem s kamarátkami, niečo bláznivé, veľa zážitkov, načo by som mohla ešte dlho spomínať a potom ukazovať aj mojím deťom a tak :)

  OdpovědětVymazat
 11. - miluji a ctím tvůj blonďatý vesmír a VŽDYCKY BUDU!
  - s Pikliem jsem ještě neměla tu čest, ale právě díky tobě jsem ho poznala :) asi bych si vytvořila fotoknihu mých nejpovedenějších fotek, nejkrásnějších zážitků a nejúžasnějších lidí a část bych věnovala i dvou super blogerkám, mezi které patříš hlavně ty a Ričmenka ;)
  - Kacka684@seznam.cz
  - držím si všech deset! :))

  OdpovědětVymazat
 12. Piklio znám až teď od tebe. A na co bych ho použila? Samozřejmě jako památku plnou vzpomínek pro mě, moje vnoučata a další generace. Přece není nic hezčího, než probírat staré fotky:)
  bazalova.michaela@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. neznám :D ale už tu bylo několik giveawají :D s tímto :) dala bych si tam asi nějaké inspirační fotky :)
  xoxo.lucinecka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. já bych si tentokrát asi zahrála na sobku a Piklio bych si nechala pro sebe. Nedávno jsem zkoušela jestli se můj technický talent od posledního fiaska nezlepšil a......nezlepšil. Takže jsem přisla mimojiné o fotky za poslední 3 roky a teď usilovně otrvuju ty, se kterýma sem se kdy vybleskla ať mi něco pošlou. A hned co je budu mít - šup s něma na papír :)
  lenkasmt@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Piklio znám a už delší dobu si plánuji nějakou knihu objednat. Knihu bych vytvořila plnou společných zážitků s mojí třídou a nejlepší kamarádkou. Poté bych ji té kamarádce darovala, protože jsme v devítce tak abychom měly nějakou zpomínku :)
  hanasormova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Bohužel Piklio neznám. Knihu bych určitě tvořila společně s maminkou mého přítele, za pár měsíců bude mít totiž narozeniny a já bych mu chtěla vytvořit takovou "vzpomínkovou cestičku" jeho života - od narození až po současnost.A možná bych tam přidala i pár stránek,jak se vyvíjel ve fotbalu, protože fotbalem žije celý život :)

  botkova13@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. O Pikliu slyším poprvé :) A vytvořila bych fotoknihu nejhezčích zážitků, přátel, a nejoblíbenějších věcí a tak :)) Pár stránek bych věnovala asi i postcrossingu :)

  lady.bat@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Samozřejmě tvůj vesmír sleduji! Dokonce jsem si tě četla i v dobách, když jsi byla na blogu.cz ( týjo, fakt ses dost změnila- k lepšímu, to je jasný). O Pikliu jsem už na pár blozích četla a moc se mi ten nápad líbí. Už jsem i přemýšlela, že bych si fotoknihu koupila sama za své peníze, takže se mi tvá giveaway hodí! A co bych do ní dala? Moc ráda fotím, takže bych vybrala nějaké fotky, které jsou pro mě výjimečné. Knihu bych si prohlížela v době smutku či špatné nálady a jsem si jistá, že by to pomohlo :)!

  mondedecara@email.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Přes piklio jsem si nechávala dělat přání k narozeninám a jaký fotky bych tam dala? nevim :D
  tesspkrat@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Super giveaway Marti! Na pikliu už jsem si několikrát chtěla objednat fotoknihu, ale vždycky sem od toho nějak upustila :D Vždycky jsem chtěla vytvořit bábinám nějakou vzpomínkovou fotoknihu :)
  Karol4000@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Asi jako většina nic Pikliového neznám :D....hlavou mi problesklo pouze Piako (mňam). Já bych si vytvořila knihu se mnou a přítelem - průběh našeho vztahu :)

  OdpovědětVymazat
 22. Piklio jsme dosud neznala, ale s tvorbou fotoknihy už zkušenost mám :)
  A ta moje by byla plná party fotek <3 :D

  adela.liskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 23. miluji a ctím tvůj blonďatý vesmír a asi bych tam měla fotky svýho života + někde bych se vyskytla má maličká ohyzdnost, ale spíš by vítězily fotky z mýho života, abych nad nima mohla později sedět v houpacím křesle, vedle sebe bych měla 72 koček a společně bychom si prohlížely fotky z mého bujarého mládí.
  jinak piklio neznám, bohužel:) znám jen fotolab, kterej potkávám na každým rohu.
  vendula.zouzalikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Jůůů, tu už chci asi milion let ale ještě pořád jsem si na ní nenašetřila, vždycky to utratím za nějaký žrádlo, to je děs :D V případě výhry bych jí naplnila asi fotkama z léta 2012 a ještě toho letošního! :) nebo bych možná vymyslela ještě něco originálnějšího :D

  NicoChicoFashion@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. O Piklio.cz jsem už slyšela a moc mě zaujala fotokniha :)
  luckybaby115@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Piklio znám z blogů a dělá ty fotoknihy opravdu krásné. Já bych to asi pojala jako celý projekt. Někde jsem viděla tablo ve stylu dětská fotka + stejně nastajlovaná fotka dotyčného, ale už v maturitním věku. Já bych to ale udělala ještě jinak. Vzala bych oldskůl fotky rodičů a zkusila bych je nafotit v nové podobě v hlavní roli se mnou a s bráchou. Před nedávnem jsem třeba objevila fotku mýho taťky, na níž má na nohou červené "conversky" - moji nejoblíbenější obuv, včetně té barvy. Takže bych je obula bráchovi, navlíkla ho za úplatek do oblečení 90. let a první fotka do série by byla na světě. Nad výsledkem bysme se, myslím, pobavili celá rodina :)

  moteelka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. O tomto webu jsem četla už na jiném blogu, ale osobní zkušenost nemám
  Knihu bych vytvořila nějakou pro maminku, vzpomínkovou :)

  michaelaloffler@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Lucik.hroch@seznam.cz
  Asi nějakou pro babičky . Už jsem o tom slyšela

  OdpovědětVymazat
 29. Piklio neznám. Ale fotokniha by se mi hodila, protože zrovna s přítelem shromažďujeme všechny naše fotky za 5 let vztahu a chceme si je nechat vyvolat. Je fakt, že fotokniha by byla lepší :D

  Adelen@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Moc se mi líbí ten nápad:) Všechny fotky většinou mám jenom v počítači a asi se nikdy nedokopu je třeba vyvolat. Chtěla bych si udělat fotoknihu z posledních 2 let, tzn. fotky s kámoškou, rodinou, nějaké vzpomínky. Nebo ještě bych udělala dárek kámošce, komiks o jejím životě:)(její fotky + bubliny s nějakým vtipnými hláškami). Spousta nápadů, ale tu hlavní věc nemám:D
  agachromec@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Piklio znám a mám pocit, že od nich možná už i doma něco máme:-)
  Jinak bych knihu věnovala mamce, která si chce už dlouho z jedné rodinné akce jednu nechat udělat!
  jahranst@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. Tvůj blonďatý vesmír nejde nectít a nemilovat! :D Hrozně mě baví tvé články a to jak vtipně je umíš pojmout :). Knihu bych vytvořila buď pro rodiče, nebo pro přítele. RomanaLanska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Počula som o ňom už. :)
  A určite by tá kniha bola plná fotiek mňa a môjho chlapa, pretože tých my máme milióny. :D
  paula.kulichova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. Piklio znám, ale zatím jsem od nich nic neobjednávala. Knihu bych darovala asi svojí nejlepší kamarádce a byla by plná našich zvláštních společných fotek :-).

  k.lesakova@klikni.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Tvůj blog je mi často skvělou módní inspirací!! Piklo bohužel neznám, ale mrknu na něj ;) Jinak bych knihu věnovala sama sobě :D Trošku sobecké, ale nechci zapomenout na skvělé vzpomínky, které se mi za posledních pár let utvořily!!! :) Až budu stará uslintaná bába, tak ji určitě moc ocením :) krikulda@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 36. Piklio znám, mám od nich blok :) Fotoknihu bych využila k zorganizování mých fotozážitků ;)
  czechbrunette@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Piklio neznám, ale určitě bych si udělala fotoknihu s fotkami přátel, mých zvířátek, oblíbených okamžiků a zážitků :)
  MartiRezaninova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Piklio neznám, slyším o něm poprvé. Knihu bych buď využila na fotografie z mého plesu na fotky z Anglie a nebo bych dala dohromady moje a Míši spokečné zážitky. To by bylo parádní :)
  thefashionmaniacs@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Piklo znám z jakési poukázky z prosincového Senzaboxu:)
  Knihu bych vybrala tuhle http://www.piklio.cz/fotokniha/formats/1/11/137 a mail je : ell-e@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 40. Já teda o této firmě slyším prvně :) a pokud bych si měla vybrat, asi bych udělala fotoknihu plnou fotek (nečekaně) mých přátel z našich různých výletů a akcí. Není nad to mít všechny takové fotky pohromadě :)
  Jinak email: misa.pechova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Uuuu, tvůj blonďatý vesmír je myslím jediná věc na kterou chodím denně. Dokonce jsem si vytiskla tvou fotku, dala jí do vitrínky, postavila okolo svíčky a každý večer se k ní modlím. (Ne dobře, zas tak daleko to ještě nedošlo:D)
  Piklio znám a mám s ním zkušenosti.
  A myslím, že zrovna v tuhle chváli, kdyby to šlo a mě najednou bylo nejméně 70, dala bych tu knihu svému bývalému příteli .
  Proč? Protože jsme se rozešli a od té doby o mě vypráví jak jsem 'údajně na dně, stále brečím a nedokážu bez něj být'. Haha, určitě. A taky komentuje každou událost v mém životě. Prostě já jdu dál ale on se zasekl.
  Udělal mi i pár hodně ošklivých věcí co se vážně k 18ti letému klukovi co by měl mít rozum nehodí. Některé byli dokonce i trestné.
  Ale k věci. Celých těch X let bych si dokumentovala svůj život a pak mu to předala. A opět je tu otázka, proč? Aby viděl, že já jsem ta co šla dál, co nemá potřebu ho pomlouvat , která je ta nad věcí a ta která je šťastná.
  ...
  Ale stejně si myslim že to dopadne tak že ho zaplním fotkami s partou nebo mé maličkosti protože moje ego sahá až do vesmíru, hah :D

  majdalenka.zunova@seznam.cz
  A všem přeji hodně štěstí a šťastné výherkyni předem gratuluji )

  OdpovědětVymazat
 42. Krásná GA Martí :) výhra by se mi vážně hodila, jelikož zanedlouho s přítelem oslavíme 4leté výročí našeho vztahu a tohle by byl nádherný dárek, plný fotek a vzpomínek na celé 4 roky :)
  janca.necin@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. neznám, ale vypadá to moc dobře! :)
  asi bych si vytvořila knihu s fotkama ze života, s nejlepší kamarádkou, různé akce - od plesů, až brigády :D a třeba z různých výletů, až jednou teda pojedu do Londýna, Paříže, a na tu Hawai :D tak bych určitě ty fotku uložila na památku. :))
  jenpetsociety@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Ben Metalsky

  to je šilene bro :D já na tebe natrefím na blogu a ani se nepochlubíš že nějaký máš!!!!:D a to jsme sourozenci :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, ségra! :D Talent tvého bratra byl posouzen jako nezměrný, tak jsem ho donutila býti blogerem.

   Vymazat
 45. O této firmě slyším prvně, každopádně líbí se mi jejich fotoknihy.
  Nechala bych si vytvořit knihu z portétu, co jsem vyfotila. Takové malé portfolio. o které už dlouho přemýšlím :)

  Adamova@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 46. milujem, ctim a oslavujem tvoj blog ;)
  Jednu fotoknihu uz mam ale chcelo by to aj dalsiu a prave toto by bola dobra prilezitost k jej vytvoreniu. Zoszavila by som ju zo zbierky fotografii z vyletov po hradoch a zamkoch :)
  ivana.bakova@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 47. Fotoknihy znam, konkrétně piklio ne. Tebe čtu ostatně taky krátce :D.

  Kdybych vyhrála, tak bych si z toho udělala takovej fotodeník vzpomínek. Fotky z akcí s kámošema, koncerty, fe(s)ťáky a tak. Fotky ze stavu střízlivého i opilého, žádná romantika, hezky tvrdá nezkreslená realita. Protože předpokládám, že bych si jí sice udělala, ale postupem časi jí někam zahrabala, dala bych tam fotky ze všech možnejch kravin - páč až jí po deseti letech najdu, to bude sranda. Výraz typu: ty si debil a tak :D. Musela bych to udelat takhle, protoze fotk dokumentujici rust meho poprsi (jako protipolum) by se zasekly tak na poctu tri a to je mooc smutny :D

  Bouky3@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Fotoknihu bych udělala z fotek z dovolených s mým Drahým:) Lbdkv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. poznám.. nejakú klasickú ;) alebo portfolio :)

  icka.gazdova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 50. Hotovo
  Fotoknihu bych udělala z mých vlastních vyfocených fotek a nebo zážitky :)
  ilonaantonovicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 51. -kdybych náhodou vyhrála tak bych fotoknihu udělala se svýma fotkama a přidala bych zvířecí miláčky,rodinu i přátele.
  -znám ale jen z blogů ostatních a zkušenosti s ní nemám .
  -isajovi@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 52. super! fotky bych dala cele rodiny a poslala je babicce a dedovi :)))
  pikilo neznám ;)
  christina.deneuve@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. splnam...Piklio nepoznam ale vytvorila by som party book :)

  OdpovědětVymazat
 54. moje kniha by byla taková vzpomínková dovolenková :)
  privratka@email.cz

  OdpovědětVymazat
 55. a zabudla som mail hrmova.dominika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 56. Foto knihu bych vytvořila z fotek, které nafotili mimozemšťané, když navštívili planetu Zemi a uviděli Chucka Norrise. =)

  vendulkaplankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 57. kdybych vyhrála tak bych fotoknihu udělala se svýma fotkama a přidala bych rodinu a přátele.
  kamickar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Vůbec neznám a nejspíš bych ji udělala z fotek z různých koncertů ,kterýma naprosto žiju a taky bych k tomu přidala trochu fotek z akcií,kdy se družíme s jinými pěveckými sbory než je ten můj. :D:)

  lada.kazimercikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Udělala bych si Retro styl :) michalicova.bara@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 60. Já bych si vytvořila fotoknihu z fotek s mým drahým z našeho pobytu na druhé straně poloukoule, kde mají teďka léto a my jsme zasypáni sněhem - Nový Zéland :).
  Měj se
  guga.np@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 61. Už dlho tužim po fotoknihe :) Piklio nepoznám poznala som len CV ale už len s obrázka sa mi táto pozdáva viac :) určite by to bola kniha mojich spomienok :) s ľudmi ktorý su mi najbližší :) alebo darček pre priatela (ktorý by bol darčekom aj pre mna) s našimi najkrajšími spomienkami k jeho 21. narodeninkám :)

  stella.ballova@gmail.com

  http://mllesunshine.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 62. Tereza Chaloupková18. března 2013 19:18

  ♥ Miluju tvůj vesmír!
  Neznám. já bych si udělala asi nějakou vzpomínkovou =)

  ♥ terezzchaloupkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 63. Firmu znám, ale jen tak od slyšení. Co bych s fotoknihou uděala? Asi rodinné fotoalbum, nějak seskládat fotky, ve stylu jak šel čas s naší rodinkou :)

  blondiesbook@seznam.cz

  Blondies z BlondiesBOOK

  OdpovědětVymazat
 64. Piklio znám jen od 'vidění'. Fotoknihu bych využila jako dárek pro svou tetu, která se bude brzo vdávat. kristina.1997@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 65. Piklio sice znám, ale ještě nic od nich nemám. (chyba!) A po fotoknize mé srdce prahne už dlouho. A proto bych v případě výhry byla sobec a nechala si jí pro sebe. :D (ale asi bych to neměla říkat tak nahlas :D) Vešlo by se do ní hafo zážitků, všichni blízcí a nějaký narcisoidní fotky možná taky :D
  small-scribbler@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. O Pikliu jsem zatím četla jen na jiných blozích, osobně jsem neměla zatím tu čest:)
  Do budoucna o fotoknize uvažuju, protože za dva měsíce s přítelem oslavíme výročí, 10 let, takže jsem myslela, že udělat mu fotoknihu 10ti let našeho společného života by byl krásný dárek:)
  mylifestyleblog@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 67. dávnejšie som si pozerala ich stránku a tie fotoknihy vyzerajú super
  ja by som vyrobila fotoknihu ako spomienku na strednú..nevynechala by som ani tie najhroznejšie fotky..aby bolo na záver na konci knihy vidieť ako sme opekneli haha:D alebo aspoň ako sme sa zmenili k lepšiemu
  lola181@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 68. O vytvoření fotoknihy jsem dost vážně uvažovala, ale bohužel jsem se k tomu (opět) nedokopala. JSem takový střádací maniak, velice ráda mám vše uspořádané a srovnané a tahle fotokniha je jedním ze způsobů, jak si uchovat vzpomínky a zaškatulkovat si je. :)
  O Pikliu jsem ale ještě neslyšela.
  markypopelka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Abych se přiznala, o téhle stránce čtu poprvé:) A tvůj bolg vlastně taky,ale moc se mi líbí a ukládám do záložek :)
  simona.6464@gmail.com

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM: @INKOUSTOVATECKA

© Inkoustová tečka. Design: Fearne.